III. třída sk. A:

Bechlín – Židovice 2:1 (1:0), Hrstka, Tichý – Špiner, r. Linhart, 80. Bříza – Roudnice B 5:4 (3:0), Tesař 5 – Poláček 2, Pém, Krajč, r. Svoboda, 40. Vražkov – Podřipan Rovné B 3:2 (2:0), Bukovský, Fiala, Řezáč – Cuchý, Červinka, r. Sýkora, 30. Straškov B – Dušníky 5:2 (5:1), Šindelář, Hanč, Holotík, Hlávka, Kloub – Klíma, Fafejta, r. Holec, 100. Račice – Polepy 1:5 (0:3), Havlík – Fibich 4, Horáček, r. Vlašič, 60.

1. SK Roudnice B⋌ 16 6 3 90:37 54
2. FK Bechlín ⋌14 4 7 85:50 46
3. Dynamo Střížovice ⋌15 1 9 76:47 46
4. SK Dušníky⋌ 14 1 10 84:50 43
5. Sokol Straškov B ⋌13 4 8 68:41 43
6. Sokol Vražkov⋌ 10 9 6 52:50 39
7. SK Předonín ⋌12 2 11 66:55 38
8. FK Polepy⋌ 12 1 12 65:70 37
9. SK Židovice ⋌10 3 12 37:48 33
10. Viktorie Kleneč⋌ 9 4 12 52:88 31
11. Sokol Račice ⋌8 3 14 40:70 27
12. Sokol Bříza⋌ 7 3 15 44:75 24
13. Čechie Mšené–lázně B⋌ 5 5 15 45:81 20
14. Podřipan Rovné B⋌ 6 2 17 38:80 20


III. třída sk. B:

Křesín – Lovečkovice 0:3 (0:0), neuvedeni, r. Šaloun, 50. Libochovany – Úpohlavy 5:4 (3:3), Novák 2, Kopecký, Vavřička, Ekrt – Král 2, Lasch, Horký, r. Bartoš, 40. Brňany – Terezín 0:0, r. Sýkora, 40. Mlékojedy – Libochovice 2:1 (0:0), Holub, Beneš – Musil, r. Valach, 50. Milešov B – Třebušín 5:0 (2:0), Havlík 2, Samsch 2, Hanzal, r. Freiwald, 40. Vchynice – Bohušovice 2:4 (1:3), Veselý, Kroupa – Hadrbolec 2, Jakubíček, Krejčí, r. Andrle, 40. Ploskovice – Velemín 2:2 (0:1), Karter 2 – Pour, Veit, r. Oncirk, 60.

1. FK Libochovice⋌ 23 0 2 106:14 69
2. FK Mlékojedy 2005 ⋌19 3 3 74:18 60
3. Slavoj Bohušovice ⋌15 3 7 52:30 48
4. Sokol Milešov B⋌ 12 4 9 54:56 40
5. SK Velemín ⋌11 6 8 62:49 39
6. Sokol Terezín ⋌10 3 12 48:50 33
7. ČFK Brňany ⋌8 7 10 32:30 31
8. Sokol Úpohlavy ⋌9 3 13 39:51 30
9. Sokol Libochovany ⋌6 10 9 28:39 28
10. Lovečkovice ⋌8 4 13 37:72 28
11. Sokol Ploskovice ⋌6 9 10 31:46 27
12. Kalich Třebušín ⋌6 6 13 36:58 24
13. FK Vchynice ⋌6 3 16 37:72 21
14. Sokol Křesín ⋌3 5 17 31:82 14


IV. třída sk. A:

Brozany B – Sulejovice 12:0 (7:0), Lédl 3, Bauer 3, Horna 2, Klimeš, Kouba, vlastní. r. Linhart, 100. Třebenice – Podbradec 7:3 (5:2), Richtr 2, Pizur 2, Holešovský, Krpeš, L. Richter – Matouch, Martich, Brádka, r. Vlašič, 40. Lukavec B – Dubany 7:4 (6:1), Udatný 2, Červený 2, Průša 2 – Friedl 2, Vojta, Porač, r. Huml, 40. Černiv B – Podsedice 2:2 (1:2), Prágl, Hrdý – Bouček, Macek, r. Novotný, 60.

