Úštěk – Chabařovice 1:1 (1:0)

ÚŠTĚK - Fotbalisté Slavoje Úštěk získali v domácím mistrovském duelu A skupiny I. B třídy pouze bod. A i o ten se strachovali. Přitom proti celku z Chabařovic nezačali vůbec špatně, po první pětačtyřicetiminutovce vedli. „Troufám si tvrdit, že jsme byli v první půli lepším týmem. Podařilo se nám po celkem pěkné akci, kdy šel míč od Musila přes Kálese k Radkovi Knopovi, i skórovat. Ve druhém poločase nás ale Chabařovice zatlačily,“ přiznal jeden z domácích koučů Petr Musil. „Zbytečně brzy jsme se začali obávat o výsledek. Hosté pak srovnali z pokutového kopu, začalo to být nervózní a fotbal v podstatě skončil. Chtěli jsme vyhrát, takže remíza je pro nás doma ztrátou,“ smutnil Petr Musil. V předposledním kole nastoupí pátý Úštěk na hřišti devátého Libouchce.
Branky: R. Knop – Tkáč, ŽK 2:5, r. Zdobinský, 60.
Úštěk: Šťástka – Křivský – Kučera (46. Rešl), Musil, Svoboda – Michálek, R. Knop, Káles, Hambálek – K. Knop, Křeček.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:

Heřmanov – Vaňov 2:6 (2:2). Branky: M. Šturm, Čapek – Stakič 3, Houdek, Machek, Martinů. Rozhodčí Krupka, ŽK 1:0, 30 diváků. Úštěk – Chabařovice 1:1 (1:0). R. Knop – Tkáč. Rozhodčí Zdobinský, ŽK 2:5, 60 diváků. Horní Podluží – Libouchec 1:1 (1:0). Drátovník – Bartoš. Rozhodčí L. Novotný, ŽK 3:2, 50 diváků. Un. Děčín – Prackovice 4:0 (1:0). Murdych 2, Sadílek, Malec. Rozhodčí Petráček, bez ŽK, 60 diváků. Jun. Děčín – Chuderov 2:2 (2:2). Tyl, vlastní – Borkovec, Gabriel. Rozhodčí Vitner, ŽK 0:2, ČK Guttmann (Ch.), 150 diváků. Mojžíř – Březiny 6:1 (3:1). Doubrava 4, Učeň, Horváth – J. Hloušek. Rozhodčí Harenčák, ŽK 2:1, 150 diváků. Šluknov B – Liběšice 0:2 (0:1). Nepovím. Blažíček. Rozhodčí Teska, ŽK 1:3, 100 diváků.