Travčice - České Kopisty 2:1 (1:1)

Branky: Durček, Doležal - Podaný, ŽK 4:3, ČK Tesařík Matička, r. Kešner, 300.

Ve šlágru kola si tři body body připsali domácí, ale snadné to neměli. „Převažovala bojovnost nad fotbalovostí. Z mého pohledu by zápasu slušela víc remíza. My chtěli v tomhle utkání bodovat a věřili jsme si. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, dostali jsme se do vedení těsně před koncem půle, kdy po standardce vypadl Šafránkovi míč a Lukáš Podaný ho dopravil do sítě.

Bohužel jsme se neradovali dlouho, o minutu později jsme inkasovali po zbytečném faulu z penalty. V druhé části nás oslabil Matička, který podrážděn několika výroky rozhodčího při jednom ze soubojů nesmyslně a neomluvitelně udeřil Tesaříka. Od vyloučení se hrálo víceméně na naší polovině, Travčice nás přimáčkly a jednou už překonaného Kubíčka zaskočil na brankové čáře Bursa, i když na druhou stranu po jednom brejku za stavu 1:1 byl podle mého názoru jednoznačně v pokutovém území faulován Petr Podaný, ale rozhodčí to viděl jinak.

Ke konci dostali domácí možnost zahrávat z hranice vápna trestňák a Doležal ukázal svoji kopací techniku. Kubíčkovi nedal šanci. My už pak neměli sílu ani čas se k něčemu dostat. Nemůžu klukům nic vytknout, jen jim poděkovat a připravit je na rezervu Brozan a pak na dohrávku s Libotenicemi," myslel na další zápasy kouč Č. Kopist Jiří Krejza.

Travčice: Šafránek - Hančl, Matouš, Vochomůrka, Husar - Červenka, Doležal, Zdvořák, Durček - Tesařík, Mazánek.

Č. Kopisty: Kubíček - Bergl, Plzák, L. Podaný, Bursa - Horák, J. Krejza, Matička, V. Kutzler (60. F. Kutzler) - Kavina, P. Podaný.


Brozany B - Straškov 1:3 (1:0)

Branky: Lédl - Lebduška 2, P. Kloub, ŽK 3:4, r. Sůra, 100.

Brozany sice rychle vedly, ale v dalším průběhu už se trefoval jen soupeř.

Brozany B: Tuzar - Štekl, Richter, J. Kühn, Quaiser - T. Lédl, Klimeš, Gabriel (Řebíček), Kalous (Manda) - Šíma (Pospíchal), Bauer.

Straškov: L. Kloub - Pokorný, Švec, Vlastník, P. Kloub (Hyšman) - Šindelář, Papadopulos, Novotný, Pešek - Lebduška (Hofman), Mareš.


Úštěk - Budyně 1:2 (0:1)

Branky: Křeček - Kekule, Politeo, ŽK 5:4, ČK Křeček (Ú.), r. Kolátor, 70.

Domácí mají problémy se složením kádru, což se projevilo i v tomto duelu. „Je to bohužel tak, kdybychom měli k dispozici všechny naše hráče, jsme v tabulce asi jinde. Takhle se musíme smířit s tím, kde jsme.

V závěru jsme sice i v deseti měli jakýsi tlak, ale jen po vápno. Navíc soupeř si hlídal výsledek. Budyně měla víc šancí, herně na tom byla lépe. Její vítězství je tak zasloužené," přiznal František Svoboda z vedení Slavoje.

Úštěk: Abdelkader - Svoboda, Káles, Musil, Horáček - Tirdil ml., Petrus, Rešl, Šplíchal - Křeček, Krbec.

Budyně: Čmejla - J. Hubáček, T. Červený, P. Rážek, Jelínek - Drátovník (Čorič), Politeo, Kekule, Tuček - Filmak (Oliva), Krpeš (Stuchlý).


Proboštov B - Libotenice 5:3 (2:1)

Branky: J. Blažek 2, P. Blažek, Holubička, Ferenz - Kyzlík 2, Zuna, ŽK 3:2, r. Kuriljak, 60.

Proboštov chce podle všeho rezervu v I. B třídě zachránit, i proto posílil tým několika hráči z prvního týmu.

Oldřichov - Rovné 1:3 (0:0)

Branky: Vlk - Řezáč, Fuksa, Kouba, ŽK 8:3, r. Holly, 50.

Podřipan který má ještě dvě dohrávky k dobru, přivezl cenné body.

Košťany - Křešice 1:0 (0:0)

Branka: V. Trumpus, ŽK 2:2, r. Novotný, 90.

Křešice nenavázaly na kanonádu proti Úštěku a propadly se na čtvrtou příčku.