Libochovice – Lukavec 1:0 (1:0)
Branka: Urban, ČK Mišani (Luk.).
Šlágr kola mezi prvním a třetím týmem tabulky rozhodla jediná přesná trefa, kterou vyslal v 19. minutě Urban.

Libochovice: Netolický – Novák, Wiesner, Chlouba, Košťál – Červený (89. Kratochvíl), Urban, M. Hudik, Tuček (82. Šturm) – Řezníček, O. Hudik.
Lukavec: Starczewski – Richtr, Mišani, Hamza, Quaiser – Henzl, Šenfeldr, Zabák (58. Havlíček), Kolář – Vr. Brožík, Gajdoš.

Liběšice – Oldřichov 3:2 np (0:1)
Branky: J. Mikina, T. Mikina – Sedláček, Čutík, ČK J. Mikina, Blažíček (Lib.).
Ještě v 74. minutě to s domácími vypadalo špatně, po brankách kanonýra Sedláčka a Čutíka prohrávali 0:2. Jenže v 77. minutě snížil J. Mikina a v nastavení rozhodl o dělbě T. Mikina. Utkání, ve kterém rozhodčí Doubek rozdal 16 žlutých a dvě červené karty, musel rozhodnout až rozstřel. V něm uspěly Liběšice (5:4).

Liběšice: Koryťák – J. Janda, Novotný, Blažíček, P. Janda (46. Petrus) – J. Mikina, Svoboda, T. Mikina, Kozel (46. Hambálek) – Knop (80. Toufar), Vlasák.

Dubí – Bezděkov 7:0 (2:0)
Branky: Solar 4, Hoffman 2, Doubek.
Bezděkov v Dubí v nekompletním složení propadl, prohrával v 10. minutě už 2:0.

Bezděkov: Balcar – Buk, Řezníček (50. Martan), Svoboda (30. Průša), Strýhal – Hendrich, Poláček, Pištora, Rubeš – Čížek, Adelt.

Černiv – Hrob 3:0 (3:0)
Branky: J. Lubas 2, R. Lubas, ČK Kozák, Vrba (Hrob).
Domácím vyšla skvěle první půlhodina, ve které skórovali třikrát. Hosté dohrávali v devíti, když pykali za kritiku rozhodčích.

Černiv: Chodura – Lédl, Udatný, R. Lubas, Jopa, Cíl, Bouška, Klug, Lubas, J. Prágl, Vít.

Litoměřice B – Straškov 3:1 (2:1)
Branky: Císař, Tichý, Starý – Sekera.
Na rychlou branku Císaře (4. min.) odpověděl ve 25. Sekera, ale ve druhé půli domácí potvrdili roli favorita dalšími dvěma přesnými zásahy.

Litoměřice B: Folberger – Kleniar, Pekař, Král (83. Letafka), Pokorný – Tichý (69. Cerman), Císař, Horváth, Pavlíček – Flégl, Starý.
Straškov: Doležal – Jan Novotný (54. Mikš), Cibulka, Vlastník, Pokorný – Jakub Novotný, Blažek, Kloub, Turek – Mareš (64. Houdek), Sekera.

Kozly – Rovné 1:3 (1:1)
Branky: Bandry – Kotrba 2, Drobný.
„Naše výhra je zasloužená. V první půli jsme měli převahu, šance, domácí dali jeden náhodný, i když pěkný gól. Ve druhé části se nám dlouho nedařilo vstřelit další branku, Kozly zlobily jen občas z brejků. Deset minut před koncem jsme šli do vedení a pojistku přidali až v závěru," zhodnotil duel předseda Podřipanu Zdeněk Fengl.

Rovné: Doubrava – Körmendy, Boura, Šámal, Cuchý – Řezáč, Ullman, L. Kouba, Drobný (75. M. Kouba) – Vilánek, Kotrba.