Výsledky 7. kola:

1. Brozany – Teplice B 1:1 – správný tip 0.
2. Litoměřice – Neštěmice 1:0 – 1.
3. České Kopisty – Modlany 2:2 – 0.
4. Liběšice – Krásná Lípa 2:1 – 1.
5. Černiv – Rovné 3:2 – 1.
6. Křešice – Dubí 4:3 – 1.
7. Budyně – M. Žernoseky 1:1 – 0.
8. Polepy – Roudnice B 2:2 – 0.
9. Lovečkovice – Velemín 2:2 – 0.
10. Podbradece – Podsedice 0:3 – 2.

 

Nabízíme zápasy osmého kola

- V osmém kole TIP LIGY čtenářů litoměřického Deníku je na prvním řádku divizní duel mezi Novým Borem a Sokolem Brozany. Domácí naposledy porazili Chomutov jednoznačně 3:0 a patří jim se 14 body sedmá příčka, hosté jsou po domácí remíze 1:1 s Teplicemi B na čtrnáctém místě.

- Jasným favoritem v utkání krajského přeboru s poslední Bílinou, která zatím získala pouze jede bod, budou fotbalisté Štětí.

- Domácí prostředí bude mírně favorizovat i Roudnici v duelu s Modrou. Oba týmy ve víkendových zápasech uspěly, Roudnice vyhrála vysoko na Střekově (5:0), Modrá porazila nebezpečný Oldřichov.

- Po víkendu se do čela A skupiny I. A třídy dostali fotbalisté SK Bezděkov, které čeká okresní derby s nováčkem z Českých Kopist. Předpokládaná solidní návštěva by mohla vidět vyrovnané střetnutí.

- Vyhrát nutně potřebují v domácím utkání fotbalisté SK Libotenice, kteří by se v případě maximálního zisku mohli bodově dotáhnout na Sokol Srbice.

- Po těsné porážce od Černivských čeká další derby čtvrtý Podřipan Rovné. Na jeho hřiště totiž přijedou páté Mšené–lázně.

- Jedenáctá litoměřická rezerva hostí v utkání II. třídy druhé Velké Žernoseky.

- Týmy ze špičky tabulky A skupiny III. třídy se utkají v Předoníně, kde pátí domácí přivítají čtvrté sousedy z Bechlína, kteří to k nim mají jen „přes kopec.“

- Na devátém řádku je utkání třetích Mlékojed a devátých Ploskovic.

- Po sestupu odstartovali do nové sezony parádně hráči Sokola Hoštka, kteří vedou tabulku C skupiny IV. třídy. Na hřišti deváté budyňské rezervy se tak o víkendu čeká jejich vítězství.

 

POŘADÍ PO 7. KOLE:

