Domácí museli dohánět manko, prohrávali s Domoušicemi od 53. minuty

29.5.2007

Roudnice s Domoušicemi pouze remizovala 1:1Foto: se

Roudnice – Domoušice 1:1 (0:0)

VĚDOMICE - Pouze bod si připsali fotbalisté SK Roudnice do tabulky krajského přeboru. Na domácím hřišti totiž remizovali se zachraňujícími se Domoušicemi 1:1.

Hosté, kteří na jaře v Roudnici už jednou nastoupili (remizovali s Litoměřicemi), nepřijeli s defenzivní taktikou, hráli naopak s domácími otevřenou partii. V šesté minutě vyzkoušel pozornost Štrupla Zelinka. O tři minuty později zvonilo domácí břevno po přímém kopu Müllera. Největší příležitost Roudnice měl ve 29. minutě Kala, který postupoval z poloviny hřiště sám na Patrovského. Ten ho ale vychytal. Na druhé straně vyrazil Štrupl pokus Sachara. Hosté zahrozili před koncem poločasu ještě jednou, Sachar ideální příležitost ke střele prováhal a dorážející Stanislav pálil mimo.

Vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky měli lepší domácí borci, v 50. minutě však pálil Srp do gólmana a v dorážce se stejně vedlo i Brožíkovi. V 53. posoudil rozhodčí Davignon zákrok Adelta na Hodase jako nedovolený a sám postižený z penalty dostal svůj tým do vedení.

V 67. měl na kopačce vyrovnávací gól po rohu Adelt, ale jeho první střelu zblokovali obránci, druhou pak Patrovský. Domácí se přece jen dočkali, v 68. prošel odvážně do vápna Brožík a dělovkou prostřelil hostujícího gólmana. Čtvrthodinky před koncem téměř využil nedorozumění v domácí obraně Hodas, jeho pokus však zastavila tyč. Na druhé straně pálil z přímého kopu Mikas do Patrovského. Stejný hráč se pak objevil i v poslední šanci utkání, prošel přes dva protihráče, ale v koncovce zklamal. Body se tak překvapivě, ale zaslouženě dělily.

V dalším kole se Roudnice představí na hřišti Proboštova, pak hostí Střekov a končí mistrovskou soutěž v Brozanech.

Branky: 68. Brožík – 53. z pk. Hodas, ŽK 3:1, r. Davignon, 270.
Roudnice: Štrupl – Ouzký – Brožík, Skokan, Adelt – Matoušek, Mikas, Fracalossi (6. Srp), Bartůněk – Hubáček, Kala.

Rozdílně hodnotili utkání trenéři obou týmů. Zatímco domácí Jiří Hubáček litoval ztráty, hostující Milan Schramm netajil spokojenost s bodem.
„S bodem samozřejmě spokojeni nejsme. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Hosté nepřijeli bránit, hráli otevvřený fotbal. To mělo našim útočníkům vyhovovat, ale bohužel. Pokud nedáme takové šance jako měl třeba Kala, nemůžeme vyhrávat. Máme nějaké marody, takže nás bylo málo. Na střídání byli jen dva hráči, přitom v utkání bychom určitě střídali víckrát. Ale tentokrát nebylo koho. Musel tak hrát i Michal Hubáček, který nemá natrénováno, což bylo i vidět. Ale chtěl bych poděkovat i divákům, kteří nás podpořili. Věřím, že přijdou i v posledním letošním utkání,“ doufá roudnický kouč.
„My jsme s bodem spokojeni. Myslím, že z naší strany se ten zápas povedl. Měli jsme dobrý především první poločas, kdy jsme si vytvořili i určitý tlak, nějaké šance. Druhá půle už byla trochu slabší, hrálo se nahoru – dolů. Ale remíza je podle mého názoru spravedlivá. Určitě jsme do Roudnice nepřijeli bránit, postavili jsme tak i sestavu. Hráli jsme na tři obránce, pět záložníků a dva útočníky. A celkem se nám dařilo,“ říkal Schramm.

29.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 8 972 Kč Učitelé v oblasti předškolní výchovy učitelé v MŠ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8972 kč, mzda max. 11399 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pedagogická škola, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. , Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele:e-mailem.. Pracoviště: Základní škola bechlín, okres litoměřice - příspěvková organizace - pracoviště předonín, 411 08 Štětí. Informace: Pavel Adámek, . Výroba - Inženýři energetici distribuce energie Podnikový 30 000 Kč Inženýři energetici distribuce energie Podnikový energetik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Energetik má na starosti zásobování různých objektů potřebnými dodávkami energie-elektřinou, plynem,vodou a párou. Kontroluje využití energie, prohlíží jednotlivá energet.zařízení, plánuje, řídí a zajišťuje jejich údržbu. Sleduje náklady na energie a vytváří opatření ke snížení. Měl by být také elektřikář a vyhláškou 50§6. Pracoviště: Severofrukt, akciová společnost, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Dagmar Jiřinová, +420 416 782 721;773 752 969. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč Řidiči tahačů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: požadujeme ŘP sk C+E, profesní průkaz. Nabízíme služební byt v Ploskovicích. Způsob prvního kontaktu e-mailem, telefonicky od 8.30 -16.00 hod. nebo osobně od 8.30 - 16.00 hod. na adrese 411 42 Ploskovice 39.. Pracoviště: Sorto s.r.o., 411 42 Ploskovice. Informace: Kateřina Jindrová, +420 602 419 922. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 24 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracovní doba od 5.00-13.30 hod. Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 6.00-18.00 hod. nebo e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce v pracovní dny do 13.30 hod.. Pracoviště: Ag maiwald a.s., pracoviště libotenice, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Radka Turzová, +420 730 896 701.

Utkání Libotenic (v červeném) proti Mšenému-Lázním
23

Libotenice se na výhru proti poslednímu Mšenému-Lázním pořádně natrápily

Jan Novotný: Rád bych se jednou ohlédl za dobře odevzdanou prací

Brozanům jeden gól nestačil, Litoměřicko padlo jedinou brankou s Vyšehradem

Litoměřicko /FOTO/ - Litoměřicko trápilo v 16. kole České fotbalové ligy favorita, ale nakonec padlo 0:1. Jediný gól nestačil ani Brozanům, které prohrály 1:4.