Český Brod je lepší pouze na skóre. To by se mělo po víkendu změnit, Brozanští už proti Bohemians 1905 B ukázali, že doma body rozdávat nechtějí.

Netradičně v neděli (16.30) přivítají fotbalisté Litoměřic nebezpečný celek Vilémova. Domácí sice ještě na podzim neprohráli, ale s pěti remízovými výsledky také spokojeni nejsou.

Ve šlágru A skupiny I. A třídy hostí České Kopisty tým Lovosic. Ty se po pomalejším startu rozjely, také na hřiště nováčka si pojedou pro tři body. Domácí jsou ovšem zatím doma stoprocentní.

Těžký zápas čeká i pátý Milešov s druhým Obalexem Jílové.

Potvrdit cenný bod z Trmic – to je úkol fotbalistů Slavoje Úštěk v domácím utkání s Unionem Děčín. Ten zatím ještě nebodoval, problémy má i se střelbou, zaznamenal jediný gól.

Favorita nebude mít derby v Rovném, kam zajíždí Straškov. Oba soupeři se mohou překvapit asi jen těžko.

To Křešice půjdou do utkání s Libotenicemi jako vedoucí tým B skupiny I. B třídy, takže hosté by byli rádi i za bod, který však bude velmi těžké získat.

Výborný start do soutěže měly Mšené–lázně, v domácím prostředí by Pokratice nemusely být nepřekonatelnou překážkou, i když se postupně nově se rodící tým sehrává.

V okresním přeboru „jede" Budyně. Zda byly první čtyři kola jen náhodou – to ukáže třeba už víkendové střetnutí s Travčicemi.

Brňany už jen vzpomínají na dobu, kdy patřily k předním celkům regionu. Ani v Křesíně to nebudou mít snadné. Domácí prostředí favorizuje místní Sokol.