VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nižší soutěže: Hrobce, Dušníky a Libochovice v čele

Litoměřice - Bohaté na branky bylo další kolo okresních fotbalových soutěží dospělých. Činily se především Dušníky.

7.9.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Petr Šimr

II. třída:

Budyně – Prackovice 2:1 (0:0), Wippler, Šolc – Culek, r. Andrle, 90. Radouň – Žitenice 1:0 (0:0), R. Kubeš, r. Miller, 30. Hrobce – M. Žernoseky 2:1 (1:0), Polášek, Janda – Toncar, r. Sýkora, 150. Lounky Travčice 2:2 (1:1), Turčány, Jirásek – Krch, Řebíček, r. Novotný, 150. V. Žernoseky – Podlusky 2:1 (1:0), Beran, Záveský – Horejsek, r. Starý, 100. Litoměřice B – Dobříň 4:1 (1:1), Kyzlík a Vlasák 2 – Rybář, r. Lisec, 60. Lukavec – Čížkovice 1:4 (0:2), Hnát – Kubec, Voborský, Bozděch, Koždoň, ČK Voborský (Č.), r. Bartůněk, 50.

TABULKA
1. SK Hrobce 3 3 0 0 12:6 9
2. Viktorie Budyně 3 3 0 0 10:6 9
3. FK Viktorie Čížkovice 3 2 1 0 12:6 7
4. Sokol Velké Žernoseky 3 2 0 1 7:6 6
5. Sokol Radouň 3 1 2 0 4:3 5
6. Dynamo Podlusky 3 1 1 1 4:3 4
7. SK Lukavec 3 1 1 1 9:9 4
8. TJ Lounky-Chodouny 3 1 1 1 5:5 4
9. SK Sokol Malé Žernoseky 3 1 1 1 4:4 4
10. FK Litoměřice B 3 1 0 2 9:10 3
11. FK Travčice 3 0 2 1 7:9 2
12. Chemička Dobříň 3 0 1 2 5:10 1
13. Sokol Prackovice 3 0 0 3 4:8 0
14. Žitenice 3 0 0 3 6:13 0

III. třída sk. A:

Dušníky – Kleneč 15:0 (5:0), J. Hejna a Yaremchuk 4, Klíma 3, Fafejta, M. Hejna, Mazourek, Kyryl, r. M. Svoboda, 50. Polepy – Bříza 9:1 (5:0), Fibich 4, Svoboda 3, Horáček, Korych – Křtěn, r. Oncirk, 50. Straškov B – Vražkov 8:1 (4:0), Horváth 3, Hanzlík 2, Pavel a Petr Kloub, Lebduška – Szatvar, r. Bartoš, 80. Rovné B – Předonín 0:2 (0:2), Dvořák, Mysík, r. Fleger, 90. Židovice – Střížovice 1:3 (0:2), vlastní – Lochman, Došek, Jachek, ČK Lauko, Strýhal (Ž.), r. Benda, 40. Mšené–lázně B – Roudnice B 1:3 (1:1), Fiala – Elias, Vecko, Poláček, ČK Svoboda (R.), r. Linhart, 70. Bechlín – Račice 7:2 (2:0), r. Netolický, 70.

TABULKA
1. SK Dušniky-Přestavlky 3 3 0 0 25:3 9
2. SK Roudnice B 3 3 0 0 11:6 9
3. Sokol Straškov-Vodochody B 3 2 0 1 14:5 6
4. FK Polepy 3 2 0 1 13:7 6
5. FK Bechlín 3 2 0 1 14:9 6
6. Dynamo Střížovice 3 2 0 1 11:7 6
7. SK Předonín 3 2 0 1 9:7 6
8. Viktorie Kleneč 3 2 0 1 5:15 6
9. SK Židovice 3 1 0 2 6:5 3
10. Sokol Čechie Mšené lázně B 3 1 0 2 8:9 3
11. Podřipan Rovné B 3 1 0 2 7:9 3
12. Sokol Račice 3 0 0 3 2:15 0
13. Sokol Vražkov 3 0 0 3 4:18 0
14. Sokol Bříza 3 0 0 3 4:18 0

III. třída sk. B:

Lovečkovice – Mlékojedy 0:2 (0:0), Pelikán, Polášek, r. Cvach, 50. Terezín – Úpohlavy 0:2 (0:0), Šírek, Staňo, r. Hampl, 60. Velemín – Libochovice 0:2 (0:0), Rohlíček, Musil, ČK Kunert (V.), r. Hanuš, 50. Křesín – Vchynice 3:0 (2:0), Ševčík 2, Rejlek, ČK Rejlek – Kučera, r. Huml, 70. Bohušovice – Libochovany 2:2 (1:0), Hadrbolec 2 – Kopecký, Janus, r. Pekárek, 180. Třebušín – Brňany 2:1 (2:1), Novotný, Šíma – Klempíř, ČK Houda (B.), r. Bartoš, 30. Milešov B – Ploskovice 3:0 (1:0), Hanzl 2, Polák, r. Starý, 20.

