O výhře rozhodla hlavička Huška

Rumburk – Lovosice 0:1 (0:1)

RUMBURK - Jediný gól rozhodl o výhře fotbalistů FK Lovosice v duelu I. A třídy na hřišti Rumburka, kde trefil body Hušek.
V prvním poločase si hostující tým vypracoval dvě nebezpečné příležitosti, po čtvrthodince postupoval M. Puravec sám na gólmana, ten ale jeho pokus stačil zlikvidovat. V 35. minutě pak vyslal Robouský, hrající netradičně na stoperu, centr do vápna, kde se hlavou prosadil Hušek. V závěru druhého poločasu vysunuli domácí ve snaze alespoň srovnat stopera a zle Lovosickým zatápěli. Ty však podržel dvěma výbornými zákroky gólman Šafránek.

Branka: Hušek, ŽK 2:4, r. Kalabza, 50.
Lovosice: Šafránek – J. Puravec, Robouský, Kočina, Husar – M. Puravec, Hušek, Bortlík, Durček – Podrazil, Jakubec (70. Klouček).

Milešov si přivezl body ze Šluknova

Šluknov – Milešov 0:3 (0:1)

ŠLUKNOV - S přehledem si poradili s dalším soupeřem ve víkendovém utkání I. A třídy fotbalisté Milešova. Na hřišti Šluknova si do poločasu vytvořili jednobrankový náskok, který po změně stran navýšili.
Hosty dostal do vedení hlavou Pavel Pazdera. V 58. se z hranice vápna trefil Hanzl a třetí branku přidal z přímého kopu Petr Pazdera, kterému domácí zeď tečovala míč do protipohybu gólmana. „Nejeli jsme k utkání z různých důvodů zcela kompletní, proto jsme měli určité obavy. I z prostředí, které ve Šluknově bývá docela bouřlivé. Ale domácí mě trochu zklamali. Snad ani pořádně nevystřelili na branku. Jen na začátku druhé půle měli pár nebezpečnějších centrů, které ale s přehledem posbíral gólman. V podstatě nás ale neohrozili,“ divil se šéf hostujícího týmu Josef Brabenec. Ten trochu litoval, že jeho tým neproměnil několik dalších dobrých příležitostí ke skórování. „Je fakt, že naše výhra mohla být vyšší. Sami šli na bránu Petrik, Brabenec i Červenka, ale nedali.“ V dalším kole se Milešov představí v domácím prostředí proti Obalexu Jílové. „To bude těžký soupeř, ale my se budeme chtít na druhé příčce udržet, takže chceme minimálně bodovat.“

Branky: Pavel Pazdera, Hanzl, Petr Pazdera.
Milešov: Bajer – Petr Pazdera – Rendl, Hanzl (60. J. Hajný), L. Hajný – Kouba, Pavel Pazdera, Petrik, Chmelař – P. Brabenec, Červenka.

Bezděkov doma konečně naplno bodoval

Bezděkov – Česká Kamenice 3:1 (0:1)

ROUDNICE NAD LABEM - Konečně se dočkali domácího vítězství. Fotbalisté SK Bezděkov čekali na maximální bodový zisk před vlastními příznivci od 21. října 2006. Do víkendového duelu I. A třídy s Českou Kamenicí ovšem znovu nevstoupili nejlépe, už v páté minutě prohrávali. Po změně stran však výsledek otočili. „Důležitá byla 54. minuta, kdy dostal červenou kartu hostující stoper za faul na pronikajícího O. Čížka. Z následného trestňáku trefil Stuchlý jen břevno, to nám trochu zatrnulo, že se bude opakovat Velké Březno, s kterým jsme doma prdli. Naštěstí tomu tak nebylo,“ oddychl si jeden z domácích koučů Petra Satrapa.
V 70. se mohl radovat z vyrovnávací branky. To se z pětadvaceti metrů prosadil z přímého kopu přízemní střelou Pištora. O tři minuty později přidal druhý gól hlavou po rohu O. Čížek. A v 88. využil centr Adelta ke třetímu bezděkovskému gólu znovu Pištora. „Snad už jsme tu domácí smůlu tímhle vítězstvím prolomili,“ doufal po duelu Satrapa, jehož svěřenci se v dalším kole představí na hřišti posledních Trmic.

Branky domácích: Pištora 2, O. Čížek.
Bezděkov: Brožík – Řezníček – J. Čížek, Job, Huja – Klepáč (88. Buk), Andres, Stuchlý, Púčala (46. Adelt) – Pištora, O. Čížek (85. M. Kouba).

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:

Pokratice – Trmice 2:1 (0:1). Patzenhauer, Šantora - Miko. Rozhodčí Michek, ŽK 2:5, 50 diváků. Rumburk – Lovosice 0:1 (0:1). Hušek. Rozhodčí: Kalabza, ŽK 2:4, 50 diváků. Bílina – Chlumec 6:0 (3:0). Syrovátka 4, Bečvařík, Hasal. Rozhodčí Cvachoušek, ŽK 2:5, ČK Novák (Chlumec), 110 diváků. Modlany – Přestanov 3:0 (1:0). Kadeřábek, Bůžek, Glöckner. Rozhodčí Florián, ŽK 5:2, 80 diváků.. Jílové – Velké Březno 4:0 (2:0). Just, Fišer, Ženíšek, Huček. Rozhodčí Harenčák, ŽK 1:1, 70 diváků. Šluknov – Milešov 0:3 (0:1). Pazdera Pavel, Hanzl, Pazdera Petr. Rozhodčí: Jiřík, ŽK 4:2, ČK Kvačina (Šluknov) 250 diváků. Bezděkov – Česká Kamenice 3:1 (0:1). Pištora 2, Čížek - Jírava . Rozhodčí Valenta, ŽK 4:2, ČK Baťka (Č. Kamenice) 50 diváků.