1.A třída: Kopisty otočily zápas

LITOMĚŘICKO - Cenné body si připsaly v dalším kole 1.A třídy České Kopisty, Lovosice a Bezděkov nadělovaly.

29.10.2007

České Kopisty - ŠluknovFoto: Václav Sedlák

České Kopisty – Šluknov 4:1 (2:1)

České Kopisty duel otočily

Cenné tři body si připsali do tabulky A skupiny I. A třídy fotbalisté Sokola České Kopisty, kteří porazili v domácím prostředí nebezpečný Šluknov 4:1. Přitom před utkáním se trenérský tandem Jan Slavík – Milan Opava musel vypořádat s absencí hned několika zraněných hráčů. Vstup se domácím vůbec nevydařil, po čtvrthodince totiž po chybě prohrávali. V závěru poločasu však dokázali zápas otočit, nejprve srovnával dalekonostnou střelou Landa, o chvíli později přidal po centru V. Kutzlera druhý gól Teufel. V 60. minutě pak skóroval po samostatné akci Plzák a čtvrtou branku domácích přidal v 85. minutě dorážkou Teufel.

„Trochu jsme překopali sestavu, chybělo nám dost hráčů. Do zápasu tak nastoupil i patnáctiletý Křemenák. Hosté nás asi trochu podcenili, takže se po třetí brance sesypali. Mohli jsme vyhrát i mnohem vyšším rozdílem, jen Petr Podaný měl snad tři tutovky. Tyhle body jsou pro nás hodně cenné. Bez nich bychom na tom byli už hodně zle. Teď ještě něco udělat ve Velkém Březně,“ myslel na příští zápas jeden z domácích koučů Milan Opava.

Branky domácích: Teufel 2, Landa, Plzák.
České Kopisty: Kubíček – Horák – Bursa, Plzák, Bergl – R. Kutzler, Landa, V. Kutzler, Křemenák (60. Matička) – Petr Podaný, Teufel.

Chlumec – Bezděkov 2:6 (2:2)

Bezděkov porazil Chlumec v deseti

Na hřišti posledního Chlumce bezděkovští fotbalisté nezaváhali. Potvrdili, že patří právem mezi nejlepší celky I. A třídy.

„Úvod byl hodně divoký, ve druhé minutě jsme vedli po gólu Čížka, ale ve čtvrté jsme po chybě v obraně inkasovali. V 11. minutě zajel do našeho gólmana soupeř, byl sice odpískán faul, ale Chládek neudržel nervy a dostal červenou kartu. Protože jsme tentokrát neměli dalšího gólmana, musel do branky Král. Naštěstí domácí jsou opravdu nejslabším týmem v soutěži, takže jsme je přehráli i v deseti,“ říkal po duelu jeden z bezděkovských koučů Petr Satrapa. Jeho svěřenci šli po hlavičce Joba znovu do vedení, o které přišli v 35. minutě, kdy nechali po rohu skórovat i domácí.

Zlepšený výkon přinesl po přestávce další góly v chlumecké síti. V 54. minutě ještě trefil Čada břevno, ale v 60. minutě se prosadil střelou ze střední vzdálenosti Klepáč. Po hlavičce Joba vedli hosté 4:2. Pátý úspěch přidal po přihrávce Čížka Klepáč a deset minut před koncem pečetil z penalty na 6:2 pro Bezděkov Král. „Dneska se střelecky prosadili hráči ze všech řad, od útočníků až po gólmana,“ usmíval se spokojený kouč Satrapa.

Branky hostů: Job a Klepáč 2, Čížek, Král z pok. kopu.
Bezděkov: Chládek – Řezníček – Huja, Job, Krása – Klepáč, Andres, Čaněk, Stuchlý (11. Král) – Čížek, Čada (82. Černý).

