LOVOSICE - Fotbalisté z Děčína se stali zaslouženým vítězem letošního ročníku Memoriálu Vaška Mládka, který se v sobotu odehrál za účasti čtyř kvalitních družstev na stadionu FK Lovosice.

Děčínští jednou vyhráli a dvakrát remizovali, nemohli tak být ostatními konkurenty předstiženi. Pořádající FK sice v zápasech hraných na 2x20 minut zcela nepropadl, ale přesto se musel spokojit až se čtvrtou příčkou, když skončil po smolné porážce za týmem Loun.

„Jako příprava to pro nás bylo určitě přínosné, kluci makali. V podstatě jim nemám co vyčíst. I když je pravda, že s výsledky spokojeni být nemůžeme. V ofenzivní části máme problémy,“ přiznal kouč domácího výběru Antonín Marčaník, který svá slova dokládal fakty. „Ve dvou zápasech jsme nedali ani gól. Když už jsme se trefili – byl to vlastňák soupeře. Ale je to příprava, snad nám to tam bude padat v soutěži. Jinak Děčín vyhrál zaslouženě. S ním i s Neštěmicemi to byly kvalitní zápasy. Paradoxně jsme pak podlehli Lounům. Hrát 2x20 minut je podle mého málo, ale na druhou stranu to bylo pro všechny stejné,“ nechtěl se vymlouvat