MODRÁ - Prohráli o branku v Modré, ale příliš toho kouč SK Roudnice Jiří Hubáček po mistrovském utkání krajského přeboru svým svěřencům vyčíst nechtěl. A důvod byl jediný – rozhodčí Orálek.
„Nemám ve zvyku si stěžovat a brečet, ale teď musím udělat výjimku. Pan rozhodčí nám nedovolil bodovat. V okolí pokutového území pískal všechno pro domácí, ve středu hřiště občas něco pro nás. Nenechával nám výhody, bez povšimnutí pro změnu nechával brutální zákroky domácích, kteří na nás nestačili. Ale hlavně – posmíval se a urážel, leckdy vulgárně, naše hráče, nás samozřejmě také. Pro to prostě nemám slov,“ byl ještě včera rozčarován z výkonu arbitra Jiří Hubáček.
Do vedení šli domácí ve 42. minutě, kdy doráželi po nepřímém kopu. V 52. zachyboval Štrupl, který podcenil centrovaný míč. V 70. po centru Lukáška hlavou snížil Kala. V 85. se míč dostal z levé strany k Bartůňkovi, který však v dobré pozici nezakončil razantněji, takže domácí gólman neměl s jeho střelou problémy. „To byla obrovská škoda. Ten bod bych bral jako vítězství nad Orálkem. Po herní stránce nemůžu klukům opravdu nic vyčíst. Mančaft šlapal, byli jsme rychlejší, drželi míč. Až na pár výjimek jsme nepouštěli Modrou do šancí. Především jsem ale rád, že jsme to zvládli psychicky. Rozhodčí nás neskutečně řezal, ale červenou kartu nikdo nedostal. Ale musím to zopakovat – s něčím podobným jsem se ještě nesetkal. Nechápu to. Nenechal nás hrát fotbal.“
V příštím kole hostí fotbalisté Roudnice Chmel Blšany B.
Modrá – Roudnice 2:1 (1:0), Branka Roudnice: 70. Kala.
Roudnice: Štrupl – Ouzký – Adelt, B. Matoušek, J. Hubáček (88. Woš) – Bartůněk, Mikas, Fracalossi, Lukášek (62. M. Hubáček) – Kala, P. Matoušek.