Do vedení šla už ve čtvrté minutě, kdy hostující obrana nechala po standardce neobsazeného Neumana, který měl v pokutovém území dost času na ideální centr. Adelt pak zblízka hlavičkoval přesně – 1:0. V 11. minutě se po chybné rozehrávce na levé straně Litoměřic dostal k míči Neuman, ale jeho přihrávka nebyla přesná. Přesto se k odraženémi míči dostal Mikas, který dobrou šanci ke skórování nevyužil. O chvíli později zamezil přečíslení tři na jednoho Mikas, když zbytečně, ale hlavně nepřesně, patičkou hledal P. Matouška.
Hosté poprvé vážněji zahrozili ve 20., kdy střelu J. Grunerta z přímého kopu vyrážel Štrupl na roh. Po něm se v asi největší šanci Litoměřic ocitl Slabý, který sice trefil odražený míč na vápně z první, ale Štrupl stál přesně v místě, kam hostující obránce mířil. V 28. si nerozuměli Lukášek se Skokanem. Po pravé straně unikl Rapavý, ale pálil těsně vedle.
V závěru prvního poločasu byli znovu aktivnější domácí. Nejprve chyběly Ouzkému po standardce Lukáška ve skluzu pouze centimetry, o chvíli později zazdil nadějnou příležitost pokaženou přihrávkou P. Matoušek. Přesto se Roudničtí dočkali druhé branky. V 41. rozehrál standrardku Lukášek, Neuman přistavil v sedě míč Ouzkému, který zblízka propálil bezmocného Koubu. Zvýšit už tak nadějné vedení mohl ještě Neuman, ale svůj průnik nedotáhl do zakončení. Navíc si vykoledoval žlutou kartu od rozhodčího Sirového za nahraný pád.
Pokud měli hosté myšlenky na zvrat, mohli je zapudit na začátku druhé půle. To nezakončili akci a z brejku inkasovali. Po ose P. Matoušek – Mikas – Neuman se míč dostal k volnému Fracalossimu, který levačkou s přehledem obstřelil Koubu potřetí.
A domácí byli při chuti. Po efektní narážečce Neumana vyrazil Adeltovu bombu Kouba, v 74. však kapituloval po přesné dorážce P. Matouška – 4:0. O chvíli později měl gól na kopačce i Lukášek po centru střídajícího Bartůňka, z voleje však přestřelil. V 81. byl po dlouhé době v permanenci také Štrupl, který vytahoval míč mimo tyče po standardce Grunerta. Proti hlavičkovému pokusu Hanzala pak nemusel o dvě minuty později zasahovat vůbec, mířil totiž vedle. V 85. mohli dvakrát udeřit domácí, Kala však hlavou přestřelil a páté brance zabránil na brankové čáře akrobatickým odkopem L. Grunert.
Roudnice – Litoměřice 4:0 (2:0). Branky: 4. Adelt, 41. Ouzký, 51. Fracalossi, 74. P. Matoušek. ŽK 3:6, r. Sirový, 390.
SK Roudnice: Štrupl – Ouzký – Brožík, B. Matoušek, Skokan – Neuman (67. Bartůněk), Adelt, Fracalossi, Lukášek – Mikas (60. Kala), P. Matoušek (88. Vecko).
FK Litoměřice: Kouba – Krejza – Dufek (83. Hanzal), Kekule, Slabý – Holec (75. L. Grunert), Rapavý, J. Grunert, Míč (62. Koláček) – Hranička, Trnka.