Domácí museli dohánět manko, prohrávali s Domoušicemi od 53. minuty

29.5.2007

Roudnice s Domoušicemi pouze remizovala 1:1Foto: se

Roudnice – Domoušice 1:1 (0:0)

VĚDOMICE - Pouze bod si připsali fotbalisté SK Roudnice do tabulky krajského přeboru. Na domácím hřišti totiž remizovali se zachraňujícími se Domoušicemi 1:1.

Hosté, kteří na jaře v Roudnici už jednou nastoupili (remizovali s Litoměřicemi), nepřijeli s defenzivní taktikou, hráli naopak s domácími otevřenou partii. V šesté minutě vyzkoušel pozornost Štrupla Zelinka. O tři minuty později zvonilo domácí břevno po přímém kopu Müllera. Největší příležitost Roudnice měl ve 29. minutě Kala, který postupoval z poloviny hřiště sám na Patrovského. Ten ho ale vychytal. Na druhé straně vyrazil Štrupl pokus Sachara. Hosté zahrozili před koncem poločasu ještě jednou, Sachar ideální příležitost ke střele prováhal a dorážející Stanislav pálil mimo.

Vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky měli lepší domácí borci, v 50. minutě však pálil Srp do gólmana a v dorážce se stejně vedlo i Brožíkovi. V 53. posoudil rozhodčí Davignon zákrok Adelta na Hodase jako nedovolený a sám postižený z penalty dostal svůj tým do vedení.

V 67. měl na kopačce vyrovnávací gól po rohu Adelt, ale jeho první střelu zblokovali obránci, druhou pak Patrovský. Domácí se přece jen dočkali, v 68. prošel odvážně do vápna Brožík a dělovkou prostřelil hostujícího gólmana. Čtvrthodinky před koncem téměř využil nedorozumění v domácí obraně Hodas, jeho pokus však zastavila tyč. Na druhé straně pálil z přímého kopu Mikas do Patrovského. Stejný hráč se pak objevil i v poslední šanci utkání, prošel přes dva protihráče, ale v koncovce zklamal. Body se tak překvapivě, ale zaslouženě dělily.

V dalším kole se Roudnice představí na hřišti Proboštova, pak hostí Střekov a končí mistrovskou soutěž v Brozanech.

Branky: 68. Brožík – 53. z pk. Hodas, ŽK 3:1, r. Davignon, 270.
Roudnice: Štrupl – Ouzký – Brožík, Skokan, Adelt – Matoušek, Mikas, Fracalossi (6. Srp), Bartůněk – Hubáček, Kala.

Rozdílně hodnotili utkání trenéři obou týmů. Zatímco domácí Jiří Hubáček litoval ztráty, hostující Milan Schramm netajil spokojenost s bodem.
„S bodem samozřejmě spokojeni nejsme. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Hosté nepřijeli bránit, hráli otevvřený fotbal. To mělo našim útočníkům vyhovovat, ale bohužel. Pokud nedáme takové šance jako měl třeba Kala, nemůžeme vyhrávat. Máme nějaké marody, takže nás bylo málo. Na střídání byli jen dva hráči, přitom v utkání bychom určitě střídali víckrát. Ale tentokrát nebylo koho. Musel tak hrát i Michal Hubáček, který nemá natrénováno, což bylo i vidět. Ale chtěl bych poděkovat i divákům, kteří nás podpořili. Věřím, že přijdou i v posledním letošním utkání,“ doufá roudnický kouč.
„My jsme s bodem spokojeni. Myslím, že z naší strany se ten zápas povedl. Měli jsme dobrý především první poločas, kdy jsme si vytvořili i určitý tlak, nějaké šance. Druhá půle už byla trochu slabší, hrálo se nahoru – dolů. Ale remíza je podle mého názoru spravedlivá. Určitě jsme do Roudnice nepřijeli bránit, postavili jsme tak i sestavu. Hráli jsme na tři obránce, pět záložníků a dva útočníky. A celkem se nám dařilo,“ říkal Schramm.

29.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Technici v ostatních průmyslových oborech jinde 20 000 Kč Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení technik výroby - trenér. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: výpis z rejstříku trestů. Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, e-mailem.. Pracoviště: Kos wire europe s.r.o., Siřejovická, č.p. 1212, 410 02 Lovosice 2. Informace: Jana Tomčalová, +420 416 916 713. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 22 456 Kč Svářeči svářeč kovů. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22456 kč. Volných pracovních míst: 24. Poznámka: místo výkonu práce Lhotka nad Labem č.p. 86, 410 02 Lovosice 2 a Račice, 411 08 Štětí. Jedná se o stavbu a výrobu plavidel., Požadujeme:, - vyučen v oboru - může být nahrazeno délkou praxe a zkušenostmi z oboru - individuální posouzení, - osvědčení o kvalifikaci svářeče (diplom, průkaz, osvědčení, atest, kurzy, apod. , - praxe v loděnicích - výhodou, - práce v otevřených i zavřených prostorách loděnice za každého počasí, - práce fyzicky náročná, - různé typy svařování ., První kontakt telefonicky a e-mailem.. Pracoviště: Barkmet, a.s., provozovna lhotka nad labem, 410 02 Lovosice 2. Informace: Ilona Abrahámová, +420 775 381 003. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 18 000 Kč Úředníci ve skladech skladník, řidič - B. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Skladník, řidič skuoiny B. Požadujeme spolehlivost, pracovitost, svědomitost, zodpovědnost. Způsob kontaktování změstnavatele: e-mailem.. Pracoviště: Hartex cz s.r.o., Českolipská, č.p. 325, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Romana Cihlářová, +420 416 731 177,602 340 332. Gastronomie - Gastronomie Obsluha v zařízeních rychlého 15 000 Kč Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: prožná pracovní doba nebo turnusová pracovní doba. Příprava, zpracování a prodej kebabu. Manipulace s těžkým mraženým polotovarem (25-45 Kg). Způsob prvního kontaktu e-mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Lezzet s.r.o., provozovna roudnice nad labem, Špindlerova třída, č.p. 804, 413 01 Roudnice nad Labem. Informace: Namig Aghayev, +420 776 774 677.

Přípravný hokejový zápas Litoměřice a Slavie Praha 2018/2019
21

Nováček z Lovosic je stoprocentní! Zabralo Štětí, Litoměřicko stále tápe

-

Hokejisté Stadionu přivítají Slavii Praha. Mají jí co vracet

Litoměřice – Hokejisté litoměřického Stadionu se dnes, v úterý 21. srpna, opět představí před domácím publikem. Od 18 hodin vyzvou v Kalich Aréně pražskou Slavii, s níž v předminulém týdnu prohráli v Edenu 1:4.