Lovosice – Brozany 6:1 (0:1)

V širším kádru je momentálně čtyřiadvacet hráčů. Než trenér Lukáš Fišer spolu s asistentem Vlastimilem Caltou zúží kádr na osmnáct lidí, dávají ti dva herní příležitost především případným posilám a nadějným dorostencům.

„K tomuto účelu posloužilo i střetnutí se silným celkem Lovosic, účastníkem I.A třídy. Tam tvořili jádro našeho mužstva právě dorostenci. Do zápasu sice vstoupili nadějně, když se ujali vedení gólem Hukaufa, ale po přestávce už dominovali domácí a po zásluze vysoko zvítězili. Jsem spokojen, že jsem mohl dát příležitost i hráčům, kteří by se mohli objevit v užším kádru. Do jaké míry mě přesvědčují, o tom bych v této chvíli raději pomlčel,“ ohlédl se za duelem Lukáš Fišer, pod jehož taktovkou byla dvanáctka fotbalistů na fyzických testech v Praze.

„Jsem spokojený s druhým poločasem, kdy hráči, kteří přišli, přinesli do hry našeho týmu zdravou agresivitu. A mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem,“ pochvaloval si kouč vítězů Antonín Marčaník.

Branky: Klouček, Proft z pk., Patzenhauer, Durček, Trnka, Chmelina – Hukauf, r. Jiřík, 60.

Lovosice: Kurek (35. Šplíchal) – Proft – Kočina, Vitásek – Patzenhauer, Husar – Trnka, M. Puravec, Kuti – Podrazil, Vlašič (Chmelina, Kirbs, Durček, Klouček, Svoboda, Faust, J. Puravec).
Brozany: Brožík – Manda, Richtr, Quaiser, P. Novotný (Starý) – Horna, Čermák (46. Krůťa), Rosocha, Tomášek – Hukauf, Lédl ml. (46. Zázvorka).