Ve skupině A rozstřílelo Tigo Nučnice, loňský premiant skupiny, tým Lovečkovic 12:1. To Pokratičtí to měli se Střížovicemi těžší. Blízko bodu byla Hoštka ve Velkých Žernosekách, ale nakonec se vracela s prázdnou. Stejně jako Lovosice ze hřiště Terezína. Parádní kanonádu si na úvod přichystali dříve narození fotbalisté Dynama Podlusky, kteří vyprovodili Úpohlavy jedenáctigólovým výpraskem. Poslední vítěz soutěže SG z Bohušovic podle očekávání vyhrál v Třebívlicích, Sokol Černiv vyzrál na Čížkovice.

Po dlouhé době se dočkalo tří bodů také Káčko Roudnice, které po prvním poločase prohrávalo s Libochovicemi 0:1. Jenže na začátku druhé části v průběhu tří minut domácí otočili výsledek brankami Červenky a Kraupnera. Hosté pak sice měli převahu, tlačili, ale obrana Káčka na čele s bezchybným gólmanem Grundem vše odvrátila. Jediný zápas skončil remízou, z Budyně, kde hrají domácí duely Brozany, si odvezly bod Horní Beřkovice.

Výsledky: skupina A: Pokratice – Střížovice 5:2 (branky: Barvíř 2, Marič, Šantora, Keltner – Triebe 2), Terezín – Lovosice 3:0 (Satran, Spálený, Jelínek), Tigo Nučnice – Lovečkovice 12:1 (Tintěra 5, Kočí 3, Pavel Svoboda 2, Urban, Kopecký – Šveňha), Velké Žernoseky – Hoštka 4:3 (Vašut 2, Svoboda, I. Šrámek – Beer, Burda, Chaničovský).

Skupina B: Podlusky – Úpohlavy 1:0 (Hlaváček 4, Hamták, Petr Fišer 2, Rejhon, Bula, Hyťha), Káčko Roudnice – Libochovice 2:1 (Červenka, Kraupner – Doubrava), Brozany – Horní Beřkovice 1:1 (Gabriel – Zvěřina), Černiv – Čížkovice 2:0 (Prošek, Černý), Třebívlice – Bohušovice 0:3 (Kret 2, Vaněk).

Další kolo: 7. 9. od 17: Střížovice – Velké Žernoseky, Hoštka – Tigo Nučnice, Lovečkovice – Terezín, České Kopisty – Pokratice, Úpohlavy – Bohušovice, Libochovice – Brozany, Horní Beřkovice – Černiv, Podlusky – K Roudnice, Čížkovice – Třebívlice.