II. třída:

Podlusky – Travčice 1:2 (1:1), Skokan – Mazánek, Řebíček, r. Andrle, 110. V. Žernoseky – Čížkovice 4:1 (3:0), Chvála 2, Mačaj, Oncirk – Koždoň, r. Miller, 100. Lounky – Litoměřice B 2:2 (2:2), Jirásek, Novotný – Krejza 2, r. Janda, 50. Radouň – Lukavec 4:0 (2:0), Jantula 2, Podhorský, Srba, ČK Vostrý (L.), r. Lisec, 20. Budyně – V. Žernoseky 1:1 (1:0), Wippler – Náprstek, r. Starý, 60. Prackovice – Žitenice 3:5 (2:3), Kadleček, Voborský, Doleček – Fádler 2, Rozengranc, Kudrna, Musil, r. Bartoš, 20. Hrobce – Dobříň 4:3 (1:1), Aust 2, Motejl, Hančl – Prošek, Sviták, Horký, ČK Šafránek (H.), r. Pfleger, 100.

1. SK Hrobce 7 7 0 0 34:13 21
2. Sokol Velké Žernoseky 7 5 0 2 20:12 15
3. Viktorie Budyně 7 4 3 0 16:11 15
4. Sokol Malé Žernoseky 7 4 2 1 17:10 14
5. FK Viktorie Čížkovice 7 3 2 2 19:17 11
6. Sokol Radouň 7 2 3 2 11:10 9
7. FK Travčice 7 2 3 2 14:16 9
8. SK Lukavec 7 2 2 3 14:23 8
9. Chemička Dobříň 7 2 1 4 14:19 7
10. Žitenice 7 2 1 4 15:22 7
11. FK Litoměřice B 7 1 3 3 14:19 6
12. TJ Lounky 7 1 3 3 12:17 6
13. Dynamo Podlusky 7 1 1 5 8:13 4
14. Sokol Prackovice 7 1 0 6 13:19 3

III. třída – skupina A:

Vražkov – Kleneč 2:2 (2:1), Szatvar, vlastní – Rubeš, Pružina, r. Netolický, 80. Straškov B – Předonín 3:1 (2:0), Houdek, Hanzlík, Šimral – Dvořák, r. Rittich, 90. Polepy – Roudnice B 2:2 (1:2), Fibich 2 – Krajč, Šmidrkal, r. Vlašič, 50. Dušníky – Mšené–lázně B 5:1 (4:1), Fafejta 2, J. Hejna 2, Mazourek – Zoubek, ČK Brožovský (Ml.), r. Měchura, 60. Račice – Střížovice 2:4 (1:1), Plhák, Banovčin – Uřídil 2, Lochman, Mencl, r. Hanuš, 80. Bechlín – Bříza 4:2 (2:2), M. Tichý, M. Suchý, Mazanec, Husák – Krajník 2, ČK Krajník, Procházka, r. Mikan, 70. Židovice – Rovné B 2:0 (0:0), Voplatek, Kapoun, r. Bartůněk, 20.

1. SK Dušniky-Přestavlky 7 6 0 1 39:7 18
2. SK Roudnice B 7 5 2 0 20:9 17
3. Sokol Straškov B 7 5 0 2 26:12 15
4. FK Bechlín 7 5 0 2 31:18 15
5. SK Předonín 7 5 0 2 21:14 15
6. FK Polepy 7 4 1 2 26:14 13
7. Viktorie Kleneč 7 4 1 2 13:27 13
8. Dynamo Střížovice 7 4 0 3 22:17 12
9. SK Židovice 7 3 1 3 13:12 10
10. Čechie Mšené Lázně B 7 2 0 5 14:22 6
11. Sokol Vražkov 7 1 2 4 11:24 5
12. Podřipan Rovné B 7 1 0 6 8:20 3
13. Sokol Bříza 7 0 1 6 9:33 1
14. Sokol Račice 7 0 0 7 4:28 0

III. třída – skupina B:

Vchynice – Mlékojedy 0:4 (0:2), Poláček 2, Fanta, Brutovský, r. Pekárek, 20. Lovečkovice – Velemín 2:2 (0:2), Novotný, Hrbáček – Pour, Kunert, r. Mikan, 60. Třebušín – Terezín 2:2 (2:1), Šíma, Novotný – Halamíček, Horváth, r. Sýkora, 30. Ploskovice – Brňany 0:2 (0:1), Pácl, Krejza, r. Benda, 20. Milešov B – Libochovice 0:2 (0:1), Novotný, Krček, r. V. Husar, 40. Bohušovice – Úpohlavy 4:0 (1:0), Hadrbolec 2, Kačírek, Poruba, r. Hlaváček, 70. Křesín – Libochovany 1:0 (1:0), Rejlek, r. Oncirk, 100.