1. Sokol Brozany B⋌ 17 0 2 96:17 51
2. Sokol Podsedice ⋌14 1 4 55:25 43
3. Sokol Černiv B ⋌12 3 4 52:21 39
4. Sokol Třebenice ⋌8 2 9 46:48 26
5. FC Dubany ⋌8 1 10 49:66 25
6. Sokol Radovesice ⋌7 3 9 36:36 24
7. SK Třebívlice ⋌6 4 9 31:35 22
8. SK FC Siřejovice ⋌ 7 1 11 23:46 22
9. SK Lukavec B ⋌6 3 10 37:63 21
10. Podbradec ⋌5 1 13 32:66 16
11. Slavoj Sulejovice ⋌4 1 13 32:66 13

IV. třída sk. B:

Liběšice B – Travčice B 2:2 (1:1), Žižka, Holub – Janouš 2, r. Husar, 60. Libínky – Zahořany 0:7 (0:3), střelci neuvedeni, r. Šaloun. Brocno – Lovečkovice B 1:1 (0:0), Cizler – Vepřovský, r. Huml, 30. Úštěk B – Hlinná 1:1 (1:0), Petrus – Štolba, r. Valach, 50. Robeč – Býčkovice 3:13 (1:6), Minarik, Kraka, Podrábský – Markvart 6, Merhan 2, Bílek, 2, Černý 2, Tůma, laik, 20.

1. Lovochemie Lovosice B⋌ 16 0 3 113:24 48
2. Sokol Zahořany ⋌14 3 2 60:16 45
3. FK Travčice B⋌ 12 4 3 48:27 40
4. SK Liběšice B⋌ 11 2 6 51:38 35
5. Slavoj Úštěk B ⋌9 3 7 42:32 30
6. 1.FK Hlinná ⋌8 4 7 42:41 28
7. Lovečkovice B⋌ 6 3 10 33:43 21
8. Sokol Býčkovice⋌ 5 2 13 43:72 17
9. Sokol Libínky⋌ 5 1 13 21:48 16
10. Sokol Brocno ⋌3 1 15 18:74 10
11. Sokol Robeč ⋌3 1 15 30:92 10


IV. třída sk. C:

Kostomlaty – Dušníky B 2:1 (1:0), Pechar, Krš – Kyrýk,r. Kocsis, 30. Vražkov B – Hrobce B 3:2 (1:2), Kraupner, Keltner, Martínek – Hamták, Hančl, r. Mikan, 30. Libkovice – Ctiněves 0:5 (0:2), Papadopulos 3, Schoř, Lumál, r. Schmidt, 30. Hoštka – Počeplice 2:2 (1:1), Jelínek, Stýblo – Chromý, Pěkný, r. Sýkora, 50. Račiněves – Vědomice 1:6 (1:2), Pechar – Chládek 3, Vágner, Lisec, Janata, r. Vlašič.

1. Sokol Hoštka ⋌16 3 0 62:16 51
2. SK Sahara Vědomice⋌ 14 3 2 74:21 45
3. Sokol Ctiněves ⋌14 2 4 74:31 44
4. SK Hrobce B⋌ 12 1 6 57:44 37
5. Podřipan Kostomlaty ⋌10 4 5 39:34 34
6. Viktorie Budyně B ⋌7 0 12 32:53 21
7. Sokol Libkovice ⋌ 5 4 10 30:47 19
8. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌ 5 4 10 29:49 19
9. Sokol Vražkov B⋌ 1 8 10 27:54 11
10. Sokol Račiněves ⋌2 4 14 19:51 10
11. SK Dušníky-Přestavlky B⋌ 2 3 15 17:60 9