Pokutové kopy musely rozhodovat pouze v jednom případě. V Bohušovicích skončil duel smírně 1:1, ale v rozstřelu byly úspěšnější Malé Žernoseky. Dobříň si vyrazila s hodně slátanou sestavou do Libochovic pro devítibrankový příděl. Travčice neměly problémy v Úštěku s místní rezervou a Prackovice odjely z Velemína se sedmičkou. Fotbalisté Roudnice B sice proti SK Hrobce vedli, ale hosté do poločasu třemi brankami otočili skóre. Druhý poločas odehráli domácí pro nedostatek hráčů pouze v deseti, takže Hrobečtí, za které se třikrát trefil Janda, s přehledem postoupili. Dvě branky Beránka pomohly k překvapivému postupu Židovic přes Černiv.

Výsledky:

Mlékojedy – Velké Žernoseky 1:0, Siřejovice – Litoměřice B 1:4, Bohušovice – Malé Žernoseky 1:1 (na pk. M. Žernoskey), Velemín – Prackovice 7:1, Libochovice – Dobříň 9:0, Úštěk B – Travčice 0:8, Roudnice B – Hrobce 1:5, Židovice – Černiv 3:1.
Čtvrtfinále poháru se hraje 12. září od 17 hodin.