Do čela tabulky po výhře nad Litoměřicemi poskočil Bezděkov, první porážku zaznamenal štětský dorost.

Bezděkov – Litoměřice 4:2 (1:0)

Bezděkovští byli proti ne zcela kompletnímu soupeři mnohem nebezpečnější. Do vedení je dostal po centru Stuchlého hlavičkou k tyči Čížek. V 55. minutě zvýšil Job, ale o chvíli později prostřelil bezděkovského gólmana z pravé strany Novotný. V 65. podcenil Krůta přímý kop Joba, který zvyšoval na 3:1. Deset minut před koncem zacentroval z pravé strany Huja, Krůta míč pouze vyrazil na vápno, odkud ho s přehledem uklidil do sítě Martin Kouba. V poslední minutě pak Litoměřičtí korigovali na 2:4, i když bezděkovští fotbalisté reklamovali postavení mimo hru.

Branky: Job 2, O. Čížek, Kouba – Novotný, Hranička.
SK Bezděkov: Sailer – Řezníček – Huja, Job, Kordač – Klepáč, Andres, Pištora, Stuchlý – O. Čížek, Černý (Adelt, Körmendy, Svoboda, Ma. Kouba).
FK Litoměřice: Krůta – Slabý – Novotný, Kekule, Císař – Lauerman, Rapavý, Krejza, Horák – Hranička, Ivančo (Becker).

Štětí dorost – Pšovka 0:1 (0:0)

Ve druhém duelu se očekávalo, jak si povede nadějný štětský dorost proti mělnické Pšovce. Do poločasu vydržel bezbrankový stav. Po přestávce však měli navrch svěřenci kouče Svobody, kteří se trestuhodným pozahazováním šesti vyložených brankových příležitostí připravili o mnohem jednoznačnější výhru. „Nemám ve zvyku hráče omlouvat, ale dnešní duel byl pro ně testem vytrvalosti – po třech tvrdých trénincích a třech zápasech. Ve druhé půli se přece jen projevila únava a z ní pramenící chyby. Určitě se na tom všem podepsala i ta skutečnost, že musel pro zranění postranních vazů odstoupit gólman Gorol. Tím ovšem neříkám, že střídající Horáček neuspěl. Naopak vyřešil hned čtyři brankové příležitosti Pšovky,“ sdělil své postřehy trenér poražených Karel Zuna. “Všechno je po týdnu, co jsem u mužstva, ještě živé. Nerad se pouštím do nějakých ukvapených závěrů. Mohu jen říct, že jsem nebyl nadšen výkonem, ani výsledkem. Dorostence přece musíme přehrát jednoznačnějším výsledkem, než jakého jsme dosáhli,“ nechal se slyšet trenér vítězů Svoboda. Zlobil se právem, neboť šance Kočího, dvě M. Hyky, Melounka, Kettnera volaly po gólech.

Branka: Kettner.
Štětí: Gorol (68. Horáček) – Trojánek, Porač, Běloubek, Porš – Peev, Malý, Matoušek, Gernat – Jansa, Vlček.

Tabulka po 3. kole
1. Bezděkov 2 1 0 7:4 7
2. Pšovka 2 0 1 5:4 6
3. Štětí dor. 1 1 1 4:4 4
4. Dobříň 1 0 1 4:4 3
5. Lužec 0 1 1 3:5 1
6. Litoměřice 0 1 2 7:10 1