II. třída dospělých:

 

23 – Mazánek (Travčice), 22 – Guriš (Radouň), 21 – Prágl (Černiv), Udatný (Lukavec), 17 – Čížek (Čížkovice), 15 – Rážek (Budyně), 14 – Hadrbolec (Bohušovice), Janouš (Travčice), M. Tichý (Bechlín), 13 – Šindela (Lounky), Voborský (Čížkovice), 12 – Jirásek (Lounky), M. Suchý (Bechlín), R. Lubas (Černiv), Rozengranc, 11 – Steklý (Žitenice), 10 – Hladík (V. Žernoseky), Koždoň (Čížkovice), 9 – Kubizňák (Dobříň).

 

III. třída:

skupina A: 28 – Tesař (Bříza), 25 – Kubizňák (Předonín), 18 – Lipš (Roudnice B), Pavlíček (Hrobce), Rubeš (Kleneč), 17 – Szatvar (Vražkov), Horna (Dušníky), 13 – Hejna (Dušníky), 12 – Fiala (Vražkov), Lochman (Hoštka), Šindelář (Kleneč), 11 – Polák, 10 – Neruda (Hrobce), Barcal (Rovné B), 9 – Dvořák, Pilař (Račice), Jansa (Rovné B), Sailer (Hoštka), Moravec (Kleneč).

skupina B: 31 – Durček (M. Žernoseky), 22 – Fibich (Polepy), 17 – Pelikán (Mlékojedy), 15 – Hanuš (M. Žernoseky), Kopecký (Libochovany), 14 – Kavka (Vchynice), Jarosz (Mlékojedy), 11 – Pazdera (Milešov), Rohlíček (Libochovice), Šírek (Úpohlavy), Šveňha (Lovečkovice), 10 – M. Novotný (Třebušín), Koskuba, 9 – Oliva (Libochovice), Zeman (Zahořany).

 

IV. třída

skupina A: 21 – Kunert (Velemín), 13 – Psota (Podsedice), 12 – Vohánka (Dubany), 10 – Kuntoš (Siřejovice), 9 – Hnilička (Černiv B), Salaba (Sulejovice).

skupina B: 25 – Tintěra, 17 – Klupák (Křešice B), 14 – Holub (Liběšice B), 13 – Šveňha (Lovečkovice B), 9 – Blažek (Úštěk B), Březina (Liběšice B), Banda (Býčkovice), Pospíšil (Křešice B).

skupina C: 26 – Pešek (Bříza B), 13 – Dvořák, 12 – Šumbera (Mšené – lázně B), 11 – Papadopulos (Ctiněves), 10 – Pěkný (Počeplice), Zoubek (Mš. lázně B).

 

II. třída dorost:

41 – Mareš (Straškov), 33 – Púčala (Bezděkov), 28 – Zich (Travčice), Dvořák (Mšené – lázně), 27 – Kouba (Bezděkov), 19 – Šimral (Straškov), Špic (Žitenice), Hajný (Třebenice), 18 – Suchan (Pokratice), 17 – Moravec (Kleneč), Hladík (V. Žernoseky), 16 – Havránek (Bezděkov), 15 – Brikša (Mšené – lázně), 14 – Horvát (Straškov), 13 – Horník (Pokratice), 12 – Mašín (Křešice), Pavel (V. Žernoseky), Drátovník (Čížkovice).

 

III. třída dorost:

34 – Stuchlý (Budyně), 28 – Ulisch (Lounky), 27 – Šolc (Budyně), 26 – Brabenec (Milešov), 24 – Kapoun (Libkovice), 17 – Pavelka (Hoštka), 14 – M. Vlk (Liběšice), 12 – Filous, Vácha (Černiv), Pavlík (Sulejovice).

 

II. třída starší žáci:

27 – Týř, 20 – Dunka (Straškov), Banda (Žitenice), 19 – Loužecký (Střížovice), 17 – Mikina (Liběšice), 16 – Němec (Pokratice), 14 – Pazour (Třebenice), Dalečický (Bohušovice).

 

III. třída starší žáci

skupina A: 50 – Nebeský (Bezděkov), 36 – Demeter (Bříza), Kulina (Račiněves), 25 – Skokan (Vražkov), 24 – Ullman (Rovné), 17 – Kouba (Bezděkov), 15 – Hrstka (Kostomlaty), Jeník (Hoštka), 14 – Kasal (Lounky).

skupina B: 33 – M. Perkner (Sulejovice), Ngo (Milešov), 26 – Fejer (Lukavec), 25 – Hájek (Milešov), 21 – Tvrzník (Býčkovice), 20 – Křemeňák (Č. Kopisty), 19 – P. Perkner (Sulejovice), Guvirt (Lukavec), 16 – J. Politeo (Budyně), Košťál (Klapý), 15 – Málek (V. Žernoseky).

 

Mladší žáci:

49 – Koranda (Ltm B), 35 – Hýř (Pokratice), 34 – Horký (Libochovice), Pistora (Ltm B), 28 – Seják (Pokratice), 22 – Hejna (Podlusky), 20 – Baborák (Lovosice), Hubík (Libochovice), 19 – Schön (Štětí), 17 – Novotný (Ltm B), 14 – Kotlár (Podlusky), 12 – Plíšek, Zavřel (Štětí), Vokálek (Podlusky) a Matušovský (Travčice).