II. třída:

Lukavec – Travčice 2:3 (1:2), Červený 2 – Řebíček, Hulena, Kavina, r. Andrle, 100. Litoměřice B – Žitenice 5:2 (0:2), Novotný 2, Holec, Lederer, Koláček – Kudrna, Steklý, r. Pekárek, 20. Radouň – Prackovice 2:1 (1:0), Daniluk, Vála – Židů, ČK Triebe (R.), r. Huml, 30. Hrobce – Podlusky 7:2 (3:1), Jakubec 2, Šafránek 2, Aust, Tregner, Klouček – Rejhon, Herynk, r. Sýkora, 60. Čížkovice – Malé Žernoseky 1:5 (1:2), Čížek – Hála 2, Pecha 2, Hanuš, r. Měchura, 120. Dobříň – V. Žernoseky 3:0 – nedohráno pro malý počet hostů, r. Linhart. Lounky – Budyně 0:3.

1. SK Hrobce ⋌22 1 3 107:32 67
2. FK Travčice ⋌16 5 5 72:42 53
3. SK Sokol Malé Žernoseky ⋌15 5 6 66:41 50
4. SK Lukavec ⋌14 3 9 52:46 45
5. Viktorie Budyně ⋌12 7 7 56:48 43
6. Sokol Velké Žernoseky ⋌13 2 11 52:46 41
7. FK Viktorie Čížkovice⋌ 12 4 10 55:57 40
8. FK Litoměřice B ⋌9 6 11 60:66 33
9. Sokol Radouň ⋌9 4 13 34:51 31
10. Chemička Dobříň ⋌9 4 13 47:55 31
11. Žitenice ⋌8 5 13 54:77 29
12. Dynamo Podlusky ⋌8 3 15 40:59 27
13. Sokol Prackovice ⋌4 4 18 46:74 16
14. Lounky-Chodouny ⋌3 3 20 31:78 12


III. třída sk. A:

Polepy – Vražkov 5:2 (2:1), Fibich 4, Dyrynk – Bukovský, Fiala, r. Pekárek, 70. Předonín – Bříza 3:1 (2:1), Kubizňák, Dvořák, Kušpál – Křtěn, r. Holec, 60. Mšené–lázně B – Střížovice 2:5 (1:2), Kalous, Zoubek – Uřídil 3, Mencl, ČK Šanda (Mš. lázně), r. Mikan, 30. Roudnice B – Straškov B 0:0, r. Bartoš, 30. Rovné B – Kleneč 4:2 (2:2), Červinka 2, Hrach 2 – Moravec 2, r. Janda, 30. Dušníky – Bechlín 2:5 (1:1), Hubálek 2 – M. Suchý 2, M. Tichý 2, Cedrych, r. Valach, 50. Židovice – Račice 5:1 (1:0), Špinar 2, Beránek, Král, Jirásek – Jonák, r. laik, 30. Z min. kola: Střížovice – Předonín 3:1 (1:0), Uřídil 2, Urbánek, r. Netolický, 100.

1. SK Roudnice B ⋌16 7 3 90:37 55
2. FK Bechlín ⋌15 4 7 90:52 49
3. Dynamo Střížovice ⋌16 1 9 81:49 49
4. Sokol Straškov B ⋌13 5 8 68:41 44
5. SK Dušniky-Přestavlky ⋌14 1 11 6:55 43
6. SK Předonín ⋌13 2 11 69:56 41
7. FK Polepy ⋌13 1 12 70:73 40
8. Sokol Vražkov ⋌10 9 7 55:55 39
9. SK Židovice ⋌11 3 12 42:49 36
10. Viktorie Kleneč ⋌9 4 13 54:92 31
11. Sokol Račice ⋌8 3 15 41:75 27
12. Sokol Bříza ⋌7 3 16 45:78 24
13. Podřipan Rovné B⋌ 7 2 17 42:82 23
14. Čechie Mšené–lázně B ⋌5 5 16 47:86 20


III. třída sk. B:

Bohušovice – Ploskovice 0:3 (0:1), Jaroš 2, Svoboda, r. J. Novotný, 40. Lovečkovice – Vchynice 2:4 (1:1), Černý, Králíček – Kavka 2, Veselý, Mašek, r. Vlašič, 40. Libochovice – Libochovany 3:0 (0:0), Spodniak, Wiesner, Červený, r. M. Starý, 150. Terezín – Mlékojedy 4:4 (1:0), Ponert 2, Podařil, Lepič – Škarka, Hervert, Pelikán, Jarosz, ČK Jarosz (Mlékojedy), r. Holec, 40. Velemín – Brňany 9:0 (4:0), Suchý 3, Pour 2, Huyen, Mrázek, Veit, r. Bobek, 50. Úpohlavy – Milešov B 6:1 (2:0), Král, Staňo, Salač, Kunert – Brabenec, r. M. Svoboda, 40. Třebušín – Křesín 5:1 (1:0), Krysl 2, Novotný, Šmídl, Drábek – Eichler, r. Oncirk, 60.

