Více se dařilo domácím fotbalistům, Lukavec porazil Liběšice, Straškov tým z Rovného a Bezděkov po penaltách Černiv. Libochovice si po rozstřelu odvezly dva body od litoměřické rezervy. Nedařilo se Českým Kopistům, druhý celek tabulky si odvezl šestku z Hrobu.

Lukavec – Liběšice 2:1 (1:0)
Branky: Mišani, Šenfeldr – T. Mikina.
Domácí rozhodly ze standardek, nejprve se trefil Mišani, poté využil zaváhání gólmana Šenfeldr. Hosté stačili v závěru jen snížit.

Lukavec: Starczewski – Richtr, Mišani, Hamza, Quiaser – Henzl, Orem (65. Havlíček), Šenfeldr, Kolář – Gajdoš, Vr. Brožík.
Liběšice: Pokorný – Knop, Novotný, P. Janda, Svoboda, Mikina, J. Janda, Petrus, Nepovím (60. Budka), Blažíček, Kozel.

Bezděkov – Černiv 2:1 np (1:1)
Branky: Krása – Lubas.
„V první půli to byl pěkný fotbal se šancemi na obou stranách. Druhý poločas už to byl ale spíš boj plný nepřesností, více ze hry měli hosté. Několikrát nás musel podržet brankář. Ke konci už nám docházely síly, takže plichta je dobrá. Při penaltách Balcar první chytil a my proměnili všechny," těšilo vedoucího bezděkovského týmu Tomáše Martana.

Bezděkov: Balcar – Rubeš, Čaněk, Matoušek, Strýhal – Pištora, Krása, Poláček, Hendrich – Jirásek, Čížek.
Černiv: Chodura – Lédl, Udatný, J. Lubas (56. Hulala), Jopa, Cíl, Bouška, Klug, Musil, Miko, R. Lubas.

Straškov – Rovné 4:0 (1:0)
Branky: Sekera 3, Vlastník.
„Neřekl bych, že se hrál nějaký extra fotbal, ani jsme nebyli o tolik lepší, ovšem byli jsme důraznější. První gól padl po rohu, pak po dorážce a za stavu 2:0 už se hraje lépe. Také nám pomohlo, že jsme se po delší době sešli. Vzadu jsme to odehráli v klidu, do ničeho vážnějšího jsme Rovné nepustili," pochvaloval si předseda domácího oddílu Petr Kloub. „Chyběli nám tři hráči, čtvrtý se zranil v průběhu zápasu a nebude příště. Když jsme dostali krátce po přestávce druhý gól, bylo hotovo. Bohužel jsme zápas o šest bodů nezvládli," přiznal šéf Podřipanu Zdeněk Fengl.

Straškov: Doležal – Jan Novotný, Cibulka, Vlastník, Švec (77. Houdek) – Waldhauser (58. Turek), Blažek, Jakub Novotný (69. Mikš), Kloub – Mareš, Sekera.
Rovné: Kriner – Körmendy, Fuksa, Šámal (77. Šíma), Týle (13. Migra) – Ullman (60. Žebera), Drobný, Vilánek, Cuchý – Boura (79. Doubrava), Kouba.

Litoměřice B – Libochovice 2:3 np (1:0)
Branky: Krejza, Tuchý – Košťál, Horký, ČK Hýř (Ltm).
V první půli posílení domácí kralovali. Z množství šancí však proměnili jen jedinou. Pak byl ale vyloučen Hýř a i když Litoměřičtí chvíli na to zvýšili, závěr patři vedoucímu týmu. Nejprve Košťál se štěstím snížil a v poslední minutě proměnil pokutový kop Horký. Nabuzení hosté pak lépe zvládli i rozstřel.

Litoměřice B: Kirbs – Hruška, Kleniar, Pokorný, Krejza (64. Horváth), Hýř, Marič, Flégl, Císař, Tichý (73. Starý), Pekař.
Libochovice: Kratochvíl – Wiesner, Chlouba, Košťál, Novák – Urban, M. Hudik, Tuček (89. Karfilát), Horký – O. Hudik, Řezníček.

Hrob – Č. Kopisty 6:1 (2:0)
Branky: Pištora 5, Kozák – Rážek.
Hrobu se sice na domácím hřišti vede skvěle, ztratil pouze s Bezděkovem (1:2 np), ale že nastřílí do sítě druhých Českých Kopist šest branek, s tím se nepočítalo. Hned pětkrát překonal gólmana Kubíčka ostrostřelec Petr Pištora.

Č. Kopisty: Kubíček – Bergl, Kunert, Burza, Šumichrast, M. Krejza, P. Podaný, Horák, Kutzler, Tůma, Rážek.