Bezděkov - Litoměřice B 1:6 (0:5)
Branky: Čížek Flégl 2, Krejza 2, P. Hýř.

Utkání pro sebe rozhodli hosté už do přestávky (0:5). „Škola hrou. Doufali jsme v lepší výsledek, ale hosté nás vyškolili brejky, z nichž jsme inkasovali čtyři z pěti gólů. Teprve ve druhé půli jsme začali hrát zodpovědněji směrem dozadu," charakterizoval s úsměvem porážku zkušený domácí bek Jiří Řezníček (52).

„V prvním poločase nám chyběl aktivní pohyb. Když jsem byl vedením SK osloven, vyšel jsem Bezděkovským rád vstříc," okomentoval svou premiéru v brance Jakub Pekař, mj. asistent trenéra prvoligových Teplic a dlouholetá opora sousedního Straškova. Co nikdo nemohl přehlédnout, to byl parádně trefený přímák domácího Čížka: „Dík za slova uznání," pokrčením ramen výmluvně naznačil, že šlo pouze o trefu útěchy.

„Mám dosud v živé paměti výsledek starý čtyři roky, kdy jsme tady s áčkem prohráli 3:0. Dnes ale naši mladí kluci rozběhali ty hráče dříve narozené natolik, že do poločasu bylo o osudu utkání rozhodnuto. Jak se v dalším průběhu zápasu ukázalo, ani my netvoříme výjimku v otázce české povahy, takže ten zbytek pak byl dohráván tak, aby se neřeklo. I přesto ale musím tým pochválit, protože se mu v odvetách daří a jsem spokojen i s tím, že u nás mladí zůstávají a budou-li na sobě dál pracovat, nevylučuji, že by si jednou mohli zakopat i ČFL," svěřil se po utkání šéf hostí Radek Bania.

Bezděkov: Pekař - Hendrich, Svoboda, Čaněk (75. J. Průša), Řezníček - Strýhal, Poláček, Krása, Rubeš (35. Mrázek) - Čížek, Jirásek.
Litoměřice B: Folberg - J. Horváth, Kleniar, Starý, Pekař (64. Slabý) - Cerman (46. M. Horváth), Janča, Císař, Krejza - P. Hýř, Flégl.

Hrob - Libochovice 1:3 (1:2)
Branky: Pištora - Červený, Tuček, M. Hudik.

Libochovičtí zvládli i poslední krok a v předstihu si zajistili první příčku s právem postupu výš. Úvod jim ale vůbec nevyšel, po brance Pištory prohrávali už v první minutě. V 17. ale srovnal Červený a před půlí už hosté vedli (Tuček). V 66. pak přidal pojistku M. Hudik.

Libochovice: Netolický - Došek (26. Novák), Wiesner, Chlouba, Košťál - Urban, M. Hudik, Tuček, Červený (73. Karfilát) - O. Hudik, Řezníček.

Straškov - Č. Kopisty 0:3 (0:0)
Branky: Tůma 2, Kunert, ČK Jakub Novotný Kubíček.

Straškov hrál od páté minuty přesilovku, když byl vyloučen gólman Kubíček. To ale domácí nevyužili. naopak v úvodu druhé půle inkasovali a slepené góly Tůmy (63. a 64.) daly výsledku konečnou podobu.

Straškov: Vlastník Jan Novotný, Cibulka, Pešek, Jakub Novotný, Blažek (85. Houdek), Pokorný (75. Mikš), Lebduška, Turek, Waldhauser, Sekera,
Č. Kopisty: Kubíček - Bergl, Šumichrast (56. Škeřík), Burza, L. Podaný, Krejza, Kunert, Horák, Plzák, Tůma (80. Kutzler), Rážek.

Kozly - Černiv 1:8 (1:4)
Branky: Christoph R. Lubas 3, Udatný 2, Prágl, Bouška, Netolický.

Černivští věděli, že by se jim ztráta u posledního mohla vymstít, proto šli od první minuty za vítězstvím. Domácím dovolili jednou skórovat za stavu 1:3, pak už jen skóre navyšovali ve svůj prospěch.

Černiv: Chodura - J. Lubas, Vít, Jopa, Štros, Hulala, Bouška, Klug, Prágl, R. Lubas, Netolický (67. Udatný).


Rovné - Dubí 2:1 np (1:0)
Branky: Kotrba Daniš, ČK Šámal, Vilánek (Rovné).

„Až na nějakých deset minut v první půli jsme byli podle mého lepší. Podařilo se nám po standardce jít do vedení. Škoda, že to krátce po změně stran nepojistil Vilánek. Pak nás soupeř na chvíli zmáčkl a srovnal, trefil tam i jednou břevno. V závěru to bylo sice trochu nervóznější, ale žádný gól už nepadl. No a penalty nám vyšly lépe," mohlo těšit předsedu Podřipanu Zdeňka Fengla.

Rovné: Doubrava - Cuchý, Fuksa, Šámal, Boura Drobný, Vilánek, Kouba, Ullman, Řezáč (69. Migra) Kotrba.


Oldřichov - Lukavec 4:0 (1:0)
Branky: Sedláček 4, ČK Richtr (L.).

A zase ten Pavel Sedláček! Oldřichov má jistotu, že ho kanonýr nezklame. Také proti Lukavci pálil ostrými. Poprvé už ve třetí minutě. Těsně před koncem prvního poločasu dostal druhou žlutou Richtr a domácí přesilovku dokonale využili, i když všechny branky padly až v poslední dvacetiminutovce.

Lukavec: Starczewski - Jar. Brožík, Hamza, Richtr, Quaiser - Manda, Šenfeldr, Orem, Henzl - Udatný, Kolář.