1. FK Libochovice 7 7 0 0 22:2 21
2. SK Velemín 7 5 1 1 21:6 16
3. FK Mlékojedy 2005 7 5 0 2 15:6 15
4. Sokol Milešov B 7 4 1 2 11:9 13
5. Sokol Úpohlavy 7 4 0 3 12:10 12
6. Kalich Třebušín 7 3 2 2 9:15 11
7. ČFK Brňany 7 3 1 3 11:7 10
8. Slavoj Bohušovice 7 3 1 3 11:12 10
9. Sokol Ploskovice 7 3 1 3 12:16 10
10. Sokol Křesín 7 2 1 4 9:11 7
11. Lovečkovice 7 1 3 3 7:10 6
12. Sokol Libochovany 7 1 2 4 8:11 5
13. Sokol Terezín 7 1 1 5 6:20 4
14. FK Vchynice 7 0 0 7 5:24 0

 

IV. třída – skupina A:

Třebenice – Brozany B 0:2 (0:0), Bauer 2, r. Goyz, 50. Podbradec – Podsedice 0:3 (0:1), Cuc 2, Psota, ČK M. Izera (Pods.), r. Linhart, 50. Lukavec B – Černiv B 1:1 (0:1), Cigánek – Krejčí, r. Vlašič, 50. Radovesice – Sulejovice 0:3 (0:1), P. a V. Vávra, Lupínek, r. Hanuš, 50. Třebívlice – Siřejovice 0:2 (0:0), Kuntoš, vlastní, r. Bartůněk, 60.

1. Sokol Brozany B 5 4 0 1 16:3 12
2. Sokol Podsedice 4 4 0 0 13:2 12
3. SK FC Siřejovice 5 4 0 1 9:4 12
4. Sokol Černiv B 5 3 1 1 11:6 10
5. Sokol Radovesice 5 3 0 2 9:7 9
6. Slavoj Sulejovice 4 3 0 1 10:9 9
7. Sokol Třebenice 4 1 1 2 11:11 4
8. SK Třebívlice 5 1 1 3 4:9 4
9. SK Lukavec B 4 0 1 3 4:15 1
10. FC Dubany 4 0 0 4 4:14 0
11. Podbradec 5 0 0 5 5:16 0

 

IV. třída – skupina B:

Lovečkovice B – Zahořany 1:2 (0:1), Cvach – Zeman, Homola, ČK Králíček (L.), r. Míč, 20. Liběšice B – Libínky 4:1 (4:1), r. Holub 2, Matušovský, Nožina – Libertin, ČK Kozma (Libínky), r. Bobek, 80. Hlinná – Býčkovice 4:2 (2:2), Berger, Matura, Starý, Štolba – Markvart, Černý, r. laik, 30. Travčice B – Lovosice B 0:2 (0:1), Durček, Trnka, r. Mikan, 100. Brocno – Robeč 4:3 (3:1), r. Jahoda, 30.

1. Lovosice B 5 4 0 1 25:4 12
2. Zahořany 4 3 1 0 9:4 10
3. Úštěk B 4 3 0 1 10:4 9
4. Liběšice B 5 3 0 2 15:11 9
5. Hlinná 4 2 1 1 11:10 7
6. Robeč 5 2 1 2 11:14 7
7. Travčice 4 2 0 2 12:7 6
8. Býčkovice 5 1 1 3 8:22 4
9. Lovečkovice B 4 1 0 3 4:7 3
10. Libínky 5 1 0 4 7:12 3
11. Brocno 5 1 0 4 7:24 3

 

IV. třída – skupina C:

Vědomice – Počeplice 5:0 (3:0), Vágner 2, Hořejší, Kořínek, Horejsek, r. Linhart, 40. Račiněves – Libkovice 0:1 (0:1), Vízner, r. Huml, 40. Hrobce B – Budyně B 4:2 (3:2), Hamták 3, Hančl – Stuchlý 2, r. Svoboda, 40. Vražkov B – Hoštka 0:1 (0:0), Jelínek, r. Miller, 30. Dušníky–Přestavlky B – Ctiněves 1:6 (0:4), Doležal – Semerád 2, Papadopulos 2, Lomaz, Černý, r. Starý, 30.

1. Sokol Hoštka 5 4 1 0 16:3 13
2. SK Hrobce B 4 4 0 0 17:9 12
3. Sokol Ctiněves 5 3 1 1 18:9 10
4. Podřipan Kostomlaty 4 2 2 0 9:5 8
5. SK Sahara Vědomice 4 2 1 1 11:4 7
6. Sokol Libkovice 5 1 2 2 6:10 5
7. Sokol Račiněves 5 1 1 3 3:10 4
8. SK Dušníky-Přestavlky B 4 1 1 2 5:15 4
9. Viktorie Budyně B 5 1 0 4 5:12 3
10. Počeplice 4 1 0 3 8:16 3
11. Sokol Vražkov B 5 0 1 4 5:10 1