13.6.2007

Fotbalisté Podřipanu Rovné nestačili na DubíFoto: se

Dynamo prohrálo i v posledním utkání

Trnovany – Podlusky 4:1 (3:0)

TRNOVANY - Porážkou zakončili mistrovskou sezónu v B skupině I. B třídy fotbalisté Dynama Podlusky. Ti prohráli na hřišti Trnovan o tři branky.
„Chtěli jsme uhrát nějaký solidní výsledek, ale nesešli jsme se. Vždyť jsem musel nastoupit i já, bylo nás pouze jedenáct,“ říkal protentokrát hrající kouč Jiří Kalous. Domácí šli do vedení už v desáté minutě, do poločasu přidali další dva slepené góly. V 51. minutě sice z penalty snížil Sailer, ale poslední slovo měli znovu Trnovanští.
„Se sestupem jsme smíření už delší dobu, je ale otázkou, jak budeme pokračovat v okresním přeboru, když ti mladší, na kterých by se mělo stavět, nepřijdou ani na zápas,“ kroutil hlavou Kalous.

Branka hostů: Sailer z pk.
Podlusky: Karfilát – M. Hlaváček – Kalous, Rožec, Šťástka – Dytrych, P. Hlaváček, Slípka – Sailer, Bláha, Čada.

V derby vyhrály Křešice

Straškov – Křešice 0:3 (0:2)

STRAŠKOV - Rozjeté Křešice nezastavil ani Sokol Straškov. V derby B skupiny I. B třídy si hosté odvezli tři body za výhru 3:0. Přitom v úvodu utkání byli domácí aktivnější. Nic z toho však nevytěžili. To hosté byli úspěšnější, nejprve unikl po pravé straně Klupák a Kučera si s jeho nahrávkou věděl rady – 1:0. O chvíli později dorážel po podobné akci do prázdné branky Patka. Ve druhém poločase zvýšil z přímého kopu Tirdil.

„Troufám si tvrdit, že první poločas byl naprosto vyrovnaný. Gólovku měl Lebduška, pak tam byl jeden závar. Hosté nás však potrestali z brejků. Přitom tak jsme chtěli hrát my. Navíc jsme už v 50. minutě dostali nešťastný třetí gól. Bylo to něco mezi střelou a centrem a zapadlo nám to tam. Pak už si to hosté pohlídali, i když jsme se do nějakých šancí ještě dostali,“ říkal po utkání domácí stoper Roman Mrázek, který mohl snížit deset minut před koncem z pokutového kopu. „Trefil jsem ale jen tyčku.“

„Na začátku nás domácí docela zaskočili, vlítli na nás. Měli i nějaké šance. My jsme je ale potrestali z brejků. První poločas byl dobrý, ve druhém ale začal z nějakého důvodu pískat dost zvláštně rozhodčí. Rozdával žluté karty a nakonec i vylučoval na obou stranách. My jsme dostali červenou za připomínku k penaltě, repektive za to, že se nám nepozdávalo, že míč není přesně na určeném místě. Pak se divil Faust faulu a dostal druhou žlutou. Rozhodčí ten konec nějak nezvládl,“ podivoval se sekretář hostujícího výběru Petr Kořán.

Křešičtí fotbalisté tak zakončili mistrovské jaro jasným vítězstvím v okresním derby. „Můžeme být spokojeni, vždyť jsme na jaře získali 30 bodů. To je paráda,“ říkal Kořán.

Branky: Kučera, Patka, Tirdil, ČK Pokorný – Tirdil, Faust.
Straškov: Pospíšil – Mrázek – Rous (46. Horvát), Pokorný, Lamač – Šindelář, Pecina, Šimral, Blažek (40. Sekera) – Lebduška, Mareš (75. Král).
Křešice: Fišer – Myšák, Tirdil, Tomek, Zuna – Patka, Landa, Rusý (70. Faust) – Klupák, Kučera, Hamza.

V koncovce bylo Dubí důraznější

Rovné – Dubí 0:2 (0:1)

ROVNÉ - Poslední kapitolu v I. B třídě uzavřeli fotbalisté místního Podřipanu nečekanou porážkou. Dubí domácí vyškolilo důraznější koncovkou.
„S tímto hodnocením lze souhlasit,“ přiznal bez mučení tak trochu z výsledku rozčarovaný – a nejen on – odpočívající předstoper Petr Lédl. „Hosté byli v koncovce naproti nám o dva góly důraznější. Když jsme jim my sami vydatně se zakončením pomáhali. První gól padl po nedůsledném bránění jednoho z našich zadáků, ten druhý dokonce po hrubce, kterou jsme vyrobili na polovině hřiště. Soupeř by byl sám proti sobě, kdyby podobnou nabídku nezužitkoval. My jsme byli nebezpeční pouze po velké vápno. Dovnitř jsme se bez nápadu nedostali. Oproti předcházejícím duelům jsme nedokázali dostat hosty vůbec pod tlak.“

Rovné: Šebek – Stanislav -– Hatina, Boura, Kaiser – Fuksa, Vilánek, Šámal (77. Fengl), Quaiser – Holek, Konečný (74. Burda).

Českým Kopistům porážka nevadí

Osek – České Kopisty 4:2 (2:2)

OSEK - V posledním utkání sezóny fotbalisté lídra tabulky podlehli na hřišti Baníku Osek o dvě branky. Mrzet je to ale příliš nemusí, postup už měli v kapse dávno před nedělním duelem. „Chybělo nám pár hráčů, ti ostatní byli po rozlučce, takže ten výkon nebyl ideální. Naštěstí už to ale nic neřešilo,“ nedělal z porážky vědu jeden z koučů Českých Kopist Milan Opava.

Branky hostů: V. Kutzler, Mikuláš.
Č. Kopisty: Kubíček (Pekař) – Plzák – Teufel, R. Kutzler, Bergl – Šumichrast (Hnát), Smrž, V. Kutzler, Mikuláš (Fabičevič) – Horák, Bursa.

Libotenickým se zvrat nevydařil

Ohníč – Libotenice 4:2 (1:0)

OHNÍČ - Na hřišti Baníku Ohníč prohrávali fotbalisté SK Libotenice už o dvě branky, ale stačili srovnat. Na bod však ve víkendovém duelu B skupiny I. B třídy nedosáhli, v závěru totiž znovu dvakrát inkasovali.

Do vedení šli domácí po hlavičce z rohového kopu. Druhý gól přidali po chybě v hostující obraně. Liboteničtí však nesložili zbraně. Nejprve z otočky srovnal Hála a stejný hráč se pak trefil z voleje parádně do šibenice. Po zákroku Řediny ale dostali domácí výhodu pokutového kopu, ze kterého dali sedm minut před koncem svou třetí branku. Čtvrtou přidali v 88. minutě.

„To už jsme hráli hodně ofenzivně ve snaze srovnat. Původně jsme chtěli bod, to se nepodařilo,“ musel přiznat jeden z nejzkušenějších borců v libotenickém dresu Petr Týma, který tentokrát nastoupil až po změně stran. „Dali jsme šanci mladším klukům, kteří v průběhu sezóny spíš střídali. Musí si tu soutěž pořádně vyzkoušet.“

Branky hostů: Hála 2.
Libotenice: Vorasický – Hájek – Hock, Malý, Jiří Klement – Ředina, Kyzlík, Kočí (46. Týma), France (46. Mareš) – Fary (46. Procházka), Hála.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Osek – Čes. Kopisty 4:2 (2:2). Štika 2, Kulhánek, Hlinka – Mikoláš, V. Kutzler, Roz. M. Dočkal, ŽK 1:1, 150 diváků. Oníč – Libotenice 4:2 (1:0). D. Ziegler 2, J. Ziegler, Pálka – Hála 2, Roz. Schögel, ŽK 1:1, 100 diváků. Straškov – Křešice 0:3 (0:2). Kučera, Patka, Tirdil, Roz. Sirový, ŽK: 1:3, ČK: Pokorný – Faust, Tirdil, 70 diváků. Krupka – Srbice 8:1 (3:1). Riedl 3, Hricák 2, Šrámek, Watzek, Hisem – Koutecký, Roz. Materna, ŽK 1:3, 60 diváků. Mšené–Lázně – Litvínov C 3:1 (O:1). Šumbera, Husák (pen), Kejř – R. Havlíček, Roz. Zdobinský, Žk 4:4, ČK: Polívka (Li), 170 diváků. Rovné – Dubí 0:2 (0:0). Kloc, Doubek, Roz. Hamáček, Žk 1:2, 70 diváků. Trnovany – Podlusky 4:1 (3:0). Kuzma, Bočkay, Desenský, Klinger – Sailer (pen), roz. Pácl, Žk 0:0, 50 diváků.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 26 000 Kč

Všeobecné sestry bez osvědčení zdravotní sestra. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme zdravotní sestru do domova seniorů Kréta. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost vedení týmu. Mzda je 26.000 Kč + 10.000 Kč náborový příspěvek. Praxe na obdobné pozici výhodou., Nabízíme příplatky za svátky, přesčas, za noční. Podnikové stravování. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: e.svojsova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570. Pracoviště: Senecura seniorcentrum mopt a.s. - pracoviště terezín, Kréta, č.p. 301, 411 55 Terezín. Informace: Eliška Svojšová, +420 601 360 570.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla operátor výroby. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: jednosměnný provoz a dvousměnný provoz. Rozpětí pracovní doby ve dvousměnném režimu: 6.00 -14.30 hod., 14.00- 22.30 hod.; v jednosměnném režimu od 6.00 -14.30 hod., Po uplynutí doby určité možnost pracovního poměru i na dobu neurčitou., Jedná se o výrobu bezpečnostního skla, práce na brusce, řezačce, CNC, střídání pracovních pozic, Požadujeme:, schopnost samostatné práce, flexibilitu, chuť pracovat, zodpovědnost, Výhodou: řidičský průkaz sk. B, Způsob prvního kontaktu: , telefonicky Po - Pá od 7.00 - 15.00 hod., e-mailem: m.konakova@ogb.cz, osobně: 411 34 Velemín č.p. 204.. Pracoviště: Ogb s.r.o., provozovna velemín č.p.204, 411 31 Velemín. Informace: Michaela Koňaková, +420 731 172 090.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 24 000 Kč

Zubní lékaři bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 42000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: zkušenosti v oboru stomatologie, praxe vítána (není podmínkou), příjemné vystupování, komunikativnost , Nabízíme: osobní ohodnocení, stravné, benefity , Způsob prvního kontaktu: e-mailem.. Pracoviště: Mv dent s.r.o., pracoviště roudnice nad labem, Alej 17. listopadu, č.p. 1101, 413 01 Roudnice nad Labem. Informace: Maxim Ovchinnikov, .

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 10 000 Kč

Pomocní kuchaři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: spolehlivost, flexibilita, dochvilnost, ochota učit s novým věcem., Zkrácený úvazek dle dohody., Způsob prvního kontaktu: telefonicky.. Pracoviště: Psk sever s.r.o. - pracoviště úštěk, Polské lidové armády, č.p. 77, 411 45 Úštěk. Informace: Pavel Sedlák, +420 606 692 889.

Kluci versus holčičky: V porodnici zatím děvčátka převálcovala chlapce

Chovná stanice služebních psů Policie ČR se po pěti letech opět přestěhovala zpět do Prackovic nad Labem.