Ze soubojů rivalů vyšli pokaždé lépe domácí fotbalisté. Liběšice zdolaly Straškov, Lukavec porazil Černiv a Rovné zvítězilo nad Českými Kopisty. Rekordní prohru si odvezla Roudnice z Hrobu, kde inkasovala devětkrát.

Bezděkov – Osek 4:3 pen. (2:1). Bezděkovu se sice nevede jako v minulých sezonách, ale doma byl proti Oseku jasným favoritem. Třikrát vedl, ale hosté stačili třikrát srovnat krok. Naposledy dvě minuty před koncem. Penalty pak už domácí zvládli.

Liběšice – Straškov 2:1 (2:1).  Než se Straškovští v Liběšicích seznámili s prostředím, prohrávali o dvě branky. Už v první minutě je překvapil Vlasák, který o chvíli později přidal i druhý gól nováčka soutěže. Hosté stačili po necelé půlhodině snížit a i když přišli těsně před poločasem o vyloučeného hráče, zatápěli domácím do posledních minut.

Rovné – České Kopisty 3:2 (2:1). Podřipan se po slabším začátku, kdy třikrát prohrál, rozjel a posunul se už na čtvrtou příčku. Výhru nad okresním rivalem mu zajistily trefy Poláka, L. Kouby a Rejmana.

Hrob – Roudnice 9:0 (6:0). Celek z Podřipska měl na hřišti vedoucího celku problémy se složením sestavy, což se brzy projevilo. Domácím vyšel úvod duelu, kdy rychle rozhodli o vítězství.

Lukavec – Černiv 3:1 (2:0). Lukavec šel do vedení už ve třetí minutě po hlavičce Quaisera. A po čtvrthodince překonal Choduru i domácí kanonýr Udatný (podle klubových stránek to byla jeho 430. branka v dresu SK). Deset minut po změně stran snížil hlavou T. Lédl, ale na druhé straně rychle odpověděl Hamza.

Louny B – Libotenice 3:1 (2:1).  Liboteničtí se propadají tabulkou, z vítězství se neradovali už čtyři zápasy.

Lovosice B – Libochovice 3:0 – hosté se nedostavili.