Štětí nezahájilo nejlépe, proti Kadani už by potřebovalo tříbodový zisk, ovšem soupeř vstoupil do krajského přeboru parádně, naposledy vyhrál v Proboštově.

Litoměřičtí o víkendu v Modré vydřeli bod v nastavení, nyní by ho rádi potvrdili domácí výhrou právě nad Proboštovem.

Lovosice mají letos vysoké cíle, a tak budou po utkání s Přestanovem spokojeni pouze s vítězstvím.

Na pátém řádku je derby I. B třídy mezi Pokraticemi a Podřipanem Rovné. Domácí v úvodním kole těsně podlehli v Trnovanech, Podřipan získal s Libotenicemi pouze bod. Pokud se hosté vrátí z Pokratic bez bodu, bude to překvapení.

Straškov přivítá Ohníč. Jak hrát na tento tým by mohli radit borci z Křešic, kteří vyhráli 6:1. A ani domácí by neměli dovolit import bodů.

Dynamo Podlusky po sestupu odstartovalo II. třídu remízou v Radouni, to Lounky vyhrály nad Žitenicemi. A ani na hřišti v Podluskách nebudou bez šancí.

Utkání na 8. řádku mezi Malými Žernoseky a Lukavcem bude předehráno už ve čtvrtek, což jsme v době zadávání kuponu netušili. Proto jsme se rozhodli, že tipy na tento zápas nebudeme počítat (tipující neobdrží žádné body).

V minulém ročníku bojovaly o udržení III. třídy sk. A celky Židovic i Klenče. Lepší start měly o víkendu Židovice, když rozstřílely 5:0 Vražkov.

K aspirantům postupu by se v B skupině rádi zařadili Libochovičtí. V tom případě by nesměli doma ztrácet, ani s nováčkem z Terezína, který však nechce být jen do počtu.