II. třída:

Dobříň – Podlusky 2:0 (0:0), Wolf, Prošek, r. Benda, 100. Litoměřice B – Radouň 1:1 (0:0), Lauerman – R. Kubeš, ČK Písař (L.), r. Valach, 40. Travčice – Prackovice 3:2 (2:0), Řebíček 3 – Schafran, Doleček, r. Hlaváček, 60. Žitenice – Budyně 0:0, ČK Rážek (B.), r. Hanuš, 60. Lukavec – Hrobce 1:8 (0:3), Pospíchal – Janda 5, Neruda, Aust, Jakubec, ČK Gabriel – M. Husar, r. Sýkora, 60. Čížkovice – Lounky 3:3 (1:1), Koždoň 2, Bozděch – Jirásek 2, Zavázal, r. Huml, 60. M. Žernoseky – V. Žernoseky 4:2 (1:0), Hanuš, Gebur, Bastlík, Toncar – Oncirk, Merta, r. Bobek, 70.

II. třída
1. SK Hrobce 6 6 0 0 30:10 18
2. Viktorie Budyně 6 4 2 0 15:10 14
3. Sokol Malé Žernoseky 6 4 1 1 16:9 13
4. Sokol Velké Žernoseky 6 4 0 2 16:11 12
5. FK Viktorie Čížkovice 6 3 2 1 18:13 11
6. SK Lukavec 6 2 2 2 14:19 8
7. Chemička Dobříň 6 2 1 3 11:15 7
8. FK Travčice 6 1 3 2 12:15 6
9. Sokol Radouň 6 1 3 2 7:10 6
10. FK Litoměřice B 6 1 2 3 12:17 5
11. TJ Lounky 6 1 2 3 10:15 5
12. Dynamo Podlusky 6 1 1 4 7:11 4
13. Žitenice 6 1 1 4 10:19 4
14. Sokol Prackovice 6 1 0 5 10:14 3

III. třída – skupina A:

Předonín – Dušníky 2:0 (1:0), Kubizňák, Pětík, ČK Pugr (D.), r. Novotný, 100. Mšené–lázně B – Židovice 1:3 (0:0), Dvořák – Krejza 2, Jirásek, r, Sýkora, 70. Střížovice – Bechlín 5:2 (2:2), Uřídil 3, Minarik, Smrček – Mazanec 2, r. Vlašič, 70. Bříza – Straškov B 2:5 (1:3), Huja, Tesař – Horváth, Sekera, Hanč, Mihula, Hyšman, r. Bartoš, 30. Rovné B – Polepy 0:4 (0:2), Fibich 4, r. Bartoš, 30. Kleneč – Račice 2:0 (0:0), Rubeš, Drobný, r. Linhart, 70. Roudnice B – Vražkov 1:1 (0:1), Marek – Fiala, r. Starý, 40.

III. třída sk. A
1. SK Roudnice B 6 5 1 0 18:7 16
2. SK Dušniky-Přestavlky 6 5 0 1 34:6 15
3. SK Předonín 6 5 0 1 20:11 15
4. FK Polepy 6 4 0 2 24:12 12
5. Sokol Straškov B 6 4 0 2 23:11 12
6. FK Bechlín 6 4 0 2 27:16 12
7. Viktorie Kleneč 6 4 0 2 11:25 12
8. Dynamo Střížovice 6 3 0 3 18:15 9
9. SK Židovice 6 2 1 3 11:12 7
10. Čechie Mšené–lázně B 6 2 0 4 13:17 6
11. Sokol Vražkov 6 1 1 4 9:22 4
12. Podřipan Rovné B 6 1 0 5 8:18 3
13. Sokol Bříza 6 0 1 5 7:29 1
14. Sokol Račice 6 0 0 6 2:24 0

III. třída – skupina B:

Libochovany – Milešov B 4:0 (1:0), Záklasník 2, Bergl, Všetečka, r. Biolek, 40. Terezín – Lovečkovice 1:3 (0:2), Halamíček – Srba, Skokan, Černý, ČK Starý – Drbal, r. laik, 30. Libochovice – Třebušín 7:0 (4:0), Rohlíček 2, Oliva, Musil, Kryner, Červený, Freiwald, r. Měchura, 150. Brňany – Vchynice 4:0 (2:0), Klempíř, Kunert, Pácl, vl., r. Vlašič, 40. Velemín – Bohušovice 5:0 (2:0), Veit 2, Suchý, Pour, Kunert, r. Svoboda, 50. Úpohlavy – Ploskovice 4:0 (1:0), Šírek 2, Horký, Salač, r. Oncrik, 30. Mlékojedy – Křesín 1:0 (1:0).

III. třída sk. B
1. FK Libochovice 6 6 0 0 20:2 18
2. SK Velemín 6 5 0 1 19:4 15
3. Sokol Milešov B 6 4 1 1 11:7 13
4. Sokol Úpohlavy 6 4 0 2 12:6 12
5. FK Mlékojedy 2005 6 4 0 2 11:6 12
6. Sokol Ploskovice 6 3 1 2 12:14 10
7. Kalich Třebušín 6 3 1 2 7:13 10
8. ČFK Brňany 6 2 1 3 9:7 7
9. Slavoj Bohušovice 6 2 1 3 7:12 7
10. Sokol Libochovany 6 1 2 3 8:10 5
11. Lovečkovice 6 1 2 3 5:8 5
12. Sokol Křesín 6 1 1 4 8:11 4
13. Sokol Terezín 6 1 0 5 4:18 3
14. FK Vchynice 6 0 0 6 5:20 0

IV. třída – skupina A:

Podsedice – Dubany 3:1 (0:0), Heyduk, Andrle, Macek – Svoboda, r. Vlašič, 30. Brozany B – Třebívlice 3:0 (0:0), Horna, Bauer, Manda, ČK Rudl (T.), r. Oncirk, 50. Černiv B – Třebenice 5:1 (0:0), Netolický, Prošek, Prágl, Miko, Hrdý – Kalivoda, r. Kocsis, 20. Siřejovice – Radovesice 2:1 (1:1), Kuntoš, Martykán – Heider, ČK Vlasák (Siřejovice), r. Goyz, 50. Sulejovice – Podbradec 3:2 (2:0), Dyasnik 3 – Košťál, Brádka, r. Husar, 50.

IV. třída sk. A
1. Sokol Brozany B 4 3 0 1 14:3 9
2. Sokol Podsedice 3 3 0 0 10:2 9
3. Sokol Černiv B 4 3 0 1 10:5 9
4. Sokol Radovesice 4 3 0 1 9:4 9
5. SK FC Siřejovice 4 3 0 1 7:4 9
6. Slavoj Sulejovice 3 2 0 1 7:9 6
7. Sokol Třebenice 3 1 1 1 11:9 4
8. SK Třebívlice 4 1 1 2 4:7 4
9. Podbradec 4 0 0 4 5:13 0
10. FC Dubany 4 0 0 4 4:14 0
11. SK Lukavec B 3 0 0 3 3:14 0

IV. třída – skupina B:

Lovosice B – Liběšice B 4:2 (1:1), Klouček 2, Hadaš, Faust – Holub 2, r. Novotný, 40. Zahořany – Travčice B 3:0 (1:0), Zeman 2, Novák, r. Holec, 50. Býčkovice – Lovečkovice B 3:1 (0:1), Fišer 2, Marek – Větrovský, r. Měchura, 50. Robeč – Úštěk B 2:1 (2:1), ČK Kučera, Krotman (Ú.), r. Jahoda. Libínky – Brocno 3:1 (3:0), r. Hampl, 30.

IV. třída sk. B
1. Lovochemie Lovosice B 4 3 0 1 23:4 9
2. Slavoj Úštěk B 4 3 0 1 10:4 9
3. Sokol Zahořany 3 2 1 0 7:3 7
4. Sokol Robeč 4 2 1 1 8:10 7
5. FK Travčice B 3 2 0 1 12:5 6
6. SK Liběšice B 4 2 0 2 11:10 6
7. 1.FK Hlinná 3 1 1 1 7:8 4
8. Sokol Býčkovice 4 1 1 2 6:18 4
9. Sokol Libínky 4 1 0 3 6:8 3
10. Lovečkovice B 3 1 0 2 3:5 3
11. Sokol Brocno 4 0 0 4 3:21 0

IV. třída – skupina C:

Hoštka – Račiněves 4:0 (1:0), Jelínek, Tuček, Všetečka, Sailer, r. Kocsis, 30. Počeplice – Hrobce B 2:5 (0:3), Podrábský, Pěkný – Hamták 4, Procházka, r. Jahoda, 30. Ctiněves – Vědomice 1:1 (0:1), Semerád – Rubín, r. Biolek, 40. Budyně B – Vražkov B 1:0 (0:0), Garbaš, r. Šaloun, 60. Libkovice – Kostomlaty 1:1 (0:0), Barcík – Fliťar, ČK Gavaruškin (K.), r. Marš, 20.

IV. třída sk. C
1. Sokol Hoštka 4 3 1 0 15:3 10
2. SK Hrobce B 3 3 0 0 13:7 9
3. Podřípan Kostomlaty 4 2 2 0 9:5 8
4. Sokol Ctiněves 4 2 1 1 12:8 7
5. SK Sahara Vědomice 3 1 1 1 6:4 4
6. SK Dušníky-Přestavlky B 3 1 1 1 4:9 4
7. Sokol Račiněves 4 1 1 2 3:9 4
8. Počeplice 3 1 0 2 8:11 3
9. Viktorie Budyně B 4 1 0 3 3:8 3
10. Sokol Libkovice 4 0 2 2 5:10 2
11. Sokol Vražkov B 4 0 1 3 5:9 1