DOBŘÍŇ - Sobotní dopoledne v Dobříni mělo slavnostní atmosféru. Přispěla k tomu velkou měrou obě dorostenecká mužstva VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem, která se utkala se stejně starými hráči z Karlových Varů a také to, že se jednalo o poslední mistrovské utkání uzavírající pro farmáře velmi úspěšnou divizní sezonu. K posledním zápasům patří loučení a nejinak tomu bylo i v Dobříni. Dres farmy měli naposledy obléknout Pavel Brůža a Karel Tomášek. Ještě před utkáním se jim proto dostalo poděkování od ředitele školy Josefa Nehyby a bouřlivého potlesku od spoluhráčů, rodičů a fanoušků, kterých se sešlo v Dobříni přes tři sta.

Starší dorost

FF Roudnice – SK Buldoci K. Vary 7:2 (2:0). Branky domácích: Müller 3, Tomášek 2, Prágl, Mergl, 150 diváků.
Od začátku utkání šli starší dorostenci FF Roudnice tvrdě za svým a po kvalitní předvedené hře zvítězili hokejovým výsledkem 7:2, když se zaskvěl především Müller, který vstřelil tři branky. Tomášek skóroval dvakrát a po jednom gólu přidali Mergl a Prágl.

FF Roudnice: Hons – Cibulka, Brůža, Řezníček, Hála (65. Vecko) – Šmíd (45. Mrázek), Polák, Müller, Tomášek – Mergl (68. Baňka), Kalous (45. Prágl).

Mladší dorost

FF Roudnice – K. Vary 3:2 (1:1). Branky: Husar, Šlégr, Novotný, 80.

Mladší dorostenci hráli v přímém souboji o šesté místo. Do utkání vstoupili lépe a už ve čtvrté minutě šli zásluhou Husara do vedení. V dalším průběhu se ke slovu dostali hosté a od inkasování dvakrát zachránila domácí tyč. Ve 22. minutě se však Buldoci dočkali. Kysela neměl tváří v tvář soupeřovu útočníkovi šanci. Do konce prvního poločasu se ve dvou nadějných příležitostech ocitl Novotný, ale vedení strhnout na stranu domácích nedokázal.

Do druhého poločasu vstoupila obě mužstva stejně jako do prvního. Nejprve si na Slavíčkův roh naskočil Šlégr a hlavou nedal hostujícímu brankáři šanci. V 52. se řítil sám na brankáře domácí Novotný, ale ve vyložené příležitosti selhal. To v 57. se už nemýlil a svůj samostatný nájezd, do kterého ho vybídl Čámský, proměnil. O minutu později přestřelil branku z vyložené pozice Slavíček. V 64. odpověděli hosté. Na rohový kop si nejvýše vyskočil Tolar a Kysela neměl nárok. Když v 66. prováhal Šnajdr a v 80. výborně konečky prstů vytěsnil střelu Buldoků Kysela, skončilo utkání vítězstvím farmářů 3:2.

FF Roudnice: Kysela – Čámský, Šlégr, Ullman, Potočný – Podrábský (60. Böhm), Šnajdr, Gabriel (41. Bartůňek), Slavíček – Novotný (64. Gaube), Husar (54. Knolle).

Starší dorostenci FF Roudnice skončili v divizní soutěži na třetím místě a mladší dorostenci obsadili šestou příčku, čímž si připravili půdu pro příští ročník.