Rumburk – Milešov 0:0

Milešovský Hanzl penaltu neproměnil

Měli více šancí i herní převahu, ale museli se smířit pouze s bodem. Fotbalisté Milešova remizovali v Rumburku s domácím týmem 0:0. „Před zápasem bych bod bral, po něm je to trochu zklamání. Měli jsme více příležitostí, třikrát mohl skórovat Jirka Brabenec, břevno trefil Stejskal. Největší možnost nevyužil už v 18. minutě Hanzl, který z penalty napálil břevno,“ litoval šéf milešovského klubu Josef Brabenec.

Sokol Milešov: Šírek – Chmelař, Petr Pazdera, Hanzl, Hajný – Hlaváček (46. min. Kouba), Petrik, Pavel Pazdera, Červenka (46. Rendl) – Stejskal, J. Brabenec.

Lovosice – Duchcov 7:1 (4:0)

Branky: Kočina 2, Trnka 2, Durček, Podrazil, Puravec – Tchang. Rozh. Roháč, ŽK 0:0, 70 div.

DALŠÍ VÝSLEDKY:

V. Březno – Jílové 0:3 (0:0). Rangl, Kirchberger, Husník. Rozh. Novotný M., ŽK 4:0, 40 div. Č. Kamenice – Modlany 1:3 (0:0). Jírava – Dontchev, Hora, Janota Rozh. Richter ml., ŽK 2:2, ČK Glöckner (M.), 50 div. J. Děčín – Přestanov 2:1 (2:0). Wenzel, Horký – Brandl. Rozh. Beneš, ŽK 2:1. 100 div.

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 17 000 Kč Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: vyučení v oboru nepožadujeme, praxe v oboru výhodná, -požadujeme příjemné vystupování,samostatnost,spolehlivost ,částečná znalost aj výhodou, Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Settee s.r.o. , provozovna litoměřice, Mírové náměstí, č.p. 21, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Štěpánka Mazancová, +420 737 482 778. Stavebnictví - Stavebnictví Betonáři, železobetonáři 15 000 Kč Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci železář - montáž betonářské oceli. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: praxe v obotu minimálně 5 let. Způsob komtaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní schůzku.. Pracoviště: Stav - tech - car, s.r.o. - pracoviště libochovice, Havlíčkova, č.p. 527, 411 17 Libochovice. Informace: Hana Hrdá, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 15 400 Kč Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené pracovník(ce) sociálních služeb. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15400 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce: Litoměřice, Lovosice, Vyžadujeme flexibilitu, empatii, organizační schopnosti, toleranci pro změnu, náročné na chůzi - terénní práce. Znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentálním postižením vítána., Do 18ti měsíců nutno absolvovat kurz PSS. Po té možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou., Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo osobně (Litoměřice, ul.Pekařská 19, každé pondělí 8:30h.). Pracoviště: Centrum sociální pomoci litoměřice, příspěvková organizace - chráněné bydlení litoměřice, odloučené pracoviště litoměřice 1, Palachova, č.p. 749, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Hana Vitásková, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 20 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři elektrikář. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: místo výkonu práce dle zakázek. Neajčastěji v Ústeckém kraji a v Praze. Domovní a průmyslová elektroinstalace/silnoproud dále EPS, EZS. Znalost oboru nutná. Zapojování osvětlení, rozvaděčů, EPS, čisla, motorů. Výhody: doprava zajištěna, telefon. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní schůzku.. Pracoviště: Tomáš tóth, Průhon, č.p. 320, 411 18 Budyně nad Ohří. Informace: Tomáš Tóth, +420 722 678 059.

Futsalisté Gardenline Litoměřice.

K.O.nec! Gardenline to na futsalové scéně zabalil a končí

Konec futsalu v Litoměřicích? Klub propouští hráče. Zatím bez vyjádření

-

POZVÁNKY: Kam o víkendu za sportem

Litoměřicko - Nevíte, kam vyrazit o víkendu? Zkuste nějaký z našich sportovních tipů.

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.