Straškov – Oldřichov 3:2 (1:1)
Branky: 8. Sekera, 47. a 68. Cibulka – 26. Novák, 81. Sedláček.

Straškov nešel do duelu s celkem Oldřichova jako favorit, ale začal skvěle. Už v osmé minutě se totiž trefil Sekera. Po necelé půlhodince hry ale celek z Teplicka zásluhou Nováka srovnal. Také úvod druhého poločasu vyšel lépe domácím. Pokutový kop proměnil ve 47. minutě Cibulka, který přidal v 68. i třetí gól Sokola. Sedláček sice snížil, ale tři body zůstaly nakonec pod Řípem.


Č. Kopisty – Černiv 4:1 (1:1)
Branky: 14. Rážek, 51. a 73. Podaný, 75. Tůma – 6. Lubas.
První vyhrání – z kapsy vyhání. To si mohli říct po derby v Českých Kopistech Černivští. Vedli sice rychle po střele Lubase, ale pak inkasovali čtyřikrát. Už do půle srovnal Rážek, na kterého ve druhé části, ve které byli domácí lepší, navázal dvakrát Petr Podaný, aby na konečných 4:1 dával Tůma. Hosté dohrávali bez vyloučeného Boušky (84.).


Bezděkov – Lukavec 2:1 (1:1)
Branky: 16. a 73. Čaněk – 32. Šenfeldr.
Utkání okresních rivalů na Bezděkově předcházelo předání dárku domácímu kapitánovi Jiřímu Řezníčkovi, který v dresu SK nastoupil k pětistému zápasu. A společně se spoluhráči se mohl radovat v 16. minutě, kdy si na míč po rohovém kopu naběhl Čaněk a bylo to 1:0.

Lukavec s vyrovnáním dlouho neotálel, Balcar si ve 32. minutě na střelu Šenfeldra sáhl, ale na ukazateli skóre svítilo i tak vzápětí 1:1. Lukavec v druhém poločase tlačil, měl šance, ovšem domácí obrana odolávala. Udeřilo tedy na druhé straně. Bezděkovské sobotní odpoledne tak bylo ještě veselejší po další trefě Čaňka.


Rovné – Liběšice 0:1 np., pen. 3:4.
V Rovném se utkaly týmy, kterým se v letošním ročníku příliš nevede. Především Podřipan asi nečekal, že bude mít před zápasem na svém kontě pouze osm bodů. Spíše než fotbalové akce byla k vidění řada soubojů. Remíza po základní hrací době tak je asi spravedlivá. V penaltovém rozstřelu se vyznamenal gólman Liběšic Pokorný, který dva pokutové kopy zlikvidoval, navíc rozhodující proměnil.


Hrob – Litoměřice B 2:0 (0:0)
Branky: 65. Vinš, 76. Pištora.

Na hřišti Hrobu se čekalo na branky až do druhého poločasu, kdy se jako první prosadil Vinš. O deset minut později pak využil přihrávku z pravé strany domácí kanonýr Pištora a bylo rozhodnuto.

13. kolo: 14. – 15. 11.: Černiv – Straškov, Dubí – Č. Kopisty, Liběšice – Kozly, Libochovice – Rovné, Lukavec – Hrob, Oldřichov – Bezděkov.