II. třída:

Lounky – Žitenice 1:3 (1:0), Novotný – Steklý, Rozengranc, Beránek, r. Starý, 80. Radouň – M. Žernoseky 1:4 (0:1), V. Kubeš – Hanuš 2, Beran, Kudlička, r. Kocek, 80. V. Žernoseky – Travčice 2:3 (0:3), Macel, Záveský – Řebíček 2, Mazánek, ČK Málek (V. Ž.), r. Andrle, 110. Lukavec – Ltm B 2:1 (0:0), Udatný 2 – Marek, r. Pekárek, 40. Hrobce – Čížkovice 5:1 (4:0), Bedlivý 3, Jakubec, Hančl – Zika, r. Starý, 40. Budyně – Podlusky 1:2 (0:1), Stuchlý – Martinec, Horejsek, r. Holec, 60. Prackovice – Dobříň 3:3 (0:2), Schafran, Klaus, Židů – Sviták 2, Červenka, r. Bartoš, 20.


III. třída sk. A:

Bechlín – Vražkov 2:3 (0:1), Suchý, Nicek – Fiala 3, r. Kocsis, 30. Židovice – Bříza 0:0, r. Novotný, 20. Roudnice B – Račice 2:2 (0:2), Starczewski, L. Elias – Jonák, Frelich, ČK Grabowski (Ra.), r. Novotný, 50. Straškov B – Kleneč 7:2 (2:0), Mihula 2, Lebduška 2, Sekera, Horvát, Hanč – Pružina, Garančovský, r. Huml, 90. Polepy – Předonín 2:3 (0:1), Svoboda 2 – Dvořák, Píšek, Černý, r. Vlašič, 60. Rovné B – Mš. lázně B 3:3 (2:2), Červinka, Cuchý, Hatina – Červený 2, Ryška, r. Bartůněk, 60. Dušníky – Střížovice 4:1 (2:0), Yaremchuk 2, J. Hejna, Horák – Jachek, r. Šaloun, 60. Předehrávka: Roudnice B – Rovné B 7:2 (3:1), Čaněk 4, Starczewski 3 – Cuchý, Fuksa, r. Andrle, 40.

III. třída sk. B:

Třebušín – Mlékojedy 1:3 (1:0), Šíma – Jarosz 2, Hervert, ČK Mužík – Hervert, r. Huml, 50. Velemín – Terezín 0:1 (0:1), Lepič, r. Sýkora, 40. Vchynice – Úpohlavy 4:0 (1:0), Chládek, Saudler, Veselý, Hašek, r. Bobek, 20. Milešov B – Brňany 1:4 (0:4), Pazdera – Pacl 2, Vagovič, Kunert, ČK Červenka – Pacl, r. Novotný, 30. Bohušovice – Libochovice 0:4 (0:2), Červený, Henych, Freiwald, Novotný, r. Novotný, 100. Křesín – Ploskovice 3:3 (0:1), Rejlek, Hrdý, vlastní – Svoboda 2, Jahelka, ČK Plachý (K.), r. Svoboda, 50. Lovečkovice – Libochovany – nehráno.

IV. třída sk. A:

Dubany – Siřejovice 5:3 (2:3), Fridl 2, Rainer 2, Vohánka – Petrželka, Navrátil, vlastní, r. Svoboda, 30. Radovesice – Černiv B 1:5 (1:3), Haider – Prágl 3, Hnilička 2, r. Pekárek, 25. Třebívlice – Lukavec B 0:0, r. Vlašič, 60. Podsedice – Sulejovice 4:1 (3:1), Cuc 3, Zapletal – Přeučil, r. Měchura, 40. Podbradec – Brozany B 1:11 (0:3), Brádka – L. Horna 5, Zázvorka, Manda, Klimeš, Šouba, Pospíchal, Lédl, r. Freiwald, 30.

IV. třída sk. B:

Úštěk B – Liběšice B 1:2 (0:1), Rešl – Barnet, Kodl, ČK Kodl, r. Novotný, 60. Brocno – Lovosice B 0:8 (0:6), Trnka 5, Šplíchal, Kovář, Durček, r. Mikan, 10. Zahořany – Býčkovice 6:0 (2:0), Prokop 2, Novák, Černý, Pilný, Draha, r. Valach, 50. Hlinná – Libínky 4:1 (1:0), Štolba 2, Lamoš, Pabiška – Kozma, r. Jahoda, 30. Lovečkovice B – Robeč – nehráno.

IV. třída sk. C:

Račiněves – Budyně B 1:2 (0:0), Vlach – Šolc 2, r. Rittich, 40. Dušníky B – Hoštka 0:3 (0:2), Tuček 2, Jelínek, r. Novotný, 20. Počeplice – Ctiněves 0:4 (0:1), Papadopulos 3, Mrňák, r. Hampl, 40. Kostomlaty – Vražkov B 4:0 (2:0), Melichar 2, Vrba, Lipš, r. Andrle, 70. Vědomice – Libkovice 4:1 (3:0), Hubálek 2, Kubín, Vosátka – Mayer, r. Jahoda, 50.

II. třída
1. SK Hrobce ⋌14 1 2 73:23 43
2. Sokol Velké Žernoseky ⋌11 1 5 41:26 34
3. SK Malé Žernoseky ⋌10 3 4 42:26 33
4. FK Travčice ⋌9 4 4 39:29 31
5. SK Lukavec ⋌9 3 5 32:32 30
6. Viktorie Budyně⋌ 8 4 5 33:29 28
7. Sokol Radouň ⋌7 3 7 30:32 24
8. Chemička Dobříň ⋌7 2 8 36:40 23
9. FK Viktorie Čížkovice⋌ 7 2 8 34:40 23
10. FK Litoměřice B ⋌4 5 8 33:46 17
11. TJ Žitenice⋌ 5 2 10 34:54 17
12. Dynamo Podlusky ⋌4 2 11 23:39 14
13. Sokol Prackovice ⋌3 3 11 36:48 12
14. TJ Lounky-Chodouny⋌ 2 3 12 23:45 9

III. třída sk. A
1. SK Roudnice B ⋌13 4 0 68:23 43
2. Dynamo Střížovice ⋌12 0 5 63:31 36
3. SK Předonín ⋌10 1 6 51:38 31
4. FK Bechlín ⋌9 3 5 56:35 30
5. SK Dušníky-Přestavlky ⋌9 1 7 62:33 28
6. FK Polepy ⋌9 1 6 51:36 28
7. Sokol Straškov B⋌ 8 3 5 43:23 27
8. SK Židovice⋌ 7 3 7 24:27 24
9. Viktorie Kleneč⋌ 7 1 9 37:64 22
10. Sokol Vražkov ⋌4 6 6 24:42 18
11. Sokol Račice ⋌5 3 9 23:47 18
12. Čechie Mšené–lázně B ⋌3 4 10 30:52 13
13. Podřipan Rovné B ⋌3 2 13 23:61 11
14. Sokol Bříza ⋌2 2 13 18:61 8

III. třída sk. B
1. FK Libochovice ⋌16 0 1 68:9 48
2. FK Mlékojedy 2005⋌ 12 2 3 50:17 38
3. Slavoj Bohušovice ⋌10 3 4 35:19 33
4. SK Velemín ⋌7 4 6 39:32 25
5. Kalich Třebušín ⋌6 4 7 29:37 22
6. ČFK Brňany ⋌6 3 7 22:20 21
7. Sokol Milešov B⋌ 6 2 7 28:38 20
8. Sokol Ploskovice ⋌5 5 7 26:36 20
9. Sokol Úpohlavy ⋌6 1 9 21:29 19
10. Sokol Terezín⋌ 6 1 10 25:39 19
11. TJ Lovečkovice ⋌5 3 7 19:39 18
12. FK Vchynice ⋌5 1 10 26:40 16
13. Sokol Libochovany ⋌3 5 8 15:29 14
14. Sokol Křesín⋌ 3 4 10 25:44 13

IV. třída sk. A
1. Sokol Brozany B⋌ 10 0 2 55:14 30
2. Sokol Podsedice ⋌9 0 3 29:16 27
3. Sokol Černiv B ⋌8 1 3 27:12 25
4. SK FC Siřejovice ⋌7 0 5 20:21 21
5. Sokol Radovesice ⋌5 2 5 20:19 17
6. Sokol Třebenice⋌ 4 2 5 28:23 14
7. FC Dubany ⋌4 1 7 27:39 13
8. SK Třebívlice ⋌3 3 6 11:21 12
9. TJ Podbradec ⋌4 0 8 18:38 12
10. Slavoj Sulejovice ⋌3 0 8 14:29 9
11. SK Lukavec B⋌ 2 3 7 18:35 9

IV. třída sk. B
1. Sokol Zahořany ⋌9 1 1 35:7 28
2. Lovochemie Lovosice B⋌ 9 0 2 71:12 27
3. 1.FK Hlinná ⋌8 2 2 34:21 26
4. FK Travčice B ⋌8 1 2 30:14 25
5. Slavoj Úštěk B ⋌7 0 4 26:18 21
6. SK Liběšice B ⋌7 0 5 30:24 21
7. Sokol Robeč⋌ 3 1 7 18:44 10
8. Sokol Býčkovice ⋌3 1 8 17:52 10
9. TJ Lovečkovice B⋌ 2 1 8 12:21 7
10. Sokol Libínky⋌ 2 1 9 11:28 7
11. Sokol Brocno ⋌1 0 11 11:54 3

IV. třída sk. C
1. Sokol Hoštka ⋌10 2 0 43:10 32
2. SK Sahara Vědomice ⋌8 2 2 48:15 26
3. Sokol Ctiněves ⋌8 2 2 41:20 26
4. Podřipan Kostomlaty⋌ 7 3 2 25:16 24
5. SK Hrobce B⋌ 7 1 3 30:24 22
6. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌4 2 5 19:25 14
7. Viktorie Budyně B ⋌4 0 8 15:35 12
8. Sokol Libkovice⋌ 2 3 7 16:29 9
9. Sokol Račiněves ⋌1 3 8 9:25 6
10. SK Dušníky-Přestavlky B⋌ 1 3 8 13:39 6
11. Sokol Vražkov B ⋌0 5 7 14:35 5