Štětí – Souš 3:1

Domácím v úvodu řádně zaztrnulo, jen reflexivní zákrok Duníka je už ve druhé minutě uchránil od inkasované branky. Promarněná příležitost hosty mrzela o pět minut později, kdy se po rychlé kombinační akci s Trutnovským a Gurišem prosadil Vokoun. Stejný hráč vrátil ve 26. minutě přetažený centr hlavou na Trutnovského, který z otočky zvýšil. Třetí gól přišel v 67. minutě. Z levé strany posunul míč Škarecký na Hamšíka, který před vápnem našel střídajícího Blína. Ten přešel přes obránce a podél gólmana přidal pojistku. Deset minut před koncem se dočkali i hosté, domácí sice signalizovali ofsajd, ale gól platil.
„Můžeme být maximálně spokojeni, získali jsme tři body a také ze hry mám dobrý pocit. Na to, že šlo o první jarní kolo, to byl od obou týmů docela slušný fotbal. Hosté hrozili především ze standardek, zahrávali je na delší tyč, kam nabíhali minimálně dva hráči,“ všiml si hrající asistent domácích fotbalistů Stanislav Blín, který se krátce po příchodu na trávník zapsal i mezi střelce. „Dostal jsem dobrý míč od Hamši a pak už to bylo docela snadné,“ vysvětloval skromně.

Branky: 7. Vokoun, 26. Trutnovský, 67. Blín – 80. Scheithauer, ŽK 3:3, r. Oborník, poločas 2:0, 150.
Štětí: Duník – Porač, Ransdorf, Myška, Hamšík (80. Beran) – Vokoun, Pokorný, Čermák, Škarecký (90. Pengl) – Guriš (60. Blín), Trutnovský.