ČESKÉ KOPISTY - Podle papírových předpokladů skončilo víkendové derby B skupiny I. B třídy. Domácí České Kopisty porazily Mšené lázně jednoznačně 4:0.
Přitom první půlhodinu drželi hosté s favoritem krok. Jenže v 27. minutě poprvé inkasovali, V. Kutzler obstřelil obránce a nedal gólmanovi šanci na úspěšný zákrok. Do poločasu udeřily České Kopisty ještě jednou, hostující obraně utekl Horák a nadvakrát překonal Kroba. Třetí gól přidal po asi nejhezčí akci utkání Plzák, který se vydal z obrany na výlet. Z téměř nulového úhlu se trefil parádně – 3:0. V 67. minutě vstřelil poslední branku utkání po nahrávce Horáka Petr Podaný.
„Hosté nehráli tak špatně, ale po třetí brance už to zabalili. Byla by ale škoda, kdyby spadli. V soutěži jsou určitě horší týmy,“ nepřeje pád okresnímu rivalovi jeden z domácích koučů Milan Opava.
Po remíze Krupky v Rovném České Kopisty odskočily na čele tabulky celku z Teplicka o dva body, ale o víkendu je čeká těžký zápas na hřišti Sokola Srbice. „Máme z toho docela obavy, prý tam je nějaká raholina, na tom my neumíme hrát. Snad to ale nějak zvládneme,“ přeje si Opava. Mšené lázně nastoupí k dalšímu těžkému střetnutí v Krupce.

České Kopisty – Mšené lázně 4:0 (1:0).

Branky: V. Kutzler, Horák, Petr Podaný, Plzák, ŽK 0:1, r. Chytil, 200.
České Kopisty: Kubíček – Plzák – Bursa, R. Kutzler, Bergl – Hnát, V. Kutzler, Smrž, L. Podaný – Horák, Petr Podaný (Fabičevič, Mikuláš).
Mšené lázně: Krob – Trejbal, Matouch, Červený, Richtr – Šumbera, J. Trejbal, Husák, Kejř – Hlaváček, J. Brůža (Albrecht, Brzák).