VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V městském derby vyhrál favorit

ROUDNICE NDA LABEM - Před zahájením nové mistrovské soutěže měli příznivci fotbalu z Podřipska možnost podívat se na pohodové utkání, navíc spojené s oslavou významného výročí. Pozvánku na sobotní odpoledne jim poslal SK Bezděkov. U příležitosti 95. výročí založení uspořadal klub dvě utkání.

6.8.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Novotný

SK Bezděkov – SK Roudnice n.L. 1:4 (0:0)

V prvním se střetly staré gardy Bezděkova a Roudnice. Diváci byli svědky vyrovnaného duelu jak ve hře, tak v poměru branek. Když už se zdálo, že se mužstva rozejdou smírně 2:2, dokázal v poslední minutě vstřelit branku, a dovršil tak svůj hetrik, Havliš. Za SK Roudnice skórovali hlavou Potočný a Holub.

Vyvrcholením oslav bylo roudnické derby, ve kterém se střetl domácí SK Bezděkov, účastník 1.A třídy, s celkem SK Roudnice n.L, týmem krajského přeboru.

Úvodní čtvrthodina vyzněla ve prospěch domácích. Ti byli aktivnější a častěji na půlce hostů. Už v 6. minutě mohli jít domácí do vedení, ale Pištora jen těsně minul hlavičkou břevno Štruplovy svatyně. Převahu domácích také vyjadřovaly tři rohové kopy. Roudničtí vystřelili na branku soupeře až ve 14. minutě, kdy se zastřeloval Mikas.

V 16. minutě, kdy se u hostů už začala projevovat lepší kondice, dokazoval poprvé golman Sailer své umění, když vyboxoval tvrdou střelu Adelta směřující přesně k tyči. O dvě minuty později měl podobný nebezpečně vypadající pokus Lukášek. Do konce poločasu Roudničtí zrychlili a převzali iniciativu, ale nedokázali to vyjádřit brankami.

Hosté se zaradovali už v 50. minutě, kdy Petr Bartůněk zatáhl míč po pravé straně a těsně před čarou prudce přihrál před branku, kam naběhl Kala a přirazil míč k tyči. Po deseti minutách se Roudničtí radovali podruhé, když míči do Sailerovy branky dopomohl Kordač. Stav se však měnil ještě v téže minutě, a to díky Bezděkovskému Pištorovi, jenž se trefil tvrdou střelou z těžkého úhlu pod břevno.

Dramatické situace se odehrály před bezděkovskou brankou od 70. minuty, kdy brankář Sailer likvidoval nebepečné akce Kaly a Lukáška. V 75. minutě se tu míč několikrát točil jako na kulečníkovém stole. V jeden okamžik se s ním na hranici malého vápna propracoval Kala a ze skrumáže ho trefil jen patičkou. Od něho se balon dostal k Lukáškovi, který ho z voleje poslal na tyč a od ní se dostal k Mikasovi, který si s s ním uměl poradit – 1:3. Stejný kanonýr se zapsal do statistiky ještě v 80. minutě, kdy se trefil z bodu pokutového kopu za Sailerova záda a stanovil městskému derby konečné skóre.

Branky: Mikas 2, Kala, vlastní – Pištora, bez žlutých karet, 110 diváků, rozhodčí Petr Richter mladší.

SK Bezděkov: Sailer – Job, Řezníček, Adelt – Čížek, Huja, Klepáč, Pištora – Černý, Buk, na střídání byli připraveni Kordač, Kouba, Stuchlý, Halada a Arazim, trenér Martin Arazim.

SK Roudnice n.L.: Štrupl – Srp, Matoušek, Cibulka – P. Bartůněk, Adelt, Hubáček, Lukášek – Kala, Púčala, Mikas, střídali J. Bartůněk a Kucej, trenér Alexander Fečo.

Během celého odpoledne se diváci dobře bavili. Hráčům a jejich trenérům duel dobře zapadl do plánu jejich přípravy.
„Jsem u týmu teprve tři neděle a bude ještě několik měsíců trvat, než se dokonale poznáme. Dnešní utkání také leccos napovědělo. Za pochodu řešíme kádrové otázky, máme jen 16 hráčů, což je na krajský přebor málo. Mužstvo potřebujeme zkvalitnit a rozšířit minimálně o dva hráče, jednoho útočníka a středového záložníka.. Podzim v krajském přeboru musíme ustát s co nejmenšími bodovými ztrátami. Na jaře bychom už měli hrát v pohodě, věřím, že o čelo soutěže,“ prozradil nový roudnický kouč Alexandr Fečo.