1. místo
LT0108 Michal Šmidrkal, Roudnice 2 57
2. místo
LT0029 Martin Prágl ml., Černiv 5 54
LT0106 Antonín Chládek, Bílinka 2 54
4. místo
LT0074 Pavel Fux st., Třebívlice 11 51
5. místo
LT0073 Pavel Fux ml., Třebívlice 8 48
LT0100 Radek Tolar, Terezín 8 48
LT0115 Josef Cuchý, Roudnice 2 48
LT0039 Martin Kryner, Libochovice 2 48
LT0091 Miloslava Větrovcová, Budyně 2 48
10. místo
LT0117 Jaroslav Šustera, Roudnice 5 46
11. místo
LT0027 Michal Procházka, Libochovice 17 45
LT0028 Jakub Prágl, Černiv 2 45
LT0061 Miroslava Melicharová, Straškov -1 45
LT0062 Miloslav Faust, Třeboutice -4 45
15. místo
LT0096 Milan Lachman, Litoměřice 8 42
LT0110 David Nykiel, Roudnice 8 42
LT0093 Antonín Terezín, Terezín 8 42
LT0023 Petr Guth, Litoměřice 5 42
LT0070 Martin Motejl, Lovosice 5 42
LT0113 Vladimír Púčala, Roudnice 2 42
LT0017 Aneta Šmidrkalová, Roudnice 2 42
LT0045 Josef Zázvorka, Brozany 2 42
23. místo
LT0005 Jiří Malý, Terezín 0 40
24. místo
LT0072 Hana Fuxová, Třebívlice 14 39
LT0114 Václav Bradáč, Roudnice 8 39
LT0098 Vladimír Ečer, Litoměřice 8 39
LT0003 Jitka Stará, Terezín 8 39
LT0025 Martin Jirásek, Lounky 5 39
LT0041 Petr Barva, Litoměřice 2 39
LT0024 Horymír Davídek, Litoměřice 2 39
LT0008 Martin Konvalinka, Straškov 2 39
LT0016 Jana Konvalinková, Straškov 2 39
LT0046 Vladimír Manda ml., Dolánky 2 39
LT0007 Milan Starý, Terezín 2 39
LT0037 Vladimír Vaněček, Libochovice 2 39
LT0022 Martin Oncirk, Litoměřice -1 39
LT0018 Tomáš Rych, Roudnice -1 39
LT0071 Vlastimil Balada, Lovosice -4 39
39. místo
LT0047 Vratislav Brožík, Rochov 0 37
LT0004 Vladimíra Hlavicová, Terezín 0 37
LT0035 Miloslav Pácl st., Brňany -1 37
42. místo
LT0065 Josef Nosek, Litoměřice 8 36
LT0069 Jiří Glogovský, Lovosice 5 36
LT0094 Jaroslav Morávek, Litoměřice 5 36
LT0092 František Rych sen., Roudnice 5 36
LT0109 Jiří Šmidrkal, Roudnice 5 36
LT0056 Ferdinand Kovalovský, Litoměřice 2 36
LT0066 Hana Nosková, Litoměřice 2 36
LT0078 Pavel Šnajdr, M. Žernoseky 2 36
LT0063 Martin Faust, Třeboutice -1 36
LT0081 Quido Altmann, Litoměřice -4 36
52. místo
LT0044 Karel Tomášek ml., Bohušovice 0 35
53. místo
LT0075 Sára Šašková, Roudnice 2 34
54. místo
LT0012 Martin Houdek, Roudnice 8 33
LT0086 Stanislav Janšto, Střížovice 8 33
LT0068 Michael Nosek, Litoměřice 8 33
LT0103 František Rych ml., Roudnice 8 33
LT0101 Václav Salač, Terezín 8 33
LT0034 Miroslav Drdlík, Radovesice 2 33
LT0084 Miloslav Mareš, Úštěk 2 33
LT0088 Věra Palicová, Bechlín 2 33
LT0010 Karel Pokorný st., Straškov 2 33
LT0013 Stanislav Novotný, Straškov -1 33
LT0036 Zdeněk Štýbr, Libochovice -1 33
LT0064 Marek Faust, Třeboutice -4 33
LT0077 Jaroslav Fulín, Chotiměř -4 33
LT0020 Petr Zemanec, Kleneč -4 33
LT0015 Jiří Mašek, Straškov -7 33
69. místo
LT0131 Petr Donef, Litoměřice -1 31
70. místo
LT0067 Pavel Nosek, Litoměřice 5 30
LT0059 Marcela Faustová, Třeboutice 2 30
LT0116 Josef Hrouda, Roudnice 2 30
LT0107 František Klement, Vědomice 2 30
LT0060 Jaroslav Rybenský, Křešice 2 30
LT0104 Božena Rychová, Roudnice 2 30
LT0083 Jaroslav Větrovec, Budyně 2 30
LT0053 Petr Bláha, Brňany -1 30
LT0112 Lenka Bradáčová, Roudnice -1 30
LT0042 Marcela Skalická, Bohušovice -1 30
LT0089 Bohumil Palic, Bechlín -4 30
81. místo
LT0085 Jan Křivánek, Poplze 5 28
LT0124 Miroslav Suchý, Litoměřice 5 28
LT0076 Václav Šašek, Roudnice 2 28
LT0135 Karel Wolf, Lovosice 2 28
LT0097 Jaromír Mačaj, Litoměřice 0 28
86. místo
LT0002 Jakub Starý, Terezín 8 27
LT0099 Vratislav Gruncl, Bohušovice 5 27
LT0043 Josef Kacálek, Litoměřice 5 27
LT0030 Tomáš Prágl st., Černiv 5 27
LT0111 Lukáš Púčala, Roudnice 2 27
LT0032 Jiří Černý ml., Libochovice -1 27
LT0048 Milan Měchura, Litoměřice -1 27
LT0079 Jan Janda, Lovosice -4 27
LT0031 František Procházka, Libochovice -4 27
95. místo
LT0123 Stanislav Svoboda, Travčice 8 26
LT0057 Dana Ožďanová, Terezín 0 26
LT0141 Pavel Bortlík, Vchynice -1 26
LT0033 Václav Zůna, Libochovice -1 26
99. místo
LT0120 Klára Čulíková, Straškov 2 25
LT0102 Vladimír Manda st., Dolánky -1 25
101. místo
LT0095 Irena Altmannová, Litoměřice 2 24
LT0026 Jiří Černý, Libochovice 2 24
LT0038 Jaroslav Chramosta, Radovesice 2 24
LT0011 Karel Pokorný ml., Straškov 2 24
LT0090 Václav Riečičiar, Polepy 2 24
LT0054 Jan Ganaj, Litoměřice -4 24
LT0019 Josef Kecher, Kleneč -4 24
LT0052 Petr Siranko, Litoměřice -4 24
109. místo
LT0137 Renáta Šipulová, Litoměřice 2 22
LT0006 Jiří Hlavica, Terezín 0 22
LT0058 Antonín Ožďan, Terezín 0 22
LT0119 Marie Čulíková, Straškov -1 22
LT0139 Denis Líbal, Libochovice -1 22
114. místo
LT0082 František Čeloud, Litoměřice 5 21
LT0121 Hana Zůnová, Libochovice 5 21
LT0051 Daniel Jelínek, Štětí -1 21
LT0014 Petr Kloub, Straškov -1 21
LT0055 Jiří Papoušek, Litoměřice -7 21
119. místo
LT0125 Vít Šmatlák, Lovosice -1 20
120. místo
LT0126 Roman Fulín, Chotiměř -1 19
LT0140 Jiří Berka, Lukavec -4 19
122. místo
LT0009 Václav Mareš, Straškov -1 18
123. místo
LT0122 Jiří Čulík, Straškov 2 16
LT0049 René Hrdlička, Štětí 0 16
125. místo
LT0150 Zdeněk Wolf, Roudnice 2 15
126. místo
LT0128 Jan Schindler, Lovosice 2 14
LT0001 Eduard Schmid, Travčice 0 14
128. místo
LT0127 Jan Pospíchal, Nové Dvory -1 13
129. místo
LT0080 Milan Marek, Praha 9 0 12
LT0050 Bohumil Ježek, Lovosice -4 12
131. místo
LT0142 Daniel Morávek, Litoměřice 8 11
LT0138 Pavel Halaš, Bechlín 0 11
LT0132 Jan Brožík, Hostenice -1 11
134. místo
LT0118 Markéta Čulíková, Straškov -1 10
LT0130 Petr Veselý, Zahořany -1 10
LT0133 Václav Bartoš, Pohořany -4 10
LT0087 Alois Pečenka, Sutom -4 10
138. místo
LT0105 Jaroslav Števula, Štětí -7 9
139. místo
LT0040 Jitka Minková, Litoměřice 0 8
140. místo
LT0129 Pavel Balšánek, Předonín 0 6
LT0134 Karel Barcal, Bechlín 0 6
LT0136 Pavel Matějčík, Praha 0 6
LT0146 Jakub Červinka, Hoštka -1 6
144. místo
LT0149 Karol Banda, Litoměřice 2 3
145. místo
LT0151 Miroslav Zůna, Libochovice 2 2
LT0143 Miloslav Kryner st., Libochovice -7 2
147. místo
LT0147 Horymír Hvížďala, Litoměřice 0 1
LT0148 Albína Kropáčková, Roudnice 0 1
149. místo
LT0144 Mikuláš Guláš, Mnetěš 0 -1
150. místo
LT0021 Radek Plicka, Roudnice 5 -3
151. místo
LT0145 Franta Klika, Rakovník -1 -6