TABULKA
1. FK Libochovice 3 3 0 0 9:1 9
2. Sokol Milešov B 3 2 1 0 6:1 7
3. Kalich Třebušín 3 2 1 0 5:3 7
4. FK Mlékojedy 2005 3 2 0 1 6:3 6
5. Sokol Úpohlavy 3 2 0 1 5:2 6
6. SK Velemín 3 2 0 1 5:4 6
7. Sokol Křesín 3 1 1 1 5:4 4
8. Slavoj Bohušovice 3 1 1 1 4:5 4
9. Sokol Ploskovice 3 1 1 1 2:4 4
10. Sokol Terezín 3 1 0 2 3:8 3
11. ČFK Brňany 3 0 1 2 2:4 1
12 Lovečkovice 3 0 1 2 1:4 1
13. Sokol Libochovany 3 0 1 2 3:7 1
14. FK Vchynice 3 0 0 3 1:7 0

IV. třída sk. A:

Dubany – Brozany B 0:4 (0:0), Lédl 2, Bauer, Řebíček, r. M. Husar, 80. Podbradec – Černiv B 2:3 (2:1), Košťál 2 – M. Prágl 2, Mareš, r. M. Svoboda, 30. Podsedice – Siřejovice 3:1 (1:0), Andrle, Cuc, Psota – Petrželka, r. V. Husar, 40. Třebívlice – Třebenice 2:2 (0:2), Větrovský, Rulf – Stuchlý, Hořejš, r. V. Husar, 40. Radovesice – Lukavec B 5:1 (2:0), Maštalíř 2, Kratochvíl, Beránek, Čížek – Volák, ČK Červený (L.), r. Sýkora, 50.

IV. třída sk. B:

Býčkovice – Lovosice B 0:8 (0:4), Faust 2, Šplíchal 2, Klouček 2, Trnka, Kirbs, r. laik, 40. Úštěk B – Brocno 3:0 (1:0), Blažek, Hájek, Šimánek, r. laik, 20. Lovečkovice B – Libínky 1:0 (0:0), Šveňha, r. Pekárek, 40. Travčice B – Robeč 5:1 (1:0), Schmidt 3, Gabriel 2 – Minarik, r. Bobek, 100. Hlinná – Liběšice B 2:4 (1:1), Štolba, Matuše – Holub 2, Mastný, Novotný, ČK Mikas (L.), r. Netolický, 40.

IV. třída sk. C:

Kostomlaty – Račiněves 3:0 (1:0), Krš 2, Pechar, r. Hanuš, 70. Hrobce B – Libkovice 4:2 (1:1), Hamták 4 – Hanykýr, Stuchner, r. Měchura, 40. Dušníky B – Vražkov B 3:1 (1:1), M. Hejna, Kyryl, Yaremčuk, Frič, r. Vlašič, 50. Ctiněves – Budyně B 3:1 (1:1), Lomál 2, Papadopulos – Stuchlý, r. Novotný, 40. Vědomice – Hoštka 1:2 (0:1), Hořejší – Sailer 2, r. Janda, 60.

 


7.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Matěj Vrbka se narodil  Šárce Vrbkové a Jaroslavu Bláhovi z Lovosic  2.12 v 23:04 hodin v Litoměřicích (2,94 kg a 50 cm).
15

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Betlémské světlo, ilustrační foto.
12

Betlémské světlo přijede vlakem. Odnést si ho můžete i domů

Tříkrálová sbírka je za dveřmi. Diecézní charita má zapečetěno

Litoměřice - V litoměřické diecézi jsou přípravy na Tříkrálovou sbírku v plném proudu.

Hasiči pomáhali kočce se sklenicí na hlavě

Úpohlavy - Lovosičtí hasiči vyjížděli ke kurioznímu případu.

OBRAZEM: Sníh působil dopravní komplikace na Lovosicku

Lovosicko - Sněhová nadílka komplikovala ráno provoz například u Jenčic, kde stála kolona kamionů až k Sulejovicím. Kamiony nemohly vyjet kopec ve směru z Lovosic na Most.

FOTO: Na biskupství jsou knihy, které voní tajemstvím

Litoměřice - Bibliotéka litoměřického biskupství působí jako z dobrodružného filmu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT