1.B třída sk.B: V Podluskách padlo 12 gólů

Postupující České Kopisty se s domácími diváky výhrou nerozloučily

6.6.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bára Horáková

Rozloučit výhrou se jim nepodařilo

České Kopisty – Ohníč 1:1 (0:0)

ČESKÉ KOPISTY - Chtěli se rozloučit s domácími fanoušky výhrou, to se jim ale nepodařilo. Výsledná remíza však odpovídá průběhu utkání. Postupující Sokol České Kopisty remizoval v předposledním duelu letošní sezóny fotbalové B skupiny I. B třídy s Baníkem Ohníč 1:1.
Branek se diváci dočkali až po změně stran. Nejprve potrestal z penalty v 68. minutě faul na Horáka Plzák, o dvě minuty později však hosté po nedovoleném zákroku Pekaře dostali stejnou výhodu. A nemýlili se.

„Nenastoupili jsme úplně kompletní, šancí bylo hodně na obou stranách. My jsme sice mohli rozhodnout v poslední minutě Horákem, ale to nám nevyšlo. Chtěli jsme se doma rozloučit vítězstvím, ale ta remíza je asi spravedlivá,“ přiznal jeden z koučů domácích Milan Opava.

Branka domácích: Plzák z pk.
České Kopisty: Pekař – Plzák – Teufel (75. Petr Podaný), R. Kutzler, Bursa (60. Kubíček) – Mikuláš (80. Hnát), Smrž, V. Kutzler, Pavel Podaný – Horák, Matička.

Podřipan si spravil chuť po Křešicích

Rovné – Srbice 5:2 (2:2)

ROVNÉ - Zatímco na Schoeleru Křešice nesehrál rovenský Podřipan nejhorší zápas, prohrál dvěma vlastňáky 2:0. V sobotu si svěřenci trenéra Milana Rosenkrance, alespoň co se výsledku týká, napravili apetit. Přestože tým kazil řadu přihrávek, dokázal nadělit v duelu I. B třídy Srbici pětku.

„Je tomu skutečně tak,“ přiznal bez kliček domácí předstoper Petr Lédl. „Přizpůsobili jsme se zpočátku pěšímu fotbalu soupeře. Ten má v kádru hned několik těžkotonážníků. Ti nás dokázali díky naším herním nepřesnostem dokonce dvakrát potrestat, neboť vedli 2:1. Teprve po přestávce jsme především zrychlili a zpřesnili hru. To se rychle promítlo i do solidního výsledku.“

Branky: Holek a Fuksa 2, Vilánek, ŹK 2:1, r. Paneš, 60.
Rovné: Šebek – Stanislav – Brůža, Lédl (71. Cuchý ), Boura – (87. Tyl), Vilánek, Šámal, Quaiser, Fuksa – Holek, Konečný.

Ani Sailerův hattrick nestačil

Podlusky – Dubí 6:6 (4:1)

ROUDNICE NAD LABEM - Ani tři branky Sailera nestačily fotbalistům Dynama Podlusky k výhře. V duelu B skupiny I. B třídy totiž pálili ostrými střelci obou týmů. Domácí remizovali s FK SIAD Dubí ne právě častým výsledkem 6:6, který patří spíš na ledovou plochu. Možná i proto se mimořádně dařilo Sailerovi, který jinak znamená nebezpečí pro hokejové gólmany v dresu HC Roudnice.

Domácí zahájili parádně, už v první minutě je dostal do vedení nezvykle pravou nohou Čada. V šesté minutě zužitkoval centr Horejska Sailera ve 13. po faulu na Horejska zvyšoval z pokutového kopu Sailer už na 3:0. A domácí byli při chuti, v 18. se z dvacítky opřel do míče znovu netradičně pravačkou Čada, který zajistil Dynamu už čtyřbrankové vedení. Snížení nabídlo Dynamo soupeři ještě do poločasu vlastní brankou.
V 57. minutě potrestal chybu bezstarostné obrany Dubí pátou brankou Horejsek. Hosté snížili, ale v 68. minutě znovu zajistil domácím tříbrankové vedení Sailer.

„Jenže pak si asi kluci mysleli, že už se nemůže nic stát. Ale stalo. V rozmezí deseti minut jsme totiž inkasovali třikrát. Mrzí mě hlavně, že to bylo po standardních situacích. Hrál se bezstarostný fotbal, obrany byly hodně otevřené. Hosté hráli po faulu na Čadu od 35. minuty o deseti, mohli jsme to uhrát. Ale v závěru už nám scházela i proti oslabenému soupeři fyzička,“ přiznal kouč domácího Dynama Jiří Kalous.

Branky domácích: Sailer 3, Čada 2, Horejsek, ŽK 2:2, ČK 0:1.
Podlusky: Karfilát – Hlaváček – Herynk, Rožec, Raibr – Dytrych, L. Rejhon, Bláha (85. Bureš) – Horejsek (75. M. Rejhon), Sailer, Čada.

