Šanci k tomu dostanou v neděli, kdy od 14 hodin hostí Viktorii Jirny. Ta však nepatří k lehkým soupeřům, z 13 zápasů stačila nasbírat 25 bodů, což ji řadí na čtvrtou příčku. To desetibodový zisk Brozanských zatím zajišťuje pouze místo 15.

Šlágrem nejvyšší krajské soutěže bude bezesporu zítřejší (neděle) duel Roudnice – Vilémov (14). Domácí jsou po vítězství v derby nad Litoměřicemi čtvrtí se ztrátou čtyř bodů na vedoucí trojlístek – Děčín, Kadaň, Vilémov. Hosté z Děčínska po pomalejším startu potvrzují, že jejich jarní jízda nebyla náhodná. I v zítřejším duelu budou mírným favoritem už proto, že Roudničtí nebudou znovu kompletní. Jedenácté Štětí přivítá už dnes (sobota) dopoledne poslední Soběchleby (10.15), desáté Litoměřice hrají zítra na hřišti třináctého Žatce.

V I. A třídě se ze čtyř týmů z Litoměřicka, které v A skupině letos startují, představí v domácím prostředí dva. Druhý Bezděkov hraje se sedmou Ćeskou Kamenicí, čtvrtý Milešov změří síly s posledním Chlumcem. Třetí Lovosice jedou do Modlan (6.), důležité utkání ve Velkém Březně (12.) čeká České Kopisty (11).

V A skupině I. B třídy hostí Liběšice celek Vaňova, Slavoj Úštěk jede do Neštěmic, kde se na umělé trávě utká s Chuderovem. V B skupině se hrají dvě derby, dnes Mšené–lázně – Křešice, zítra Straškov – Pokratice. Podřipan Rovné hostí Sokol Srbice, Černiv přivítá Baník Osek a fotbalisté SK Libotenice zajíždí k těžkému utkání do Dubí, které je na třetí příčce.