Sokol Brozany – FK Česká Lípa 3:1 (1:1)
Hosté, vedeni někdejším slávistickým středopolařem Michaelem Šimkem, stíhali herně odpovídat na optickou převahu soupeře jen do přestávky. Po ní se prosazovali výhradně hostitelé. Snaha českolipských korigovat výsledek narážela na dobře organizovanou obranu domácích. Tu dirigoval po odstoupení stopera Boudy z jeho postu univerzál Radek Divecký.

„Poradí si jako exligista na kterémkoliv postu sestavy,“ konstatoval s uspokojením jeho kouč Vlastimil Calta a na otázku, jestli nebude zvažovat jeho zařazení na post posledního, opáčil: „Milana Boudu jsem stáhl raději dříve, než by bylo pozdě. Do týdne může být v pořádku.“

„Do poločasu jsme stíhali. Změny, které jsem udělal o poločase, nepřinesly očekávané změny k lepšímu. Naopak jsme při hře dozadu několikrát chybovali a Brozanští nás za to díky šikovnosti a pohyblivosti potrestali,“ nechal se slyšet po zápase Michael Šimek.

Českolipské především zlobil s chutí hrající Šimáček. Nicméně všichni jeho spoluhráči odehráli duel s nasazením, jako by neměli za sebou již zmiňovanou fotbalovou třízápasovou šichtu. Do vedení šli Brozanští v 26. minutě, kdy se prosadil po nadýchaném centru Goumbiho hlavou Šimáček. Srovnával zkušený exligista Hapiak, taktéž hlavou. Na 2:1 upravoval Šimáček v 53., když si jeho střílený centr v tísni srazili obránci hostů do vlastní branky. Účet uzavřel Šimáček díky důslednému sledování balonu o deset minut později. Poslední dvacetiminutovku dohrávali domácí v deseti, když ze hry po nešetrném zákroku musel odstoupit Goumbi.

Branky: 26. 53., 63. Šimáček - 40 Hapiak, rozhodoval s přehledem Dvorský, přihlíželo 128 diváků, poločas 1:1
Brozany: Krauskopt - Hora, Bouda (13. Mikoláš), Uka, Umar - Tomášek, Matouš, Goumbi, Corea - Divecký, Šimáček.