Trenéři ale příliš spokojeni nebyli. „To umístění si snad ani nezasloužíme, nehráli jsme totiž tentokrát dobře. Je pravda, že nám chybělo několik hráčů, nemohli jsme tak často střídat. Projevila se především absence Vokouna a Šťástky, potýkali jsme se znovu se špatnou koncovkou. Třeba s Prešovem jsme zbytečně inkasovali po hrubých chybách, s Košicemi jsme měli smůlu a podobně,“ povzdychl si trenér Jaromír Kala.

Systém turnaje Roudnickým nahrál. „Skončili jsme třetí ve skupině, takže jsme hráli finálovku. Ale nedařilo se nám. Až v utkání o pořadí jsme uspěli. Znovu jsme narazili na Rimavskou Sobotu, se kterou jsme remizovali 2:2, ale vyhráli na penalty 1:0, když náš Krpeš chytil všech pět pokusů.“ Turnaj vyhrál Hlučín před Prešovem a Brnem.

O víkendu se roudnický výběr zúčastní finále MČR přípravek ve V. Karlovicích.

Výsledky: Roudnice – B. Bystrica 1:0 (Gunar), Bardejov 0:1, 1. FC Brno 0:3, MFK Košice 0:0, Slovan Bratislava 0:3, AS Trenčín 2:1 (Hubený, Malinský), Rimavská Sobota 0:0, FC Hlučín 0:3, Tatran Prešov 0:3. O umístění: Roudnice – R. Sobota 2:2 (Jakab, Hemr, na pok. kopy 1:0) .
Roudnice: Krpeš – Radimský, Šup, Malinský, D. Kalivoda, Hubený, Jakab, Hemr, Gunar, M. Kalivoda, Šťastný.