LITOMĚŘICE - Posledními zápasy skončily mistrovské fotbalové soutěže dospělých. Známe tedy konečné tabulky, i když i v nich jsou ještě možné drobné úpravy.

Z II. třídy postupuje do I. B třídy Černiv, sestupuje trojlístek Bechlín, Bohušovice, Brňany. Ze III. třídy postupují Hrobce a Malé Žernoseky, sestup nemine Hoštku, Vědomice, Zahořany a Třebenice. Ze IV. třídy si vybojovaly postup celky Velemína, Křešic B a Mšeného – lázní B.

 

II. třída:

Žitenice – Dobříň 2:5 (2:2), Rozengranc 2 – Horký 2, Wolf 2, Kubizňák, r. Sýkora, 20. Lounky – Brňany 4:0 (2:0), Šindela, Munzig, Brázda, Řehák, r. Bartoš, 80. Radouň – V. Žernoseky 2:5 (0:1), Srba, Podhorský – Chvála 2, Merta, Vocásek, Havrda, r. Huml, 30. Budyně – Čížkovice 2:0 (0:0), Rážek, Wippler, r. Bobek, 100. Litoměřice B – Černiv 1:3 (1:1), Vlasák – R. Lubas 2, Hnilička, r. Janda, 20. Lukavec – Bohušovice 8:2 (3:1), Udatný 4, Klíma 2, Pospíchal, Lutka – Hadrbolec, Rožec, r. Novotný, 60. Bechlín – Travčice 2:3 (0:2), M. Tichý 2 – Mazánek, Stejskal, Janouš, ČK Šimůnek (T.), r. Andrle, 110. Opakované utkání: V. Žernoseky – Žitenice 4:1 (2:1), Merta, Chvála, Herkus, Záleský – vl., r. Benda, 70.

KONEČNÁ TABULKA II. TŘÍDY

1. Sokol Černiv 20 4 2 71:19 64
2. Sokol Radouň 16 3 7 52:36 51
3. Travčice 15 2 9 68:47 47
4. Litoměřice B 12 7 7 55:46 43
5. Čížkovice 12 4 10 52:33 40
6. V. Žernoseky 11 6 9 57:44 39
7. Lounky 12 2 12 54:58 38
8. Lukavec 11 4 11 48:44 37
9. Žitenice 11 2 13 57:59 35
10. Budyně 11 1 14 39:64 34
11. Dobříň 8 6 12 38:49 30
12. Bechlín 8 4 14 50:65 28
13. Sj Bohušovice 6 4 16 31:59 22
14. ČFK Brňany 2 5 19 22:71 11

 

III. třída – skupina A:

Hrobce – Račice 7:3 (2:2), Pavlíček 4, Aust 2, Bedlivý – Pilař, Arazim, Běloubek, r. Benda, 100. Vražkov – Bříza 2:4 (1:1), Duchoslav, Rohan – J. Tesař 3, Wollenheit, r. Vlašič, 40. Vědomice – Židovice 2:6 (1:2), Nevečeřal, Kubín – Krejza 2, Špiner, Kapoun, Jirásek, Beránek, r. Měchura, 20. Straškov B – Dušníky 1:0 (0:0), Mareš, r. Müller, 50. Rovné B – Hoštka 1:4 (0:1), Frič – Rejhon, Jelínek, Beer, Lochman, r. V. Husar, 50. Roudnice B – Předonín 8:0 (1:0), Čaněk 4, Brožík 2, Suk, Lukášek, r. Pekárek, 60. Opakované utkání: Roudnice B – Hrobce 3:0, Brožík 3 – v 10. minutě ukončeno pro malý počet hráčů hostů.

KONEČNÁ TABULKA III. TŘÍDY SKUPINY A

1. Hrobce 20 3 3 84:35 63
2. Roudnice B 19 3 4 96:33 60
3. Předonín 14 4 8 73:46 46
4. Střížovice 13 2 11 51:49 41
5. Straškov B 12 5 9 49:52 41
6. Dušníky 11 4 11 56:54 37
7. Vražkov 10 6 10 51:51 36
8. Račice 11 2 13 53:48 35
9. Rovné B 11 2 13 60:65 35
10. Bříza 10 1 15 51:75 31
11. Židovice 8 6 12 44:50 30
12. Kleneč 9 2 15 55:94 29
13. Hoštka 8 3 15 52:62 27
14. Vědomice 3 3 20 39:100 12

 

III. třída – skupina B:

Mlékojedy – M. Žernoseky 3:2 (0:1), Poláček, Hančl, Fanta – Spěváček, Hála, ČK Hamerník (M.), r. Bartoš, 60. Vchynice – Ploskovice 4:2 (4:1), Veselý 2, Simandl, Kroupa – Hervert 2, r. Netolický, 20. Křesín – Libochovice 1:4 (0:0), Grund – Koucký, Novotný, Oliva, Musil, r. Janda, 100. Lovečkovice – Úpohlavy 6:2 (2:1), Šveňha 2, Králíček 2, Hrbáček, Králíček – Lain, Švanda, r. Mikan, 70. Libochovany – Zahořany 7:1 (5:0), Kuchař 3, Kopecký, Novák, Vavřička – Zeman, r. Linhart, 50. Třebušín – Třebenice 5:0 (4:0), T. Novotný 2, M. Novotný, Šimek, Bezemek, r. laik, 70. Milešov B – Polepy 4:1 (1:0), Hladík 2, Hlaváček, Hřebík – neuveden, r. Vlašič, 40.

KONEČNÁ TABULKA III. TŘÍDY SKUPINY B

1. Malé Žernoseky 20 2 4 75:30 62
2. Libochovice 15 6 5 69:31 51
3. Mlékojedy 15 6 5 61:28 51
4. Milešov B 14 3 9 65:53 45
5. Libochovany 13 2 11 46:35 41
6. Ploskovice 12 4 10 41:47 40
7. Polepy 11 4 11 55:52 37
8. Třebušín 9 7 10 52:42 34
9. Úpohlavy 9 4 13 42:69 31
10. Vchynice 8 4 14 40:58 28
11. Lovečkovice 9 1 16 41:71 28
12. Křesín 8 2 16 38:63 26
13. Zahořany 5 7 14 38:55 22
14. Třebenice 6 4 16 27:56 22

 

KONEČNÁ TABULKA IV. TŘÍDY SKUPINY A

1. Velemín 14 2 2 59:24 44
2. Černiv B 14 1 3 62:22 43
3. Podsedice 11 1 6 45:29 34
4. Libochovice B 10 2 6 55:30 32
5. Dubany 10 2 6 30:24 32
6. Travčice B 6 3 9 38:40 21
7. Lukavec B 4 5 9 22:40 17
8. Třebívlice 3 4 11 29:44 13
9. Sulejovice 3 2 13 20:70 11
10. Siřejovice 2 4 12 23:60 10

 

IV. třída – skupina B:

z minulého kola: Brocno – Liběšice B 2:7 (0:4), Lep 2 – Březina 3, Holub a Mastný 2, r. Laik.

KONEČNÁ TABULKA IV. TŘÍDY SKUPINY B

1. Křešice B 16 1 1 103:23 49
2. Terezín 12 0 6 49:24 36
3. Hlinná 10 4 4 55:49 34
4. Liběšice B 11 0 7 60:44 33
5. Býčkovice 8 6 4 42:31 30
6. Lovečkovice B 8 3 7 34:30 27
7. Úštěk B 7 0 11 38:44 21
8. Libínky 2 5 11 22:56 11
9. Robeč 2 3 13 30:63 9
10. Brocno 3 0 15 20:89 9

 

KONEČNÁ TABULKA IV. TŘÍDY SKUPINY C

1. Mšené lázně B 14 2 2 70:36 44
2. Ctiněves 12 2 4 52:22 38
3. Kostomlaty 10 5 3 31:20 35
4. Bříza B 10 1 7 39:33 31
5. Podbradec 9 2 7 31:30 29
6. Počeplice 7 2 9 29:43 23
7. Vražkov B 5 4 9 28:32 19
8. Račiněves 4 3 11 22:41 15
9. Dušníky B 4 2 12 23:42 14
10. Libkovice 3 1 14 20:46 10