Straškov neměl doma problémy

Straškov – Osek 4:0 (2:0)

STRAŠKOV - Bez problémů si poradili fotbalisté Straškova v předposledním utkání B skupiny I. B třídy v domácím prostředí s Baníkem Osek.
Už v 15. minutě se trefil Blažek, na 2:0 zvyšoval po špatné rozehrávce soupeře Lebduška. Po změně stran dorážel do prázdné branky Šimral a na konečných 4:0 pro Straškov uzavřel z pokutového kopu v 85. minutě Sekera, kterému přenechal šanci skórovat Mrázek.

Branky: Blažek, Lebduška, Šimral, Sekera z pk.
Straškov: Neuwirth – Mrázek – Král (25. Šindelář), Šeba, Lamač – Stuchlý (46. Mareš), Pokorný, Šimral, Blažek (75. Sekera) – Pecina, Lebduška.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Č. Kopisty – Ohníček 1:1 (0:0). Plzák (pen) – Macháček (pen). Roz. Sabol, ŽK: 1:1. Diváků: 150, Straškov – Osek 4:0 (2:0). Sekera, Šimeček, Lebduška, Vlček. Roz. Matějka, ŽK: 2:4. Diváků: 80, Krupka – Libotenice 3:0 (2:0). Hricák, Riedl, Ledvinka (pen). Roz. Dušek, ŽK: 0:4. Diváků: 50, Mšené – lázně – Křešice 1:4 (0:2). Husák (pen) – Tomek 2, Kučera, Hercl. Roz. Prekop, ŽK: 3:1. Diváků: 100, Rovné – Srbice 5:2 (2:2). Holek 2, Fuksa 2, Vilánek – Drška, Koutný. Roz. Pešta, ŽK: 2:1. Diváků: 60, Trnovany – Litvínov C 6:0 (3:0). Klinger 2, Kuzma 2, Bočkay, Doležal. Roz. Oborník, ŽK: 0:0, Podlusky – Dubí 6:6 (4:1). Sailer 3, Čada 2, Horejsek – Hejduk 3, Brezovský, Hrdlička, Červinka. Roz. Jirsák, ČK: Němec (Dubí), ŽK: 3:1. Diváků: 60.

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 19 850 Kč Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) vychovatel/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19850 kč, mzda max. 25220 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadované vzdělání: maturitní zkouška na SPgŠ obor vychovatelství., Připravujete, provádíte a rozvíjíte osobnost uživatelů při podpoře volnočasových aktivit formou výtvarné, hudební, dramatické nebo pohybové činnosti, vytváříte měsíční výchovné plány činností a výchovné individuální plány na daný rok, podporujete uživatele při fixaci získaných hygienických, společenských a pracovních návyků, provádíte a podporujete nácvik uživatele ve všech činnostech podle jejich možností a schopností zejména ve vedení domácnosti, podporujete jejich přirozenou integraci do společnosti, jste jak pomocníkem, tak rádcem /např. při vzdělávání ve školce, škole, v zaměstnání, v domácnosti/., Vyžadujeme flexibilitu, empatii, nekonfliktnost, schopnost týmové práce, trpělivost při výchově dětí., Výhodou je praxe v sociálních službách, znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentální postižení a řidičské oprávnění pro budoucí užívání referenčního vozidla., Práce na ranní (7.00 - 15.30 hod.). Plat dle počtu započitatelné praxe. Vhodné i pro absolventy. Po absolvování kurzu a dobrém zapracování možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou., Způsob prvního kontaktu: telefonicky Po-Pá 8.00-14.00 hod. nebo e-mailem nebo osobně po telefonické domluvě v místě výkonu práce.. Pracoviště: Centrum sociální pomoci litoměřice, příspěvková organizace - domov na svobodě čížkovice, Na Svobodě, č.p. 172, 411 12 Čížkovice. Informace: Jana Kuglerová, +420 778 407 037. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: místo vhodné pro OZP. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky v pracovní dny nebo osobně od 6:00-14:30 hodin.. Pracoviště: Reitex s.r.o., U Kapličky, č.p. 443, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Květuše Poběžalová, +420 416 533 633. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 15 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) řidiči nákladních vozidel. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: požadujeme praxi v oboru min. 5 let a profesní průkaz. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.. Pracoviště: Stav - tech - car, s.r.o. - pracoviště libochovice, Havlíčkova, č.p. 527, 411 17 Libochovice. Informace: Hana Hrdá, . Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 20 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: vedení optiky, vhodné pro cílevědomé lidi. Hledáme vedoucí s odborným vzděláním do oční optiky. , Nástupní plat 20.000kc plus obratové a bonusové odměny. , Nutné ukončené studium v oboru oční optiky nebo zdravotnictví. , Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.. Pracoviště: Dr. optik s.r.o., provozovna štětí, Nové náměstí, č.p. 745, 411 08 Štětí. Informace: Radka Kubásková, .

David Vršecký slavil čínský hattrick.

Mistr hattrick. Neporažený trucker Vršecký si znovu podmanil Čínu

Lovosičtí hokejisté slaví první výhru, v derby zdolali Stadion

Kam zajít o víkendu za sportem? Na hokejové derby či fotbal proti Vyšehradu

Litoměřicko - Na jaká sportovní utkání se můžete vypravit v sobotu a v neděli v regionu.