VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nižší soutěže: Lovosický B tým se trefil čtrnáctkrát

LITOMĚŘICKO - V okresních fotbalových soutěžích si pro největší příděl zajeli fotbalisté Robče do Lovosic. Tam totiž s místním B týmem prohráli 1:14.

26.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

II. třída:

Dobříň – Žitenice 2:3 (2:2), Horký, Prošek – Šíma 2, vl., ČK Rozengranc (Ž.), r. Starý, 30. Litoměřice B – Prackovice 4:4 (2:1), Hranička 2, Procházka, Kunert – Kalenyuk 2, Letin, Kraus, r. Sýkora, 30. Hrobce – V. Žernoseky 3:0 (2:0), Robouský 2, Bedlivý, r. Benda, 80. Radouň – Lounky 2:1 (1:0), Podhorský, Guriš – Jirásek, ČK Koubek (L.), r. Bartoš, 30. Lukavec – Budyně 1:3 (1:3), Udatný – Stuchlý, Wippler, Moučka, r. Hlaváček, 30. Malé Žernoseky – Travčice 3:1 (2:1), Hanuš 3 – Mazánek, r. Miler, 100. Čížkovice – Podlusky 3:1.

II. třída
1. SK Hrobce 10 10 0 0 45:15 30
2. Viktorie Budyně 10 7 3 0 27:13 24
3. Sokol Malé Žernoseky 10 6 3 1 24:13 21
4. FK Viktorie Čížkovice 10 5 2 3 25:23 17
5. Sokol Velké Žernoseky 10 5 1 4 21:17 16
6. Sokol Radouň 10 4 3 3 17:16 15
7. SK Lukavec 10 4 2 4 18:26 14
8. Žitenice 10 3 2 5 22:30 11
9. FK Travčice 10 2 4 4 18:24 10
10. Chemička Dobříň 10 3 1 6 18:26 10
11. Dynamo Podlusky 10 2 2 6 13:18 8
12. FK Litoměřice B 10 1 5 4 19:27 8
13. TJ Lounky-Chodouny 10 1 3 6 15:24 6
14. Sokol Prackovice 10 1 1 8 18:28 4

III. třída – skupina A:

Mšené–lázně B – Račice 1:1 (1:0), Jahoda – Jonák, r. Huml, 60. Předonín – Vražkov 6:1 (3:0), Pětík 2, Dvořák, Šolc, Kubizňák, Kratochvíl – Preisler, r. Andrle, 50. Rovné B – Bechlín 1:6 (1:2), Cutych – M. Suchý 3, L. Suchý 2, Točín, r. Mikan, 40. Bříza – Kleneč 0:1 (0:0), Šindelář, r. Hanuš, 20. Roudnice B – Střížovice 3:2 (1:1), Půčala, P. Elias, Suk – Uřídil 2, r. Bartůněk, 30. Polepy – Straškov B 2:1 (0:0), Fibich 2 – Hanzlík, ČK Mazourek (D.), r. Pekárek, 50.

III. třída – skupina A
1. SK Roudnice B 10 8 2 0 32:12 26
2. FK Polepy 10 7 1 2 35:17 22
3. FK Bechlín 10 7 0 3 43:22 21
4. SK Předonín 10 7 0 3 31:18 21
5. SK Dušníky A 10 6 0 4 43:15 18
6. Straškov B 10 6 0 4 29:16 18
7. Dynamo Střížovice 10 6 0 4 32:20 18
8. Viktorie Kleneč 10 5 1 4 15:39 16
9. SK Židovice 10 4 1 5 17:20 13
10. Mšené–lázně B 10 3 1 6 17:28 10
11. Sokol Vražkov 10 2 2 6 15:35 8
12. Sokol Račice 10 2 1 7 8:30 7
13. Podřipan Rovné B 10 2 0 8 12:29 6
14. Sokol Bříza 10 0 1 9 10:38 1

III. třída – skupina B:

Libochovany – Brňany 2:1 (0:1), Novák 2 – Klempíř, r. Oncirk, 50. Terezín – Vchynice 3:4 (1:1), Zavadil, Halamíček, Zimmermann – Kavka 2, Kroupa, Hanko, r. Starý, 40. Bohušovice – Milešov B 4:0 (2:0), Poruba 2, Kačírek, Vaněk, r. Vlašič, 60. Libochovice – Ploskovice 4:1 (2:1), Freiwald 2, Rohlíček, Wiesner, ČK Šedivý (L.), r. Sýkora, 90. Úpohlavy – Mlékojedy 0:1 (0:1), Beneš, r. Valach, 30. Velemín – Křesín 6:1 (2:1), Pour 3, Kunert, Veit – Dobeš, r. Měchura, 30. Lovečkovice – Třebušín 5:1.

III. třída – skupina B
1. FK Libochovice 10 10 0 0 39:3 30
2. FK Mlékojedy 2005 10 7 1 2 18:6 22
3. SK Velemín 10 6 2 2 31:14 20
4. Slavoj Bohušovice 10 6 1 3 24:12 19
5. Sokol Milešov B 10 6 1 3 21:19 19
6. Sokol Úpohlavy 10 5 0 5 15:12 15
7. Lovečkovice 10 3 3 4 13:17 12
8. Sokol Ploskovice 10 3 3 4 13:20 12
9. Kalich Třebušín 10 3 3 4 11:24 12
10. ČFK Brňany 10 3 1 6 12:14 10
11. Sokol Libochovany 10 2 4 4 11:13 10
12. Sokol Terezín 10 2 1 7 13:28 7
13. Sokol Křesín 10 2 1 7 11:27 7
14. FK Vchynice 10 1 1 8 10:33 4

IV. třída – skupina A:

Dubany – Třebívlice 6:2 (3:0), P. Vohánka a V. Vohánka 2, Grund, Vajc – Fux, Šajner, r. Vlašič, 30. Podsedice – Třebenice 1:5 (0:2), Andrle – Kalil, Hajný, Hořejš, Tagner, r. Svoboda, 20. Siřejovice – Černiv B 2:1 (0:0), Vent, Kuntoš – Krejčí, r. Novotný, 20. Sulejovice – Lukavec B 1:2 (1:1), Samuel – Vlček 2, r. Hampl, 40. Podbradec – Radovesice 2:1, ČK Čmejla, Čížek, Fictum, Kratochvíl, utkání bylo v 87. minutě předčasně ukončeno, v šetření.

