Přitom museli dohánět manko z 13. minuty, od které prohrávali. „Byla to chyba naší obrany. Všichni si mysleli, že je ofsajd, ale nebyl. Domácí borec pak měl snadnou úlohu,“ vyčítal zaváhání defenzivě asistent hostujícího kouče Josefa Jarolíma Stanislav Blín. Štětští to však nezabalili. Ve druhém poločase dokonale otočili skóre. „V 53. minutě vyrovnával hlavou snad nejmenší hráč na ploše Ondrejkovič. V 74. minutě se pěkně technicky trefil Honza Čermák, který v nastavení naše cenné vítězství ještě potvrdil druhou trefou.“
Na nerovném terénu předváděli hosté podle slov jejich asistenta solidní fotbal. „Kupodivu se nám dařila na tom jejich oraništi i kombinace. Samozřejmě ne všechno vyšlo, ale kluci tentokrát bojovali, snažili se. Domácí po druhém inkasovaném gólu vysunuli dopředu tu jejich dvoumetrovou obranu, ale do pořádné šance se nedostali. To my jsme byli v tomto ohledu mnohem nebezpečnější,“ říkal po utkání Stanislav Blín.
V tom dalším hostí Štětí nebezpečný tým Kadaně, pak čeká svěřence Josefa Jarolíma prestižní derby se Sokolem Brozany.
Soběchleby – Štětí 1:3 (1:0). Branky hostů: Jan Čermák 2, Ondrejkovič.
Štětí: Slanina – Hamšík, Sivák, Ransdorf, Suchý (76. Porač) – Pokorný, Jiří Čermák, Jan Čermák, Ondrejkovič (55. Červinka), Flodr – Vokoun.