1.A třída: Kopisty otočily zápas

LITOMĚŘICKO - Cenné body si připsaly v dalším kole 1.A třídy České Kopisty, Lovosice a Bezděkov nadělovaly.

29.10.2007

České Kopisty - ŠluknovFoto: Václav Sedlák

České Kopisty – Šluknov 4:1 (2:1)

České Kopisty duel otočily

Cenné tři body si připsali do tabulky A skupiny I. A třídy fotbalisté Sokola České Kopisty, kteří porazili v domácím prostředí nebezpečný Šluknov 4:1. Přitom před utkáním se trenérský tandem Jan Slavík – Milan Opava musel vypořádat s absencí hned několika zraněných hráčů. Vstup se domácím vůbec nevydařil, po čtvrthodince totiž po chybě prohrávali. V závěru poločasu však dokázali zápas otočit, nejprve srovnával dalekonostnou střelou Landa, o chvíli později přidal po centru V. Kutzlera druhý gól Teufel. V 60. minutě pak skóroval po samostatné akci Plzák a čtvrtou branku domácích přidal v 85. minutě dorážkou Teufel.

„Trochu jsme překopali sestavu, chybělo nám dost hráčů. Do zápasu tak nastoupil i patnáctiletý Křemenák. Hosté nás asi trochu podcenili, takže se po třetí brance sesypali. Mohli jsme vyhrát i mnohem vyšším rozdílem, jen Petr Podaný měl snad tři tutovky. Tyhle body jsou pro nás hodně cenné. Bez nich bychom na tom byli už hodně zle. Teď ještě něco udělat ve Velkém Březně,“ myslel na příští zápas jeden z domácích koučů Milan Opava.

Branky domácích: Teufel 2, Landa, Plzák.
České Kopisty: Kubíček – Horák – Bursa, Plzák, Bergl – R. Kutzler, Landa, V. Kutzler, Křemenák (60. Matička) – Petr Podaný, Teufel.

Chlumec – Bezděkov 2:6 (2:2)

Bezděkov porazil Chlumec v deseti

Na hřišti posledního Chlumce bezděkovští fotbalisté nezaváhali. Potvrdili, že patří právem mezi nejlepší celky I. A třídy.

„Úvod byl hodně divoký, ve druhé minutě jsme vedli po gólu Čížka, ale ve čtvrté jsme po chybě v obraně inkasovali. V 11. minutě zajel do našeho gólmana soupeř, byl sice odpískán faul, ale Chládek neudržel nervy a dostal červenou kartu. Protože jsme tentokrát neměli dalšího gólmana, musel do branky Král. Naštěstí domácí jsou opravdu nejslabším týmem v soutěži, takže jsme je přehráli i v deseti,“ říkal po duelu jeden z bezděkovských koučů Petr Satrapa. Jeho svěřenci šli po hlavičce Joba znovu do vedení, o které přišli v 35. minutě, kdy nechali po rohu skórovat i domácí.

Zlepšený výkon přinesl po přestávce další góly v chlumecké síti. V 54. minutě ještě trefil Čada břevno, ale v 60. minutě se prosadil střelou ze střední vzdálenosti Klepáč. Po hlavičce Joba vedli hosté 4:2. Pátý úspěch přidal po přihrávce Čížka Klepáč a deset minut před koncem pečetil z penalty na 6:2 pro Bezděkov Král. „Dneska se střelecky prosadili hráči ze všech řad, od útočníků až po gólmana,“ usmíval se spokojený kouč Satrapa.

Branky hostů: Job a Klepáč 2, Čížek, Král z pok. kopu.
Bezděkov: Chládek – Řezníček – Huja, Job, Krása – Klepáč, Andres, Čaněk, Stuchlý (11. Král) – Čížek, Čada (82. Černý).

Rumburk – Milešov 0:0

Milešovský Hanzl penaltu neproměnil

Měli více šancí i herní převahu, ale museli se smířit pouze s bodem. Fotbalisté Milešova remizovali v Rumburku s domácím týmem 0:0. „Před zápasem bych bod bral, po něm je to trochu zklamání. Měli jsme více příležitostí, třikrát mohl skórovat Jirka Brabenec, břevno trefil Stejskal. Největší možnost nevyužil už v 18. minutě Hanzl, který z penalty napálil břevno,“ litoval šéf milešovského klubu Josef Brabenec.

Sokol Milešov: Šírek – Chmelař, Petr Pazdera, Hanzl, Hajný – Hlaváček (46. min. Kouba), Petrik, Pavel Pazdera, Červenka (46. Rendl) – Stejskal, J. Brabenec.

Lovosice – Duchcov 7:1 (4:0)

Branky: Kočina 2, Trnka 2, Durček, Podrazil, Puravec – Tchang. Rozh. Roháč, ŽK 0:0, 70 div.

DALŠÍ VÝSLEDKY:

V. Březno – Jílové 0:3 (0:0). Rangl, Kirchberger, Husník. Rozh. Novotný M., ŽK 4:0, 40 div. Č. Kamenice – Modlany 1:3 (0:0). Jírava – Dontchev, Hora, Janota Rozh. Richter ml., ŽK 2:2, ČK Glöckner (M.), 50 div. J. Děčín – Přestanov 2:1 (2:0). Wenzel, Horký – Brandl. Rozh. Beneš, ŽK 2:1. 100 div.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 27 110 Kč

Ostatní lékaři specialisté lékař/ka na interní oddělení. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27110 kč, mzda max. 50030 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru lékaře / lékařku na interní oddělení., Požadujeme:, Způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona č. 95/2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a členství v ČLK. Písemné žádosti zasílejte na adresu: Nemocnice Litoměřice, a.s., sekretariát představenstva, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. Bližší informace: MUDr. Jiří Štverák, MBA, telef. 416 723 702, e-mail: jstverak@nemocnice-lt.cz, primář MUDr. Lukáš Fuhrmann, telef. 416 723 762, e-mail: l.fuhrmann@nemocnice-lt.cz.. Pracoviště: Nemocnice litoměřice, a.s., Žitenická, č.p. 2084, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jiří Štverák, +420 416 723 702.

Ostatní lékaři specialisté lékař/ka na oddělení neurologie. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27110 kč, mzda max. 50030 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru lékaře / lékařku na oddělení neurologie., Požadujeme:, Způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona č. 95/2004 Sb. o lékařských zdravotnických povoláních a členství v ČLK. Písemné žádosti zasílejte na adresu: Nemocnice Litoměřice, a.s., sekretariát představenstva, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice. Bližší informace: MUDr. Jiří Štverák, MBA, telef. 416 723 702, e-mail: jstverak@nemocnice-lt.cz, primář MUDr. Lukáš Fuhrmann, telef. 416 723 762, e-mail: l.fuhrmann@nemocnice-lt.cz.. Pracoviště: Nemocnice litoměřice, a.s., Žitenická, č.p. 2084, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Lukáš Fuhrmann, +420 416 723 762.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 22 456 Kč

Svářeči svářeč kovů. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22456 kč. Volných pracovních míst: 23. Poznámka: místo výkonu práce Lhotka nad Labem č.p. 86, 410 02 Lovosice 2 a Račice, 411 08 Štětí. Jedná se o stavbu a výrobu plavidel., Požadujeme:, - vyučen v oboru - může být nahrazeno délkou praxe a zkušenostmi z oboru - individuální posouzení, - osvědčení o kvalifikaci svářeče (diplom, průkaz, osvědčení, atest, kurzy, apod. , - praxe v loděnicích - výhodou, - práce v otevřených i zavřených prostorách loděnice za každého počasí, - práce fyzicky náročná, - různé typy svařování ., První kontakt telefonicky a e-mailem.. Pracoviště: Barkmet, a.s., provozovna lhotka nad labem, 410 02 Lovosice 2. Informace: Ilona Abrahámová, +420 775 381 003.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 15 000 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři. Požadované vzdělání: úsv. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: náplň práce: zámečnické a potrubářské práce, řezání, broušení, úkosování potrubních dílů, sestavování potrubních tras, příprava svařenců pro svářeče, běžné zámečnické práce, Požadujeme: dva roky praxe v oboru-potrubí, konstrukční prvky aj., , Požadavky na odborné znalosti: dobrá znalost čtení technických výkresů a dokumentace, Svářečský průkaz výhodou. , Způsob prvního kontaktu zamšstnavatele: e-mailem. pro osobní kontakt telefonická domluva předem.. Pracoviště: Energo construct s.r.o. - pracoviště mondi, Litoměřická, č.p. 272, 411 08 Štětí. Informace: Martin Žour, +420 604 270 494.

Nové veřejné místo na grilování v Lovosicích

Města lákají turisty, jak se dá. Jde to i bez památek

Vedro v Mostě.
13

Teploty budou v následujících týdnech průměrné. Pršet bude jen občas

Hvězda Robin Hanzl: NHL? Ta už asi nevyjde. Mám svůj věk

Ústecký kraj - O tom, že je Robin Hanzl výborný hokejista, psát ani nemusíme. V Čechách se po angažmá v Litvínově vypracoval mezi elitu zdejších forwardů. Jenže to mu nestačilo. A tak před čtrnácti měsíci kývl na nabídku Nižněkamsku.

Kulturní dům čeká rekonstrukce. Komise posuzuje nabídky

Roudnice n. L. - V květnu vyhlásilo město veřejnou zakázku na stavební práce zahrnující kompletní rekonstrukci Kulturního domu Říp.

Litoměřice - Mladé pěvkyně se vrátily ze světové olympiády pěveckých sborů. Přivezly dvě zlaté a stříbrnou medaili.