IV. třída – skupina A
1. SK FC Siřejovice 8 6 0 2 13:8 18
2. Sokol Brozany B 7 5 0 2 23:10 15
3. Sokol Podsedice 7 5 0 2 17:10 15
4. Sokol Černiv B 7 4 1 2 16:10 13
5. Sokol Třebenice 7 3 1 3 20:15 10
6. Sokol Radovesice 8 3 1 4 12:12 10
7. SK Třebívlice 8 3 1 4 10:16 10
8. Slavoj Sulejovice 7 3 0 4 13:17 9
9. SK Lukavec B 7 2 1 4 12:22 7
10. Podbradec 7 2 0 5 12:20 6
11. FC Dubany 7 1 1 5 14:22 4

IV. třída – skupina B:

Lovosice B – Robeč 14:1 (8:0), Podrazil 5, Drbal 2, Kovář 3, Faust 2, Šplíchal, Svoboda, r. Novotný, 20. Travčice B – Úštěk B 4:2 (2:2), Schmidt, Sedlák, Přibil, Vostrovský – Honzajk, vl., r. Starý, 40. Býčkovice – Liběšice B 2:6 (0:3), Marhan 2 – Holub 3, Mastný 2, Petrus, r. Novotný, 30. Zahořany – Brocno 6:0 (2:0), Novák 3, Pěkný, Marčaník, Homola, r. Šaloun, 40. Lovečkovice B – Hlinná – nehráno pro nezpůsobilý terén. Z min. kola: Brocno – Býčkovice 3:0 (1:0), Guzy, Šaroch, Veselý, r. Míč, 30. Rozhodnutí STK: Robeč – Úštěk B 0:3 – kont.

IV. třída – skupina B
1. Lovochemie Lovosice B 8 7 0 1 48:7 21
2. Sokol Zahořany 7 6 1 0 19:4 19
3. Slavoj Úštěk B 7 5 0 2 16:10 15
4. FK Travčice B 7 4 1 2 20:11 13
5. SK Liběšice B 7 4 0 3 22:16 12
6. Sokol Robeč 8 3 1 4 14:31 10
7. 1. FK Hlinná 6 2 2 2 12:12 8
8. Sokol Libínky 7 2 0 5 9:18 6
9. Sokol Býčkovice 8 1 1 6 11:33 4
10. Lovečkovice B 6 1 0 5 6:13 3
11. Sokol Brocno 7 1 0 6 9:31 3

IV. třída – skupina C:

Budyně B – Libkovice 3:1 (0:0), Rážek, Šolc, Stuchlý – Hrbek, r. Rittich, 30. Vědomice – Dušníky B 5:2 (2:0), J. a L. Hořejší, Kořínek, Hubálek, Dlouhý – Večerka, Novák, r. Mikan, 50. Hrobce B – Kostomlaty 6:2 (4:1), Hamták 3, Jakubec, Chamrád – Tichý, Melichar, r. Holec, 50. Počeplice – Račiněves 2:2 (0:1), Pěkný 2 – Tyle, Ekhart, r. laik, 30. Ctiněves – Vražkov B 5:1.

IV. třída – skupina C
1. Sokol Hoštka 7 6 1 0 21:5 19
2. SK Hrobce B 7 6 0 1 22:12 18
3. Sokol Ctiněves 8 5 2 1 26:11 17
4. SK Sahara Vědomice 7 4 1 2 26:8 13
5. Podřipan Kostomlaty 7 3 3 1 14:12 12
6. Počeplice 7 3 1 3 16:16 10
7. Sokol Libkovice 8 1 3 4 10:18 6
8. Viktorie Budyně B 8 2 0 6 10:25 6
9. Sokol Račiněves 7 1 2 4 5:14 5
10. Dušníky B 7 1 1 5 8:28 4
11. Sokol Vražkov B 7 0 2 5 8:17 2

26.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
14

V severních Čechách hrozí tvorba náledí a zmrazků

Ilustrační foto
5

Čekají nás Vánoce na blátě. Na Štědrý den bude až pět stupňů nad nulou

FOTO: Skauti přivezli Betlémské světlo rychlíkem z Kolína

Litoměřice - Do Litoměřic opět po roce dorazilo Betlémské světlo. Vlakem z Kolína ho přivezli skauti a na Litoměřickém nádraží ho převzali jejich kolegové ze skautského střediska Radobýl.

Lovosice selhaly v obraně a po čtyřech zápasech prohrály

Úspěšná lovosická série se po čtyřech zápasech zasekla v Brně, Lovci na palubovce předposledního celku tabulky prohráli 29:32.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Litoměřicko - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Litoměřického deníku! 18. prosince v něm najdete fotbalisty SK Bezděkov (muži a přípravka r. 2008).

Vánoční Drážďany lákají tisíce Čechů. Riziko terorismu a vyšší ceny jim nevadí

Dresden - V saské metropoli je všude slyšet čeština. I někteří stánkaři mají nabídku v naší mateřštině.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT