Starší dorost: FK Česká Lípa – FF Roudnice 0:5 (0:1). Branky: 33., 65., 71. Müller, 85. Brůža, 89. Tomášek.

Hosté začali aktivněji, ve 13. minutě se po standardní situaci Poláka dostal k míči Kruťa a trefil tyč. Farma měla územní převahu, domácí se soustředili na defenzívu a hrozili pouze nakopávanými míči. Po faulu na Müllera zahrával v 33. Polák standardní situaci ze strany, na míč nejvýše vyskočil Müller a hlavou otevřel skóre. Ve druhém poločase hosté přitlačili soupeře na jeho polovinu, přicházely pak i šance. Po autovém vhazování si narazili míč Tomášek s Kruťou, který nechal vyniknout domácího Košťáka. V 58. rozjel akci Kühn, přihrávkou za obranu vybídl Müllera, který si kličkou do strany poradil s Koštákem a přihrál před prázdnou branku Kruťovi. Na popud asistenta rozhodčího však nebyl gól uznán. V 65. se už Roudničtí radovat mohli, Kruťa našel Müllera, který se střelou z první nemýlil 0:2. V 71. vybídl Kühn k hattricku Müllera, ten rád přijal. Obešel Košťáka a pohodlně skóroval. V 85. rozehráli Farmáři volný přímý kop ze strany nakrátko, Tomášek našel před brankou nekrytého Kalouse, který vybídl ke čtvrté brance Brůžu. Dvě minuty nato se ocitl v dobré příležitosti Kühn, ale jeho střelu Košták vyrazil. Nejpovedenější moment si nechali hosté na závěr. Müller našel dlouhou přihrávkou Tomáška, ten z první míč zpracoval a střelou pod břevno z rohu velkého vápna nedal Koštákovi šanci.
„Česká Lípa je mužstvem jara, z devíti zápasů sedm vyhrála, proto jsme se na utkání důkladně připravili. Dnes se nám mimořádně dařilo a nezbývá než klukům za předvedenou hru poděkovat,“ chválil svěřence kouč Jiří Kohout.

Roudnice: Kysela – Cibulka, Brůža, Řezníček, Hála – Šmíd (68. Mrázek), Polák, Kühn, Tomášek – Müller, Kruťa (73. Kalous).

Mladší dorost: Česká Lípa – FF Roudnice 3:2 (1:2). Branky: 12., 38. Novotný.

Mladší dorostenci začali také aktivně, už ve druhé minutě se dostal do vyložené příležitosti Knolle, ale nedal. Ve 12. minutě se hosté prosadili, když se po přihrávce Slavíčka trefil Novotný. O chvíli později se znovu do dobré příležitosti dostal Knolle, ale nechal vyniknout brankáře. Po půlhodinbě Česká Lípa z penalty srovnala. Do kabin přece jen odcházeli s jednobrankovým vedením hosté, v 38. si na přihrávku Mrázka naběhl Novotný a svým druhým gólem upravil na 1:2. Domácí znovu srovnali v 56.
V 75. se probíjel Mrázek do pokutového území, přihrál Husarovi, který však v šanci zaváhal. V poslední minutě zápasu přišli roudničtí fotbalisté i o remízu, když se domácí útočník uvolnil na hranici pokutového území a prostřelil Koryťáka.

Roudnice: Koryťák – Čámský, Šlégr, Bartůněk (71. Cibulka), Lisec – Mrázek, Gabriel, Böhm (48. Potočný), Slavíček – Novotný (53. Podrábský), Knolle (41. Husar).