II. třída:

Malé Žernoseky – Prackovice 3:1 (2:0), Durček, Hanuš, Toncar – Doleček, ČK Hála (Malé Žernoseky), r. Valach. Litoměřice B – Velké Žernoseky 1:1 (1:1), Lorenc – Merta, r. Pekárek, 60. Žitenice – Podlusky 1:3 (0:2), Špic – Horejsek, Grund, Bureš, r. Sýkora, 30. Dobříň – Travčice 2:0 (2:0), Švanda, Kubizňák, r. Huml, 50. Lukavec – Lounky 2:0 (0:0), Udatný 2, r. Bobek, 100. Hrobce – Radouň 5:0 (1:0), Robouský 3, Motejl, Beran, r. Novotný, 60. Čížkovice – Budyně 1:5 (0:2), Koždoň – Wippler 2, Pažoudka 2, Filmak, r. Benda, 80.

II. třída
1. SK Hrobce 8 8 0 0 39:13 24
2. Viktorie Budyně 8 5 3 0 21:12 18
3. SK Sokol Malé Žernoseky 8 5 2 1 20:11 17
4. Sokol Velké Žernoseky 8 5 1 2 21:13 16
5. FK Viktorie Čížkovice 8 3 2 3 20:22 11
6. SK Lukavec 8 3 2 3 16:23 11
7. Chemička Dobříň 8 3 1 4 16:19 10
8. FK Travčice 8 2 3 3 14:18 9
9. Sokol Radouň 8 2 3 3 11:15 9
10. Dynamo Podlusky 8 2 1 5 11:14 7
11. FK Litoměřice B 8 1 4 3 15:20 7
12. Žitenice 8 2 1 5 16:25 7
13. TJ Lounky-Chodouny 8 1 3 4 12:19 6
14. Sokol Prackovice 8 1 0 7 14:22 3

III. třída – skupina A:

Předonín – Bechlín 3:1 (1:1), Dvořák 2, vlastní – M. Tichý, ČK Mazanec, Veselý (B.), r. Netolický, 180. Rovné B – Dušníky 3:1 (1:0), Hrach 2, Chromík – Hubálek, ČK M. Hejna (Dušníky), r. Hanuš, 80. Polepy – Židovice 5:1 (2:1), Fibich 2, Dyrynk 2, Horáček – Čmejla, ČK Krejný (Židovice), r. Bartoš, 40. Roudnice B – Kleneč 8:1 (2:0), Vecko 5, Púčala 2, Körmendy – Moravec, r. Oncirk, 80. Bříza – Račice 0:1 (0:0), Frelich, r. Svoboda, 30. Mšené–lázně B – Straškov B 2:0 (0:0), Zoubek, Červený, r. Starý, 60. Utkání Střížovice – Vražkov – odloženo na 14. 10. od 15.

III. třída – skupina A
1. SK Roudnice B 8 6 2 0 28:10 20
2. SK Dušniky-Přestavlky 8 6 0 2 40:10 18
3. SK Předonín 8 6 0 2 24:15 18
4. FK Polepy 8 5 1 2 31:15 16
5. Sokol Straškov B 8 5 0 3 26:14 15
6. FK Bechlín 8 5 0 3 32:21 15
7. Viktorie Kleneč 8 4 1 3 14:35 13
8. Dynamo Střížovice 7 4 0 3 22:17 12
9. SK Židovice 8 3 1 4 14:17 10
10. Čechie Mšené–lázně B 8 3 0 5 16:22 9
11. Podřipan Rovné B 8 2 0 6 11:21 6
12. Sokol Vražkov 7 1 2 4 11:24 5
13. Sokol Račice 8 1 0 7 5:28 3
14. Sokol Bříza 8 0 1 7 9:34 1

III. třída – skupina B:

Terezín – Milešov B 2:3 (1:2), Zimmerman, Kašpar – Polák 2, Samseli, r. Hanuš, 30. Úpohlavy – Brňany 3:0 (1:0), Šírek 2, Horký, r. Holec, 40. Bohušovice – Lovečkovice 5:0 (1:0), Hadrbolec 2, Ponert, Valenta, Kačírek, r. Bartůněk, 60. Libochovice – Křesín 8:0 (3:0), Musil 3, Jantoš, Novotný, Rohlíček, Oliva, Wiesner, r. Marš, 120. Velemín – Třebušín 0:0, r. Andrle, 40. Mlékojedy – Ploskovice 0:0, r. Měchura, 40. Libochovany – Vchynice 1:1 (0:0), r. Linhart, 50.

