Domácí prostředí by sice mělo částečně favorizovat Roudnici, ale hosté vedou tabulku, mají chuť se vrátit do divize a hlavně – tým z Podřipska má pro rozsáhlou marodku problémy se složením kádru. Po rozpačitém začátku se vzpamatovali fotbalisté Štětí, kteří získali v posledních dvou zápasech šest bodů, i když se slabšími soupeři. To Vilémov bude tým z jiného soudku.

Téměř naprostá spokojenost panuje po pěti odehraných kolech na Bezděkově, domácí jsou ve špičce tabulky a o víkendu chtějí potvrdit výhru z Přestanova před svými příznivci. Po úspěchu v derby s Českými Kopisty budou favoritem fotbalisté třetích Lovosic i v utkání s dvanáctým Juniorem Děčín.

Lídr B skupiny I. B třídy z Křešic zajíždí do Pokratic, které ještě nedokázaly bodovat. I z toho důvodu budou v derby vkládány mnohem větší naděje do hostujícího celku. Na šestém řádku je utkání Straškova se Sokolem Srbice. Domácí se mohou spolehnout na pevnou defenzivu, ovšem se střelbou je to slabší (skóre 5:6). To jejich soupeř je na tom přesně opačně (19:15).

Domácí prostředí by mohlo být jazýčkem na vahách v mistrovském utkání II. třídy v Malých Žernosekách, kam přijedou třetí Velké Žernoseky. V roli týmu, který ještě neztratil v A skupině III. třídy ani jeden bod, jedou o víkendu první Dušníky/Přestavlky na hřiště čtvrtého Předonína (8. řádek). Ve skupině B hostí třetí Velemín osmé Bohušovice.

V posledním utkání 6. kola TIP LIGY se střetnou sousedi v tabulce A skupiny IV. třídy – osmé Sulejovice hostí devátý Podbradec.