Hrobce si zápas s posledním Velkým Březnem sice zkomplikovaly, ale nakonec uspěly. Doma zabraly konečně i Pokratice a v Litoměřicích porazily rozjeté Křešice Jílové. Vedoucí Travčice těsně zvítězily v České Kamenici.

Hrobce - V. Březno 4:3

„Do utkání jsme vstoupili skvěle a po deseti minutách jsme vedli 3:0. Branky padaly po akcích ze stran. Trefili se dvakrát Satran a jednou Řízek. Pak jsme ještě dvakrát nastřelili břevno. Vypadalo to na pohodový zápas. Bohužel při chybě v komunikaci fauloval Kysela a musel ven. Do branky šel Körmendy a hosté snížili z penalty. Do konce prvního poločasu jsme opět spálili dvě vyložené šance.

V druhé půli jsme i v deseti diktovali tempo, ale hosté také začínali hrozit. Po ojedinělé střele snížili na 3:2. Začali nakopávat dlouhé balony k vápnu a my museli dobře bránit. Osm minut před koncem dal na 4:2 Vokálek, hosté ovšem opět střelou z dálky snížili. Výhru se nám nakonec podařilo udržet," oddychl si po duelu hrající kouč domácích Karel Mikas.

Branky: Satran 2, Řízek, Brožík - Borovec 2, Popescu, ŽK 1:2, ČK Kysela Popescu, poločas 3:1, r. Červený, 50.
SK Hrobce: Kysela - P. Slavíček (46. Vokálek), Řízek, Körmendy, Hora - J. Slavíček, Mikas, Polák, Púčala (86. Pa. Bartůněk) - Brožík, Satran.


Č. Kamenice - Travčice 0:1

Fotbalisté Travčic neklopýtli ani na hřišti soupeře, který umí překvapit. „Domácí skutečně zlobili. Ale jen prvních dvacet minut. To si dokonce vypracovali tři velmi slibné brankové příležitosti. Radost jim však překazil náš gólman Vavrek. Díky němu jsme udrželi čisté konto," přiznal předseda FK Miloslav Tlatla.

„Poté jsme hru ovládli. Po přestávce se dostali domácí na naši půlku snad jednou a hned trefili břevno. Dlouho jsme své šance neproměňovali, ale bylo otázkou času, kdy se trefíme. K naší radosti se tak stalo, i když až v v 85. minutě. To se konečně prosadil Hančl po akci Dědiče."

Branka: Hančl, ŽK 3:3, poločas 0:0, r. Materna, 150.
Travčice: Vavrek - Farkaš, Matouš, Vochomůrka, Dědič - Šťástka (55. Červenka), Kočí, Zdvořák (46. Hančl), Tesařík - Polák, Stožický.


Křešice - Jílové 4:2

Domácí jedou, v litoměřickém azylu zvládli zápas Jílovým a v tabulce už poskočili na čtvrtou příčku právě před svého soupeře. Podařilo se jim bodovat už v pátém utkání v řadě (čtyři výhry za tři body, jedna po penaltách).

Branky: Lepič 2, Tirdil, Vundrle - Just, vlastní, ŽK 4:4, poločas 2:1, r. Holec, 50.
Křešice: Marek - Vundrle, Cibulka, Nesvatba, Kühn - Kuchař (75. Rusý), Patka, Chrobák, Suchánek (80. Pekárek) - Bystrov (46. Tirdil), Lepič.


Pokratice - Srbice 2:0

Potřebovali výhru jako sůl a zaslouženě na ni také dosáhli. Pokratičtí fotbalisté mohli soupeře z Teplicka porazit i vyšším rozdílem, Četverik však svůj tým několikrát podržel.

Branky: Kyzlík, Bergmann, ŽK 3:4, poločas 1:0, r. Sabö, 80.
Pokratice: Ekrt - Bobek, Patzenhauer, Kyzlík, Grunert, Bergmann, Vlašič, Chvála, Kocman, Krejčík, Knop (Fišara, Suk, Čejka, Šišovský, Meško).