V. Březno – Křešice 2:1 (1:1)

Branky: Borovec 2 – Espinosa.

„Podali jsme špatný výkon. S tím, co jsme předvedli proti Travčicím před týdnem se to nedá srovnat. Chyběla jiskra. Teď se musíme soustředit na domácí zápas s Libouchcem, který na jaře podává dobré výkony," poznamenal asistent poražených Zdeněk Satran.

Křešice: Větvička – Kuchař, Hrdý, Cibulka, Suchánek – Tirdil, Faust, Patka, Espinosa – Satran, Rusý (68. Matička).


Česká Kamenice – Hrobce-Roudnice 3:2 po pen. (1:1)

Branky: Marek, Louda – Polák 2.

Hosté dvakrát vedli, ale tři body si neodvezli. „Byli jsme nedůslední na konci obou poločasů. Domácí srovnali po standardce dorážkou snad ve 43. minutě, druhý gól pak dali v samém závěru po rohu. Hrálo se na drňáku, ale i tak jsme to měli zvládnout lépe.
Nejprve jsme přišli o bod v té poslední minutě, při penaltách pak přeskočil míč Kyselu nějakým záhadným odskokem a my přišli i o druhý bod. Ale je to naše vina, měli jsme si to rozhodnout," nehledal chyby jinde hrající kouč hostů Karel Mikas.

Hrobce-Roudnice: Kysela – P. Slavíček, Hora, Hendrich, Lukášek – J. Slavíček, Polák, Mikas, Horký (55. Vokálek) – Gaube (65. Púčala, 70. Bartůněk), Brožík.


Rumburk – Pokratice 3:2 (2:2)

Branky: Chlada 2, Pokorný – Písař, Banda.

„I když jsme prohráli, musíme kluky pochválit za kombinační i bojovný fotbal. Na hřišti prvního celku, který má ambice jít výš, jsme si minimálně bod zasloužili. Rychle jsme vedli, ale domácí vzápětí odpověděli. Přidali i druhý gól, ovšem do půle Bergmann, který měl předtím dvě šance, připravil gól pro Bandu.
Zaspali jsme jen na začátku druhé půle, kdy jsme inkasovali potřetí. Pak už se počítali šance jen na naší straně.  Bohužel to tam nespadlo. Rumburk se strachoval o výsledek až do konce. A zastavit se musím u rozhodčích. Kdyby takhle pískali všude, neměl by nikdo důvod si stěžovat. Zvládli to perfektně," pochválil jeden z koučů poražených Miloslav Macel i sudí.

Pokratice: Homola – Bobek (64. Janda), Krejčík, Kocman, Vlašič – Chvála, Banda, Kyzlík (86. Toufar), Knop – Bergmann, Písař.


Travčice – Soběchleby 4:1 (3:1)

Branky: Hančl 2, Kousal, Červenka – Řehák.

Postavení v tabulce jasně favorizovalo domácí, ale poslední Soběchleby nedaly body snadno. „Soupeř nebyl vůbec odevzdaný. Asi jsme o něco lepší byli, ovšem Soběchleby měly pár kluků šikovných. Hlavně ve středu pole," všiml si šéf domácího týmu Miloslav Tlatla.

Travčice: Walentovicz – Sedlák, Matouš, Hančl, Sýkora – Červenka (79. Stejskal), Kočí, Polák, Durček (60. Kavina) – Mazánek (46. Hubálek), Kousal (84. Serbený).