České Kopisty vyhrály zcela jednoznačně, tři góly dal Horák

Dubí – Č. Kopisty 0:4 (0:1)

DUBÍ - Lídr B skupiny I. B třídy z Českých Kopist nedopustil na hřišti Dubí překvapení. V klidu si dokráčel pro tři body i postup. V prvním poločase si hosté vytvořili jednobrankový náskok, po změně stran dorazili domácí dalšími třemi zásahy.
Do vedení šli hosté ve 25. minutě, kdy využil narážečku s Horákem V. Kutzler. V 55. přidal druhý gól Horák, který se pak po přihrávkách P. Podaného a V. Kutzlera prosadil ještě dvakrát. „A mohl dát i čtvrtý gól, udělal i kličku gólmanovi, ale netrefil to. Domácí po přestávce odpadli, mohli jsme vyhrát opravdu ještě vyšším rozdílem,“ říkal po utkání jeden z koučů vítězů Milan Opava.
Jeho tým si zajistil v předstihu postup do vyšší soutěže. „Něco už jsme oslavili, ale něco ještě určitě přijde po sezoně,“ prozradil Opava.

Branky: Horák 3, V. Kutzler.
Č. Kopisty: Pekař (46. Kubíček) – Plzák – Teufel, R. Kutzler, Bursa – Matička, Smrž, V. Kutzler, L. Podaný (75. Šumichrast) – Horák, P. Podaný (70. Mikuláš).

Dynamu nevyšel začátek utkání

Litvínov C – Podlusky 4:2 (3:2)

LITVÍNOV - Dvě rychlé branky v úvodu rozhodly o tom, že fotbalisté Dynama Podlusky prohráli s Litvínovem C. „Toho začátku můžeme jen litovat, v 10. minutě jsme prohrávali 2:0 po stejných chybách. Pak jsme srovnali, ale dostali jsme třetí gól. Porážka 4:2 je pro nás docela krutá, byl to vyrovnaný zápas. Škoda, chtěli jsme pomoci týmům z regionu,“ přiznal kouč Dynama Jiří Kalous.

Branky hostů: Čada, Sailer.
Podlusky: Karfilát – Procházka – Herynk, Rožec, Raibr – Dytrych, L. Rejhon, Bureš (59. min. M. Rejhon) – Sailer, Bláha, Čada.

Straškov si přivezl z Ohníče jeden bod

Ohníč – Straškov 1:1 (1:0)

OHNÍČ - S bodem se vrátili fotbalisté Sokola Straškov z hřiště Baníku Ohníč, kde remizovali v dalším utkání B skupiny I. B třídy s domácím výběrem 1:1. „Chtěli jsme nechat hrát domácí, ale nakonec jsme to byli my, kdo měl herní převahu. Domácí hráli spíš na brejky. Po ojedinělém útoku se také dostali v prvním poločase do vedení. Asi sedm minut před půlí byl zápas pro déšť přerušen. Pak se dohrávalo v loužích. Ve druhé části srovnal po rohu hlavou Pokorný. Klidně jsme ten zápas mohli i vyhrát. Podle mého názoru jsme byli lepší,“ myslel si stoper Roman Mrázek,

Branka hostů: Pokorný.
Straškov: Neuwirth – Mrázek – Šeba, Pokorný, Lamač – Šindelář, Pecina, Šimral, Blažek – Mareš, Lebduška (Sekera, Stuchlý, Král).

Mšené lázně uspěly v Libotenicích

Libotenice – Mšené lázně 0:4 (0:3)

LIBOTENICE - V derby B skupiny I. B třídy překvapivě podlehli fotbalisté Libotenic Mšenému–lázním v domácím prostředí 0:4.
První gól dali hosté už v páté minutě, kdy se po standardní situaci J. Trejbala prosadil hlavou Husák. V 18. minutě po rohovém kopu zvýšil znovu hlavou Hlaváček. A v 30. nadvakrát překonal Lukáše Richtr. Ve druhém poločase sice domácí tlačili, ale gólu se nedočkali. Naopak v 87. inkasovali z kopačky Šumbery. V nastavení zcela zbytečně udeřil hlavou J. Brůža Kočího, takže ještě viděl červenou kartu.
„Chyběl nám gólman a dva obránci. To bylo znát především u standardních situací. Hosté byli v prvním poločase lepší. My jsme si do páté minuty vypracovali dvě šance, Hála ani Procházka je však neproměnili. To byla škoda, celý zápas mohl vypadat jinak,“ posteskl si domácí kapitán Petr Týma. V příštím kole zajíždí Libotenice na hřiště Krupky, které se v posledních zápasech nedaří, Mšené lázně přivítají v dalším derby nebezpečný celek Křešic.

Branky: Husák, Hlaváček, Richtr, Šumbera.
Libotenice: Lukáš – Hájek – Hock, Fary (46. Klement), Stejskal – Ředina, Týma, Kyzlík (46. France), Kočí – Procházka, Hála.
Mšené lázně: Krob – M. Trejbal, Matouch, Červený, Richtr – Brzák, J. Trejbal, Husák, Kejř (60. Brůža) – Hlaváček (65. Briksa), Šumbera.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:

Dubí – České Kopisty 0:4 (0:1). Branky: R. Horák 3, V. Kutzler. Rozhodčí Pöschko, bez ŽK, 80 diváků. Litvínov C – Podlusky 4:2 (3:2). Vaishaitl, Doháň, Polívka, Ševčík – Čada, Sailer. Rozhodčí Meder, ŽK 2:4, 40 diváků. Srbice – Trnovany 1:3 (0:1). Koutecký – Bočkay, Klinger, Mika. Rozhodčí Živnůstka, ŽK 2:2, 80 diváků. Křešice – Rovné 2:0 (1:0). Klupák, Knapík. Rozhodčí Valenta, ŽK 1:2, 70 diváků. Libotenice – Mšené–lázně 0:4 (0:3). Husák, Hlaváček, Richtr, Trejbal. Rozhodčí Druga, ŽK 4:3, ČK Brůža (Mšené–lázně), 80 diváků. Osek – Krupka 2:0 (0:0). Branky: Josef Müller, Foff. Rozhodčí Cvachouček, ŽK 2:4, 60 diváků. Ohníč – Straškov 1:1 (0:0). Branky: Bálka – Pokorný. Rozhodčí Lepeš, ŽK 3:1, 50 diváků.