Bezděkov – Libotenice 3:6 (1:2). Branky: O. Čížek, Čaněk, Čada – Kučera 4, Veleba 2.
„Podle mě to byl pěkný zápas se šancemi na obou stranách. Jako rozdílového hráče bych viděl Davida Kučeru (na snímku). I přes porážku bych chtěl klukům za bojovný výkon poděkovat. Jsem přesvědčený, že mohli hřiště opouštět se vztyčenou hlavou. Porážka musela jednou přijít, jen je škoda, že to bylo zrovna v derby s Libotenicemi. Tímto bych i chtěl poblahopřát soupeři k výhře, konečně postupuje tabulkou do pater, do kterých patří," zhodnotil zápas vedoucí domácího týmu Tomáš Martan.

„Podle mě se to lámalo za stavu 2:2, kdy Čada trefil tyč a my šli na druhé straně do vedení. Jinak to byl kvalitní zápas. Bezděkov vede soutěž, je fotbalový. My jsme se snažili přizpůsobit. Výhry si hodně ceníme, nečekali jsme, že se nám na Bezděkově něco podobného povede," dodal trenér Libotenic Václav Mareš.

Bezděkov: Sailer – Job, J. Čížek, Adelt, Klepáč – Černý, Čaněk, Andres, Strýhal – O. Čížek, Pištora (46. Čada, 60. Jirásek).
Libotenice: Škárka – Mühlfait, Ort, Procházka, M. Vecko – Farkaš, Bělík, Knapík, Podrábský (70. Z. Hála) – Veleba, Kučera (82.Schmid).

České Kopisty – Krupka B  3:2 (2:0). Branky: Podaný, Fišara, Matička – Karásek, Kukrál.
„Můžeme být spokojeni jen se třemi body, ne s hrou a přístupem. Takhle se v domácím prostředí nemůžeme prezentovat. Když pominu nespočet tutovek, tak mě mrzí hlavně dvě obdržené branky, které vyplynuly z lehkovážnosti a podcenění. Už jsme definitivně i mimo barážové příčky a můžeme zbytek dohrát v klidu. Doufám, že  postupně se do sestavy budou vracet kluci po zranění. I tak ale budou dostávat šanci i ti z rezervy, kteří s námi trénují," prozradil trenér Jiří Krejza.

Č. Kopisty: Kubíček – Bergl, Horák, L. Podaný, Bursa – Krejza (50. Kunert), Podařil (80. Hnát), Matička (60. Salač), Tirdil (50 Přibyl)  –  Fišara (60. Vrána), P. Podaný.

Brozany B – Osek 3:2 pen. (0:2). Branky: Manda, Ahmed – Malík, Váňa.
V poločase to s B týmem Sokola vypadalo špatně, ale ve druhé části se probral, srovnal a byl úspěšnější v penaltovém rozstřelu.

Brozany B: L. Tuzar  – Manda, Lédl, Quaiser, Ahmed, Řebíček, Bauer, Štekl, Pospíchal, Hulala, O. Tuzar (Chládek, Horák).

Rovné – Oldřichov 2:0 (1:0). Branky: Šámal, Červinka.
Podřipan se po několika nevydařených zápasech probral a bodově se dotáhl na desátý Oldřichov.

Košťany – Straškov 5:2 (3:0)
. Branky: Opata 3, Duben, Koutný – Pařízek, Sekera.

Černiv – Hrob 0:2 (0:2). Branky: Pištora, Vinš.
V boji o druhou příčku tabulky domácí neuspěli a dovolili soupeři, aby se dotáhl na bod.

Lovosice B – Ohníč 5:2 (0:0). Branky: Macháček 3, Espinosa, Kühnel – Mravec, Čechák.
Proti poslednímu celku tabulky se lovosická rezerva rozstřílela až po změně stran. Hattrickem se blýskl Macháček.