Roudničtí měli hrát původně se Sokolem Vraný, ten se ale na poslední chvíli omluvil, takže svěřenci Alexandra Feča změřili síly s týmem, se kterým hráli před týdnem (2:1).

Roudnice – Bezděkov 1:0
Ani jedno z mužstev nenastoupilo zcela kompletní, Bezděkovští měli na střídání dokonce pouze jediného hráče. Na dobře upravené hřiště tak musel i trenér Arazim, kterého po zranění nahradil ne zcela zdravý Adelt.

„Docela jsme se toho zápasu báli, ale nakonec to tak hrozné nebylo. V prvním poločase nás Roudnice mačkala, ale ve druhém, když prostřídala, jsme byli možná lepší my. Vyrovnání měl na kopačce Ondra Čížek. Když soupeř vystřídal, nebyl tak nebezpečný. Těch kvalitních hráčů asi tolik mít nebude,“ myslí si jeden z bezděkovských trenérů Petr Satrapa. S jeho slovy nepřímo souhlasí i jeho protějšek, který byl s výkonem týmu v prvním poločase spokojený. „V první půli jsme hráli dobře, měli jsme převahu, vytvořili si snad sedm brankových příležitostí. Na druhou stranu nás musí mrzet, že jsme je opět nedokázali proměnit. Bezděkovu dobře zachytal Sailer, ale i tak se zdá, že nás právě tohle bude zase trápit. Nepodařilo se nám v zimě přivést hráče, který si v koncovce umí poradit,“ mrzí Alexandra Feča. Druhý poločas už Roudničtí takovou převahu neměli. „Záměrně jsme hodně prostřídali, hráli jsme i bez defenzivního záložníka, ale i tak jsme se znovu do nějakých šancí dostali. Pro mě byl ale stejně směrodatný ten první poločas, ze kterého mám dobrý pocit.“

Fotbalisty Roudnice čeká ostrý start v neděli na hřišti Neštěmic. „Žádný zápas už hrát nebudeme, čekají nás jen tři tréninky na přírodní trávě. Nechci, aby se ještě někdo zranil. Teď jsou znovu na marodce Dohnal a Skokan a není jisté, že budou do víkendu fit.“

Branka: Matoušek, poločas 1:0.
Roudnice: Ancin – Srp, Cibulka, Matoušek, Lukášek (46. Čaněk) – Brožík (46. P. Bartůněk), Adelt (46. J. Bartůněk), Mikas, Rubeš – Kala (46. Dvořák), Barát (70. Púčala).
Bezděkov: Sailer – Řezníček – J. Čížek, Job, Krása – Kouba, Klepáč, Arazim (46. Adelt), Halada – O. Čížek, Pištora.