1. FK Libochovice⋌ 24 0 2 109:14 72
2. FK Mlékojedy 2005 ⋌19 4 3 78:22 61
3. Slavoj Bohušovice ⋌15 3 8 52:33 48
4. SK Velemín ⋌12 6 8 71:49 42
5. Sokol Milešov B⋌ 12 4 10 55:62 40
6. Sokol Terezín ⋌10 4 12 52:54 34
7. Sokol Úpohlavy ⋌10 3 13 45:52 33
8. ČFK Brňany ⋌8 7 11 32:39 31
9. Sokol Ploskovice⋌ 7 9 10 34:46 30
10. Sokol Libochovany⋌ 6 10 10 28:42 28
11. TJ Lovečkovice ⋌8 4 14 39:76 28
12. Kalich Třebušín ⋌7 6 13 41:59 27
13. FK Vchynice ⋌7 3 16 41:74 24
14. Sokol Křesín ⋌3 5 18 32:87 14


IV. třída sk. A:

Dubany – Černiv B 4:1 (2:0), Friedel, Doubrava, Matušů – neuveden, r. Šaloun, 60. Sulejovice – Siřejovice 0:2 (0:0), r. Mikan, 30. Podsedice – Brozany B Cuc, Zimák – Bauer 3, Lédl, r. Bobek, 50. Radovesice – Třebenice 1:0 (0:0), Zelinka, r. Schmidt, 30. Podbradec – Lukavec B 6:5 (3:4), Košťál 3, Izera, Vitvar, Brádka – Gabriel 3, Vlček, Zdvořák, r. Vlašič, 40.

1. SK Sokol Brozany B ⋌18 0 2 100:19 54
2. Sokol Podsedice ⋌14 1 5 57:29 43
3. Sokol Černiv B⋌ 12 3 5 53:25 39
4. FC Dubany ⋌9 1 10 53:67 28
5. Sokol Radovesice ⋌8 3 9 37:36 27
6. Sokol Třebenice ⋌8 2 10 46:49 26
7. SK Třebívlice ⋌7 4 9 39:37 25
8. SK FC Siřejovice ⋌8 1 11 25:46 25
9. SK Lukavec B⋌ 6 3 11 42:69 21
10. TJ Podbradec ⋌6 1 13 38:71 19
11. Slavoj Sulejovice ⋌4 1 15 34:76 13


IV. třída sk. B:

Zahořany – Robeč 17:0 (8:0), Novák 10, Marčaník 2, Zeman 2, Prokop, Jirkovský, r. M. Svoboda, 50. Hlinná – Brocno 3:4 (3:3), r. Bobek, 30. Lovečkovice B – Liběšice B 2:4 (1:1), Bulín, Novotný – Mikas 3, Kodl, r. M. Starý, 30. Travčice B – Libínky 5:0 (2:0), Přibil, Krch, Sedlák, Rittich, Dobiáš, r. Schmidt, 50. Lovosice B – Úštěk B – nehráno, v šetření.

1. FK Lovosice B⋌ 17 0 3 116:24 51
2. Sokol Zahořany ⋌15 3 2 77:16 48
3. FK Travčice B⋌ 13 4 3 53:27 43
4. SK Liběšice B⋌ 12 2 6 55:40 38
5. Slavoj Úštěk B⋌ 9 3 8 42:35 30
6. 1.FK Hlinná⋌ 8 4 8 45:45 28
7. TJ Lovečkovice B ⋌6 3 11 35:47 21
8. Sokol Býčkovice ⋌5 2 13 43:72 17
9. Sokol Libínky ⋌5 1 14 21:53 16
10. Sokol Brocno ⋌4 1 15 22:77 13
11. Sokol Robeč ⋌3 1 16 30:109 10

IV. třída sk. C:

Počeplice – Libkovice 1:2 (0:1), Straka – Hrdinka, Valeš, r. Vlašič, 20. Budyně B – Kostomlaty 1:3 (0:0), Drobný – Krš, Kulaš, Kotlík, r. Vlašič, 40. Hrobce B – Hoštka 3:7 (1:2), Jakubec, Tregner, Ort – Jelínek 3, Sailer 2, Tuček 2, r. Krček, 50. Vědomice – Vražkov B 2:3 (2:1), neuvedeni, r. Šaloun. Dušníky B – Račiněves 1:0.

1. Sokol Hoštka ⋌17 3 0 69:19 54
2. SK Sahara Vědomice ⋌14 3 3 76:24 45
3. Sokol Ctiněves ⋌14 2 4 74:31 44
4. SK Hrobce B ⋌12 1 7 60:51 37
5. Podřipan Kostomlaty ⋌11 4 5 42:35 37
6. Sokol Libkovice⋌ 6 4 10 32:48 22
7. Viktorie Budyně B⋌ 7 0 13 33:56 21
8. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌5 4 11 30:51 19
9. Sokol Vražkov B⋌ 2 8 10 30:56 14
10. Sokol Račiněves ⋌2 4 14 19:51 10
11. SK Dušníky-Přestavlky B⋌ 2 3 15 17:60 9