Postarala se o to mužstva – zástupce 1. A třídy Sokol Milešov, účastníci 1. B třídy TJ Vaňov a Sokol Černiv a domácí SK Sokol, nováček II. třídy. Los určil pořadí dvojic pro rozřazovací boje: v prvním nastoupil Vaňov s domácími, v druhém Milešov s Černiví. V úvodním duelu domácí ukázali v praxi, že fotbal nemá logiku. Vyhraný zápas dokázali prohrát.

Sokol Malé Žernoseky – TJ Vaňov 2:2 (2:0), na pokutové kopy 0:3

V prvním poločase se domácí mírně favorizovaného soupeře nezalekli a svou iniciativu do změny stran dokázali vyjádřit i dvěma brankami, které vstřelili Liška a Kudlička. Vedení se zdálo být dostatečné pro postupu do finále, ale tato falešná jistota se nakonec stala hráčům Malých Žernosek osudnou. Přestali hrát, přenechali soupeři iniciativu a ten toho dokonale využil. Během posledních dvaceti minut Vaňov dokázal brankami Vaňháta a Jaroslav Dvořáka vyrovnat a nakonec si vynutil penaltový rozstřel, do kterého jeho hráči vstupovali v lepší pohodě. Domácí nedokázali proměnit ani jeden ze tří pokutových kopů, Vaňovští byli stoprocentní a postoupili.

Sokol Černiv – Sokol Milešov 2:0 (0:0), Lubas a Filipec

Na začátek druhého utkání si diváci museli počkat, protože Milešovští byli nuceni zkombinovat dva týmy a s jedním se narychlo vraceli z jiného turnaje, a to na Viktorii Ledvice. To byl také důvod, že Sokol Černiv, přestože mu chyběli čtyři hráči základní sestavy, měl na hřišti díky lepší sehranosti mírnou převahu. Tu však dokázal vyjádřit brankami až ve 2. poločase.

O 3. místo: Sokol Malé Žernoseky – Sokol Milešov 10:2, Durček 6, Florek, Gebur, Josef Koskuba, Hála – Jaroslav Šturm, Hlaváček

V utkání o 3. místo viděli diváci brankové hody, to, co domácí pokazili v prvním utkání, v tomto duelu si vynahradili. Především díky střelecké potenci Durčeka rozstříleli kombinovaný Milešov.

Finále: Sokol Černiv – TJ Vaňov 0:3 (0:1), Jaroslav Dvořák, Vaňhát, Stakič

Ve finále byl vidět nejlepší fotbal. Oba celky předváděly slušnou kombinační hru, ale Vaňov, který byl proti soupeři kompletní, přece jen uplatnil větší zkušenost a hlavně dokázal proměnit dvě brankové příležitosti.

Pořadatelé vyhlásili i nejlepší jednotlivce – mezi brankáři Jana Kalinu z Vaňova, mezi hráči Milana Prágla z Černivi a mezi střelci Petra Durčeka