Poté, co se „A“ tým mužů zachránil ve II. lize, začíná se naplňovat i druhý cíl sezony – vítězství dorostenců v krajském přeboru, úspěch v kvalifikaci o Ligu dorostu a postup do této soutěže. Poslední utkání ve středu 20. února na hřišti Klášterce nad Ohří potvrdilo vítězství našich dorostenců v KP.

Nyní však čeká svěřence Daniela Tvrzníka další těžký krok – vyhrát kvalifikační skupinu „B“ a získat právo účasti v příštím ročníku dorostenecké ligy. Kvalifikační skupiny „B“ se zúčastní týmy z Ústeckého, Královéhradeckého a Jihočeského kraje. Hrací dny jsou pátek a neděle, soupeři hrají systémem každý s každým dvoukolově. Soutěž začíná v pátek 7. března, kdy náš tým zajíždí do Královéhradeckého kraje (nejpravděpodobněji tým HC Dvůr Králové-Náchod). Domácímu publiku se představí v utkání se soupeřem z Jihočeského kraje (pravděpodobně Český Krumlov) v pátek 14. března. Jednoznačným cílem je postup do Ligy dorostu. Účast si zajistí pouze vítěz skupiny. Působení v dorostenecké lize by pomohlo navázat na koncepční práci s mládeží a nabídlo by našim hráčům kvalitní soutěž i v místě jejich bydliště.

4. třída si s předstihem zajistila vítězství v Krajském přeboru přípravek Ústeckého kraje. Pod vedením dvojice trenérů Daniel Sadil a Milan Minka dokázali hráči přehrát všechny své soupeře, vč. tredičně kvalitního výběru Litvínova či ústecké přípravky. Po skončení soutěže se začnou mladé naděje litoměřického hokeje připravovat na Mistrovství republiky 4. tříd, které se bude konat ve dnech 28. - 30. března na ZS v Jihlavě. I zde jsou jejich šance vysoké, protože s většinou možných soupeřů se potkávají při turnajích, kde jim jsou více než rovnocennými soupeři.