Tentokrát se hrál prestižní silvestrovský duel na nové umělé trávě v Brozanech. Slávisté posílili v touze přerušit sérii vítězství soupeře, ale to se jim nepodařilo, i když byli opravdu hodně blízko.

Úvod však vyšel mnohem lépe Spartě. Ta totiž vedla po brankách Tomka, Tintěry a Profta už 3:0, ale soupeř se nevzdal. V průběhu necelých osmi minut dokázal srovnat. Nejprve se trefil Bartoš, druhý gól přidal Šimáček a třetí bombou Levý. Dokonalý obrat zajistil ve druhém poločase Grunert. Už se zdálo, že slávisté se dočkají vítězství, ale proti byl kanonýr Tintěra, který dvěma góly v samém závěru změnil skóre znovu ve prospěch fotbalových příznivců Sparty.
„Je zkrátka vidět, že hráči Sparty jsou zkušenější a mají daleko větší touhu po vítězství,“ usmíval se těsně po utkání Vlastimil Hrzán, který koučoval vítězný celek. „Je to velká škoda, ale prohráli jsme si to sami. Bohužel se ukázalo, že ani mladí borci neporazí staré mazáky,“ litoval na druhé lavičce Horymír Davídek.

Sparta – Slavia 5:4 (3:3)

 

Branky: Tintěra 3, Tomek, Proft – Bartoš, Šimáček, Levý, Grunert.
Sparta: Krejza – Oncirk, Kočí, Proft, Fadler, P. Svoboda, Červinka, Tintěra, Tomek, Karter, Urban, Gončarov, Lébl, Gerstendorfer, Turek, Horký.
Slavia: Starý – Rosenkranc, Hybš, Mi. Slabý, Ma. Slabý, Šebesta, Ivančo, Šimáček, Levý, J. Svoboda, Guth, bratři Grunertové.