III. třída – skupina B
1. FK Libochovice 8 8 0 0 30:2 24
2. SK Velemín 8 5 2 1 21:6 17
3. FK Mlékojedy 2005 8 5 1 2 15:6 16
4. Sokol Milešov B 8 5 1 2 14:11 16
5. Sokol Úpohlavy 8 5 0 3 15:10 15
6. Slavoj Bohušovice 8 4 1 3 16:12 13
7. Kalich Třebušín 8 3 3 2 9:15 12
8. Sokol Ploskovice 8 3 2 3 12:16 11
9. ČFK Brňany 8 3 1 4 11:10 10
10. Sokol Křesín 8 2 1 5 9:19 7
11. Sokol Libochovany 8 1 3 4 9:12 6
12. Lovečkovice 8 1 3 4 7:15 6
13. Sokol Terezín 8 1 1 6 8:23 4
14. FK Vchynice 8 0 1 7 6:25 1

IV. třída – skupina A:

Sulejovice – Třebívlice 0:2 (0:1), Větrovský, Čtvrtník, r. Vlašič, 50. Dubany – Podbradec 3:5 (3:2), V. a P. Vohánka, Česal – Krof 2, Košťál, Izera, Bradka, ČK Fridel, Nedanický (D.), r. Šaloun, 60. Brozany B – Lukavec B 5:3 (4:2), Manda 2, Quaiser, Lédl, Bauer – Udatný, Průša 2, ČK Zázvorka – Richter, r. Bobek, 100. Podsedice – Radovesice 2:1 (2:1), Psota, Cuc – Beránek, r. V. Husar, 50. Siřejovice – Třebenice 1:0 (1:0), Kuntoš, r. Kocsis.

IV. třída – skupina A
1. Sokol Brozany B 6 5 0 1 21:6 15
2. Sokol Podsedice 5 5 0 0 15:3 15
3. SK FC Siřejovice 6 5 0 1 10:4 15
4. Sokol Černiv B 5 3 1 1 11:6 10
5. Sokol Radovesice 6 3 0 3 10:9 9
6. Slavoj Sulejovice 5 3 0 2 10:11 9
7. SK Třebívlice 6 2 1 3 6:9 7
8. Sokol Třebenice 5 1 1 3 11:12 4
9. Podbradec 6 1 0 5 10:19 3
10. SK Lukavec B 5 0 1 4 7:20 1
11. FC Dubany 5 0 0 5 7:19 0

IV. třída – skupina B:

Zahořany – Hlinná 1:0 (1:0), Pilný, ČK Jirkovský – Müller, r. Bartoš, 50. Robeč – Liběšice B 3:1 (0:1), Guzy, Minarik, Hořejší – Masný, r. Vlašič, 40. Lovosice B – Libínky 6:1 (3:1), Klouček 2, Faust, Trnka, Chmelina, Durček – Čeplický, r. laik, 30. Travčice B – Lovečkovice B 3:1 (2:0), Dobiáš, Zich, Hulena – Miller, r. Oncirk, 100. Býčkovice – Úštěk B 1:2 (0:0), Fišer – Hájek, Dvořák, r. Huml, 40.

IV. třída – skupina B
1. Lovochemie Lovosice B 6 5 0 1 31:5 15
2. Sokol Zahořany 5 4 1 0 10:4 13
3. Sokol Robeč 6 4 1 1 15:14 13
4. Slavoj Úštěk B 5 4 0 1 12:5 12
5. FK Travčice B 5 3 0 2 15:8 9
6. SK Liběšice B 6 3 0 3 16:14 9
7. 1. FK Hlinná 5 2 1 2 11:11 7
8. Sokol Býčkovice 6 1 1 4 9:24 4
9. Lovečkovice B 5 1 0 4 5:10 3
10. Sokol Libínky 6 1 0 5 8:18 3
11. Sokol Brocno 5 0 0 5 6:25 0

IV. třída – skupina C:

Hrobce B – Vědomice 1:0 (0:0), Henych, r. Biolek, 50. Počeplice – Dušníky B 5:1 (4:0), Pěkný 2, Kyček, Podrábský, Bartko – Doležal, ČK Znamenáček (D.), r. Rittich, 30. Libkovice – Vražkov B 2:2 (1:1), Kapoun, Pětík – Bukovský, Martínek, ČK Zita (L.), r. Lisec, 30. Budyně B – Hoštka 1:2 (0:2), Blecha – Tuček, Jelínek, r. V. Husar, 30. Ctiněves – Kostomlaty 1:1 (0:1), r. Linhart, 100.


IV. třída – skupina C
1. Sokol Hoštka 6 5 1 0 18:4 16
2. SK Hrobce B 5 5 0 0 18:9 15
3. Sokol Ctiněves 6 3 2 1 19:10 11
4. Podřipan Kostomlaty 5 2 3 0 10:6 9
5. SK Sahara Vědomice 5 2 1 2 11:5 7
6. Počeplice 5 2 0 3 13:17 6
7. Sokol Libkovice 6 1 3 2 8:12 6
8. Sokol Račiněves 5 1 1 3 3:10 4
9. SK Dušníky-Přestavlky B 5 1 1 3 6:20 4
10. Viktorie Budyně B 6 1 0 5 6:14 3
11. Sokol Vražkov B 6 0 2 4 7:12 2