6.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 200 Kč

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel účetnictví. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč, mzda max. 350 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený pracovní úvazek 14 hodin týdně., Požadujeme: , 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu , v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo , 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. , Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015. Podmínky § 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31. 12. 2014. , Přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení., Způsob prvního kontaktu: emailem, osobně Palackého č.p. 730/1, Litoměřice nebo telefonicky od 8.00-16.00 hod.. Pracoviště: Vyšší odborná škola, obchodní akademie a střední odborná škola ekonom, o.p.s., litoměřice, palackého 730/1, Palackého, č.p. 730, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jitka Nováková, +420 416 732 996.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 200 Kč

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel - dějepis. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč, mzda max. 350 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený pracovní úvazek dle dohody., Požadujeme: , 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu , v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo , 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. , Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015. Podmínky § 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31. 12. 2014. , Přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení., Způsob prvního kontaktu: emailem, osobně Palackého č.p. 730/1, Litoměřice nebo telefonicky od 8.00-16.00 hod.. Pracoviště: Vyšší odborná škola, obchodní akademie a střední odborná škola ekonom, o.p.s., litoměřice, palackého 730/1, Palackého, č.p. 730, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jitka Nováková, +420 416 732 996.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 200 Kč

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel práva Evropské unie. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč, mzda max. 350 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený pracovní úvazek 4 - 12 hodin týdně., Požadujeme: , 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu , v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo , 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. , Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped. pracovníka §3 a odborná kvalifikace dle §7 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č. 197/2014 Sb., s účinností od 1. 1. 2015. Podmínky § 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31. 12. 2014. , Přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení., Způsob prvního kontaktu: emailem, osobně Palackého č.p. 730/1, Litoměřice nebo telefonicky od 8.00-16.00 hod.. Pracoviště: Vyšší odborná škola, obchodní akademie a střední odborná škola ekonom, o.p.s., litoměřice, palackého 730/1, Palackého, č.p. 730, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jitka Nováková, +420 416 732 996.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč

Obsluha šicích a vyšívacích strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: místo výkonu práce Kratochvílova č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem., NABÍZÍME:, Nástupní mzda: 17. 000,-Kč, 3. měsíce: 18. 300,-Kč, Průměrná mzda: 21. 300,-Kč, Dále nabízíme:, - 13. plat, - kantýna - hlavní jídlo v ceně 28,-Kč, - zajištění dopravy ze směrů Ústí n. L., Louny, Litoměřice, Lovosice, Libochovice, Štětí, Úštěk, - týden dovolené navíc, - penzijní připojištění, - zvýhodněné SIM karty, - Kulturní, sportovní akce a mnoho dalších benefitů, POŽADUJEME:, - manuální zručnost, - chuť a schopnost se učit, - dobrý zdravotní stav, - schopnost pracovat v kolektivu, - odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem , - loajalita., První kontakt telefonicky či osobně v místě výkonu práce.. Pracoviště: Adient czech republic k.s., pracoviště roudnice nad labem, Kratochvílova, č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem. Informace: Lucie Gladišová, +420 416 829 829.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
AKTUALIZOVÁNO

Dálnici na Prahu u sjezdu na Doksany uzavřela nehoda. Zasahoval vrtulník

Hasiči z Litoměřic doplňovali vodu parní lokomotivě přezdívané Šlechtična.
11

FOTO: Hasiči v Lovosicích pomáhali na cestě parní krásce

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřicko, Podřipsko - Zvolte třetí dubnové Miminko týdne. Hlasovat lze jednou z jednoho počítače do pátku 25. dubna do 12 hodin.

Hrůzné nálezy z popelnic a tři tisíce pokut v jednom dni: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 20. dubna 2018.

FOTO: Jasná zpráva z Litoměřic: Olympic byl skvělý

Litoměřice - Legendární Olympic to v litoměřickém kulturáku pořádně rozbalil. Vyprodaný dům přivítal kapelu na jejím 11. koncertu z 27 zastavení turné jaksepatří.

Tragédie v Hrdlech. Vlak na zastávce zachytil a usmrtil ženu

Hrdly /FOTO/ - Starší ženu smetl nákladní vlak. Železniční doprava stála.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT